7 populiariausi automobilių prekės ženklai, kurie dažnai įsigyjami lizingu

7 populiariausi automobilių prekės ženklai, kurie dažnai įsigyjami lizingu pexels

Šiais laikais automobilis yra daugelio žmonių kasdienis palydovas – juo itin patogu nuvykti tiek į darbą, tiek į mokymo įstaigas, tiek į kitas vietas. Ypač nuosava transporto priemonė praverčia tuomet, jeigu gyvenate užmiestyje ir viešuoju transportu naudotis nėra galimybės. Be to su nuosavu automobiliu galima nuvykti greičiau ir patogiau, o kartais net išvengti automobilių spūsčių keliuose pasirenkant alternatyvius maršrutus.

Tačiau kuomet kalba pasisuka apie automobilio įsigijimą, gali kilti problemų. Niekas nepaneigs, kad automobilio įsigijimas yra atsakingas žingsnis, kuris reikalauja ir didesnių finansinių išlaidų, ypač, jei norite vairuoti geresnį ir naujesnį modelį. Todėl dabar siūloma net keli būdai, kaip pirkti transporto priemonę pigiau: vartojimo paskola, išperkamoji arba veiklos nuomos, lizingas. 

Lizingas automobiliui yra labai patogus sprendimas, jeigu tikrai žinote, kad norite įsigyti automobilį. Paprastai tariant, lizingas yra pirkimas išsimokėtinai – už naudojamą automobilį jūs mokate dalimis ir išsimokėjus tampate jo savininku. Viena iš geriausių lizingo savybių yra tai, kad pasinaudodami šiuo finansavimo būdu jūs galite įsigyti daug geresnį modelį nei įprastai. Tai itin populiaru visame pasaulyje, žemiau pateikiame automobilių prekės ženklus, kuriuos žmonės dažnai įsigyja lizingu:

  • BMW. BMW yra vienas iš žymiausių automobilių gamintojų pasaulyje, šiuos automobilius ypač mėgsta tie, kurie vertina gerą automobilio našumą ir papildomas funkcijas transporto  priemonėje. Kiekvienas BMW automobilis turi išskirtinių savybių, kurios juos išskiria iš kitų automobilių. Kai kurie populiarūs BMW modeliai yra šie: 3 serijos, 5 serijos X1 ir X5;
  • Audi. Audi automobiliai yra taip pat dažnas pasirinkimas tiek be lizingo, tiek su lizingu. Jų unikalus dizainas yra viena iš savybių, kodėl Audi yra tokie populiarūs. Vairuotojai dažnai renkasi tokius modelius kaip A6, A7, A3 Sportback e-tron ir Q5;
  • Land Rover. Land Rover yra visureigių gamintojas iš Jungtinės Karalystės. Land Rover automobiliai yra ganėtinai prabangus pasirinkimas, dažnai įsigyjami modeliai yra Range Rover, Range Rover Evoque ir Range Rover Sport;
  • Mercedes-Benz. Mercedes-Benz prekės ženklas gamina prabangius ir galingus lengvuosius automobilius. Populiarūs modeliai yra GLS450, GLE450, GLA250, E400, ir C300;

  • Volkswagen. Volkswagen automobiliai taip pat yra labai dažnas pasirinkimas. Keletas populiarių modelių yra Volkswagen e-Golf, Tiguan ir Jetta;
  • Volvo. Volvo prekės ženklas daugumai siejasi su komfortu ir saugumu. Volvo gamina ne tik lengvuosius automobilius, bet ir sunkvežimius, autobusus, statybų įrenginius, laivų, aviacinių, kosminių įrenginių variklius ir kitas dalis. Žymūs šio Švedijos gamintojo automobilių modeliai yra V60, XC60 ir XC90;
  • Jeep. Tarp populiariausių automobilių prekės ženklų galima paminėti ir JAV gamintoją Jeep. Vieni iš populiariausių Jeep prekės ženklo visureigių, kurie tinka važinėti sudėtingomis sąlygomis, yra Jeep Grand Cherokee ir Wrangler.