C. Horneris pakomentavo M. Verstappeno variklio gedimą

C. Horneris pakomentavo M. Verstappeno variklio gedimą

Maxas Verstappenas Australijos GP etape ilgą laiką važiavo antras, tačiau likus nedaug iki finišo, buvo priverstas sustoti trasoje dėl techninio gedimo. Iš jo bolido pradėjo rūkti dūmai, o netrukus pasirodė ir ugnis, kurią užgesino atskubėję maršalai.

Tai buvo antrasis techninis M. Verstappeno pasitraukimas šiame sezone per tris etapus. „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris patvirtino, kad gedimas gali būti susijęs su sugedusia degalų tiekimo sistema.

„Akivaizdu, kad mes esame nusivylę, - kalbėjo C. Horneris. - Mes kol kas tiksliai nežinome, kur buvo problema. Nemanau, kad kaltas pats vidaus degimo variklis, greičiau kalta yra degalų tiekimo sistema. Taip pat nemanau, kad bolidas sustojo dėl to, kad buvo remontuojamas prieš pat startą. Bet kol kas yra tik hipotezės, viską reikia išsiaiškinti, bet mes kol kas neturime duomenų.

Apskritai, aš visada statau už nepatikimą, bet labai greitą automobilį, nei už lėtą, bet patikimą. Gedimus visada galima pataisyti.

Tačiau šiandien kovoje su Charlesu Leclercu mums trūko greičio. „Ferrari“ buvo nenugalimi, bet mes galėjome iškovoti kur kas daugiau taškų, kuriuos Melburne praradome. Sergio Perezas atliko puikų darbą. Jis aplenkė abu „Mercedes“ sportininkus, pakilo į antrąją vietą, bet pergalei mums labai trūko greičio.

Penktadienį mes nematėme stebuklingo „Ferrari“ greičio Australijoje, tik šiandien jie smarkiai pasitempė. Visi turėjo problemų su padangomis, jos ėmė labai greitai dilti, o po to pūslėjosi ir granuliavosi. Tik pas Charlesą jos granuliavosi mažiausiai iš visų.

Vylėmės, kad būsime kur kas arčiau varžovų, tačiau šiandien jie buvo nepasiekiami. Belieka pradėti ruošis kitam etapui, kuris vyks Europoje“.