Imoloje surengtose sprinto varžybose - M. Verstappeno triumfas

Imoloje surengtose sprinto varžybose - M. Verstappeno triumfas

Imolos trasoje, Italijoje, surengtose F-1 sprinto lenktynėse pergalę iškovojo „Ferrari“ sportininką Charlesą Leclercą paskutiniuose ratuose įveikęs „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas.

Vakar surengtoje kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojęs M. Verstappenas iš pirmos pozicijos nukrito į antrą, kai po starto jį aplenkė C. Leclercas.

Varžybų pradžia nesėkmingai susiklostė čempionato naujokui Guanyu Zhou, kuris po kontakto su Pierre‘u Gasly trenkėsi į apsauginę sieną ir baigė pasirodymą. Po šio incidento trasoje pasirodė saugos automobilis.

Lenktynes pratęsus, lyderio poziciją išsaugojo C. Leclercas. Bet varžyboms artėjant prie pabaigos, M. Verstappenas sumažino atsilikimą nuo „Ferrari“ sportininko, o kai galėjo pasinaudoti DRS, olandas po kelių bandymų sėkmingai aplenkė varžovą ir pakilęs į pirmą vietą iškovojo pergalę sprinto varžybose ir pelnė 8 taškus.

Didžiąją varžybų dalį pirmavęs C. Leclercas turėjo pasitenkinti antra vieta, o ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo ne vieną varžovą trasoje aplenkęs antrasis „Red Bull“ pilotas Sergio Perezas.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė iš dešimtos pozicijos startavęs antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas ir „McLaren“ atstovas Lando Norrisas, šios dienos varžybas pradėjęs trečias.

Vakar kvalifikacijoje puikiai pasirodęs ir ketvirtą startinę poziciją iškovojęs Kevinas Magnussenas buvo vienas iš trijų sportininkų, lenktynėms pasirinkusių vidutinio kietumo padangas. Danas sprinto varžybose prarado keturias pozicijas ir finišavęs aštuntas iškovojo vieną tašką.

Be taškų liko abu „Mercedes“ lenktynininkai. George‘as Russellas finišavo vienuoliktas, o Lewisas Hamiltonas - 14-as.

Taškų neiškovojo ir iš pirmojo dešimtuko startavęs „Aston Martin“ pilotas Sebastianas Vettelis. Vokietis varžybas baigė 13-as.