M. Schumacherį „Haas“ komandoje galėtų pakeisti O. Piastri

M. Schumacherį „Haas“ komandoje galėtų pakeisti O. Piastri

M. Schumacherį „Haas“ komandoje galėtų pakeisti O. Piastri. Oscaras Piatri yra labai aukštai vertinamas „Alpine“ komandos, tačiau ši komanda artimiausioje perspektyvoje neturi laisvos vietos australui pagrindinėje lenktynininkų sudėtyje. Britų žurnalistas Joe Sawardas teigia, kad „Alpine“ yra pasiruošę Piastri keliems metams paleisti į kitą komandą, kad šis įgytų daugiau patirties.

Yra kalbų, kad Oscaras gali pereiti į „Haas“ komandą, kuri nėra patenkinta Micko Schumacherio rezultatais, kuris kol kas greičiu smarkiai nusileidžia savo partneriui Kevinui Magnussenui.

„Alberto parko tribūnose nebuvo tiek daug mėlynų „Alpine“ sirgalių kepuraičių, bet jų skaičius Australijoje kitais metais gali išaugti kelis kartus, jei į startą stos dar vienas italų kilmės australų lenktynininkas Oscaras Piastri, - teigia J. Sawardas. - Prancūzijos komandoje kol kas viskas gerai su pilotais, o tai kai kuriuo atžvilgiu yra problema. Nežiūrint į amžių, Fernando Alonso iki šio yra labai greitais, o Estebanas Oconas reguliariai aplenkia savo komandos partnerį. Oconas turi trejų metų kontraktą, kai Alonso sutartis baigiasi šiais metais, tačiau pats Fernando nori lenktyniauti dar 2-3 metus. Tuo pat metu „Alpine“ kažkokiu būdu nori išlaikyti O. Piastri.

Trys lenktynininkai niekaip nesutilps prie dviejų automobilių vairo, tačiau „Alpine“ neturi „dukterinės“ komandos „Formulėje-1“, todėl O. Piastri jie turi ieškoti vietos kitur. Galimybių kitiems metams nėra tiek daug, kadangi kitos gamyklinės komandos taip pat ieško vietų savo jauniems savo talentams. Todėl galimybės Piastro yra labai apribotos.

„Alpine“ gali atleisti australą 2-3 metais, bet ne ilgiau. Kalbama, kad „Haas“ komandai gali patikti idėja pakviesti Piastri, kadangi Mickas Schumacheris turi ryškių problemų važiuoti tokiu tempu, kokiu važiuoja K. Magnussenas. Ir tai vyksta tokioje situacijoje, kai Kevinas prie vairo sėdo po metų pertraukos. Micko Schumacherio avarija Saudo Arabijoje rodo, kad jaunasis vokietis stengiasi iššokti aukščiau galvos bent jau norėdamas greičiu susilyginti su komandos draugu.

Vis gi, sprendimui priimti prireiks nemažai laiko. Jei Fernando ir Estebanas nepateisins vilčių 2022 metais, tai gali būti, kad Oscaras gaus šansą įrodyti savo vertę „Alpine“ ekipoje.