Nepaisant susidūrimo su varžovais RXR ekipai pavyko nugalėti Sardinijoje surengtose „Extreme E“ lenktynėse

Nepaisant susidūrimo su varžovais RXR ekipai pavyko nugalėti Sardinijoje surengtose „Extreme E“ lenktynėse Extreme E / Sam Bagnall

Nepaisant susidūrimo su varžovais RXR ekipai pavyko nugalėti Sardinijoje surengtose „Extreme E“ lenktynėse. Nico Rosbergo komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės šių metų sezone.

Varžyboms prasidėjus, Carlosas Sainzas ir RXR sportininkas Johanas Kristofferssonas pasirinko skirtingas trajektorijas. Bet atvažiuodami į antrąjį laiko matavimo punktą, trenkėsi vienas į kitą. Po susidūrimo C. Sainzo visureigis apsivertė, tuo tarpu J. Kristoffersonas, nors ir su apgadintu automobiliu, tęsė pasirodymą ir pirmavo lenktynėse.

Sportininkams neįveikus pirmojo rato, RXR komandos lenktynininkas jau buvo įgijęs daugiau nei 5 sek. persvarą prieš „Ganassi“ atstovą Kyle‘ą Leducą.

Lenktynininkams pasiekus sportininkų apsikeitimo vietą, varžybos buvo laikinai sustabdytos tam, kad padėti iš apvirtusio automobilio išlipti C. Sainzui ir į šoną patraukti jo visureigį.

Vėliau lenktynes pratęsus, į trasą sportininkai išvažiavo atsižvelgus į tai, kokie laiko skirtumai juos skyrė prieš sustabdant važiavimus. Tad pirmoji į trasą išvažiavo RXR sportininkė Mikaela Ahlin-Kottulinsky, o dar po kelių sekundžių startavo „Ganassi“ atstovė Sara Price.

Švedė sėkmingai išsaugojo prieš tai komandos draugo įgytą persvarą ir finišo liniją kirtusi pirma šventė pergalę.

Po nesėkmių kvalifikacijoje, „Ganassi“ komanda džiaugėsi iškovota antra vieta. O trečioje vietoje finišą pasiekė „Xite“ ekipa, kuriai tai pirmoji iškovota prizinė vieta čempionate per pirmus du sezonus.

Kiek prasčiau sekėsi Jensono Buttono JBXE komandai. Čempionato naujokė Hedda Hosas startavo ne itin užtikrintai, o vėliau dar ir apsisuko trasoje. Vėliau prie automobilio vairo sėdęs Kevinas Hansenas stengėsi kibti varžovams į atlapus, bet liko ketvirtoje vietoje.