Pamatykite: pristatytas naujas „Ferrari“ šeimos automobilis – „Purosangue“

Pamatykite: pristatytas naujas „Ferrari“ šeimos automobilis – „Purosangue“ Organizatorių nuotr.

Italijos automobilių „Ferrari“ pristatė šeimos sportinį automobilį – „Purosangue“. Tai yra pirmasis istorijoje keturių durų keturvietis automobilis, kurio aukštis siekia 1589 mm.

Visų pirma, ši transporto priemonė yra labai galinga ir greita. Dėl už priekinės ašies, po didžiuliu variklio dangčiu, sumontuoto 6,5 litro darbo tūrio V12 variklio, automobilio savininkai galės mėgautis 715 AG galia ir 528 Nm, pasiekus 8250 aps./min.

Variklis dalį jėgos perduoda priekiniams ratams per itin nedidelę priekinės ašies transmisiją, o likusią dalį nukreipia į galinę pavarų dėžę. Šiuo atveju tai aštuonių greičių dvigubos sankabos sistema. „Ferrari“ teigia, kad ši transporto priemonė gali įsibėgėti iki 100 km/h per 3,3 sekundės, o nuo 0 iki 200 km/h įsibėgėti vos per 10,6 sekundės. Maksimalus greitis siekia 309 km/h. Tad vertinant jo pajėgumą, tai yra superautomobilis.

Mašina, kaip teigiama, sveria 2033 kg. O įpylę visus reikalingus skysčius (vien degalų bakas 100 litrų talpos) ir pasodinę vairuotoją, „Purosangue“ svoris gali siekti 2200 kg.

„Purosangue“ turi 22 colių ratlankius priekyje ir 23 colių skersmens ratlankius gale, pastarieji turi ypač žemo profilio padangas. Jis turi nepriklausomą galinių ratų vairavimą, pavyzdžiui kaip, „812 Competizione“, o manevringumas būdingas šiuolaikiniam „Ferrari“.