Laive su beveik 4 tūkst. prabangių automobilių beveik užgesintas

Laive su beveik 4 tūkst.  prabangių automobilių beveik užgesintas

Hortos uosto kapitonas Mendesas Cabecas paskelbė, jog prekybos laive „Felicity Ace“ su beveik 4 tūkst. prabangių automobilių beveik užgesintas.

„Gaisras per pastarąsias kelias valandas nurimo. Aplink laivą yra išsibarstę tik nedideli gaisro židiniai, bet jau ne tokiu intensyvumu koks buvo pradžioje“,- atskleidė Hortos uosto kapitonas.

Laivas, gabenęs apie 4000 automobilių, skirtų Šiaurės Amerikos rinkai, trečiadienį paskelbė perspėjimą dėl „aktyvaus gaisro krovinių triume“, kai jis buvo maždaug už 90 mylių (apie 170 kilometrų) į pietvakarius nuo Azorų salyno.

Portugalijos oro pajėgos saugiai išgelbėjo 22 „Felicity Ace“ įgulos narius, o kairinis jūrų laivynas į įvykio vietą perkėlė patrulinį vandenyno laivą „NPR Stebula“, jog galėtų stebėti įvykių raidą.

Sumažėjus gaisro intensyvumui, valdžia svarsto galimybę leisti laivo savininko pasamdytiems Nyderlandų bendrovės technikams įsilaipinti į laivą, kad būtų pradėtos būtinos laivo, kuris galės grįžti į Europą, iš kur buvo išvykęs, vilkimo procedūros.

„Volkswagen US“ vidiniame įmonės laiške sakoma, kad užsidegusiame laive buvo gabenami 3 965 „Lamborghini“, „Porsche“ ir „Audi“ markių automobiliai.