S. McLaughlinas iškovojo antrąją pergalę Mid-Ohajuje trasoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse

S. McLaughlinas iškovojo antrąją pergalę Mid-Ohajuje trasoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse Penske Entertainment: Matt Fraver

S. McLaughlinas iškovojo antrąją pergalę Mid-Ohajuje trasoje vykusiose „IndyCar“ lenktynėse. Už savęs amerikietis paliko čempiono titulą ginantį Alexą Palou ir komandos draugą Willą Powerį.

Varžybas sėkmingai pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas Patricio O‘Wardas, po starto išsaugojęs lyderio poziciją. Bet tiek meksikiečiui, tiek jo atstovaujamai „McLaren“ komandai varžybos baigėsi visišku fiasko.

Visų pirma iš lenktynių dėl variklio gedimo pasitraukė trečioje vietoje važiavęs P. O‘Wardo komandos draugas Felixas Rosenqvistas. O po kurio laiko variklio galios stoka ėmė skųstis ir pats meksikietis. Galų gale jis baigė pasirodymą sustojus jo automobiliui prie išvažiavimo iš techninio aptarnavimo zonos.

Po pirmųjų sustojimų į priekį įsiveržė S. McLaughlinas, o jį persekiojo A. Palou.

Olandas Rinusas VeeKay lenktynes pradėjo iš 11-os pozicijos, bet aplenkė ne vieną varžovą. O įveikęs Josefą Newgardeną ir Scottą Dixoną, važiavo trečias.

Gėdingai lenktynėse pasirodė visa „Andretti“ komanda. Visų pirma vieta trasoje nepasidalino Alexanderis Rossi ir Romainas Grosjeanas. Prancūzas vėliau neišvengė kontakto su komandos draugu Coltonu Herta.

Minėtasis A. Rossi lenktynėse neišvengė susidūrimo ne tik su R. Grosjeanu, bet ir Devlinu DeFrancesco.

Kova dėl pergalės užvirė lenktynių pabaigoje.

W. Poweris nors ir buvo pasirinkęs varžybų pabaigai minkštos sudėties padangas, jis grėsmingu atstumu taip ir nepriartėjo prie priekyje važiavusių S. McLaughlino ir A. Palou. Tuo tarpu ispanui pavyko priartėti prie varžovo mažiau nei 1 sek. atstumu, tačiau jo taip ir neaplenkė. Tad S. McLaughlinas šventė antrą pergalę sezone.

R. VeeKay pavyko išlaikyti už savęs S. Dixoną ir finišavus ketvirtoje vietoje pakartoti savo geriausią rezultatą šiais metais.

Iš tryliktos pozicijos startavęs Marcusas Ericssonas finišo liniją kirto šeštas ir išliko čempionato lyderiu.

Į dešimtuką papuolė ir čempionato naujokas Deividas Malukas. Amerikos lietuvis lenktynes baigė devintas.

Rezultatai