„Formulės-E“ čempionate vietoje „Mercedes“ komandos lenktyniaus „McLaren“

„Formulės-E“ čempionate vietoje „Mercedes“ komandos lenktyniaus „McLaren“ McLaren F1

„Formulės-E“ čempionate vietoje „Mercedes“ komandos lenktyniaus „McLaren“.

Britų automobilių gamintojas perims „Mercedes“ komandą ir bent du metus naudos „Nissan“ elektros variklius.

„McLaren“ apie planus debiutuoti „Formulės-E“ čempionate buvo paskelbusi dar 2021 metais. O kalbos apie tai, kad ji gali perimti „Mercedes“ komandą ėmė sklisti vasario mėnesį.

Teigiama, kad „Formulės-E“ komanda nepersikels į Wokingą, kur yra įsikūrusios „McLaren“ F-1 ir „Extreme E“ ekipos. Priešingai, nauja bazė bus paruošta Bracklyje, netoli „Mercedes“ pagrindinės bazės.

„McLaren Racing“ visada siekia varžytis su geriausiais naudojant pažangiausias technologijas. „Formulė-E“, kaip ir visos kitos mūsų lenktynių serijos, atitinka visus šiuos kriterijus“, - sakė „McLaren“ vadovas Zakas Brownas.

„Kaip ir kituose čempionatuose, kuriuose dalyvaujame, „Formulės-E“ centre yra lenktynės. Strateginiu, komerciniu ir techniniu požiūriu jos prisijungs prie visos „McLaren Racing“ grupės. Be to, džiugu, kad „Mercedes“ sukurtai „Formulės-E“ komandai, pirmaujančiai čempionate, kuri taps visaverte „McLaren Racing“ šeimos dalimi, bus sukurti nauji namai. Nors „Formulė-E“ dirbs atskirai nuo mūsų F-1 ir „IndyCar“ komandų, ji papildys ir plėtos mūsų elektromobilių lenktynių programą kartu su „Extreme E“ ekipa.“

„Tvirtai tikiu, kad „Formulė-E“ suteiks „McLaren Racing“ konkurencinį pranašumą siekiant įgyti daugiau žinių apie EV lenktynes bei kartu suteiks išskirtinumo mūsų gerbėjams, partneriams ir žmonėms bei toliau skatins mus eiti tvarumo keliu.“

„McLaren“ komanda sekančiame FE sezone turės susirasti mažiausiai vieną sportininką, nes dabar „Mercedes“ ekipai atstovaujantis Stoffelis Vandoorne‘as nuo kitų metų pereis į „DS Penske“.