Toronte vykusiose IndyCar lenktynėse 52-ąją karjeros pergalę iškovojo S. Dixonas Penske Entertainment: Joe Skibinski

Sekmadienį Toronte vykusiose „IndyCar“ lenktynėse 52-ąją karjeros pergalę iškovojo „Ganassi“ komandos sportininkas Scottas Dixonas. S. Dixonas dabar pergalių skaičiumi nusileidžia tik legendiniam A. J. Foytui.

Sportininkai gana anksti atliko savo pirmuosius sustojimus. Ratu anksčiau nei kvalifikacijos nugalėtojas Coltonas Herta sustojimą atlikęs S. Dixonas įsiveržė į priekį.

Grįžę į trasą minėti du sportininkai įgijo 14 sek. persvarą prieš Josefą Newgardeną, kuris vienu metu buvo užstrigęs už Jimmie Johnsono ir Conoro Daly.

45-ame rate vieta trasoje nepasidalino Alexanderis Rossi ir Felixas Rosenqvistas. Po kontakto su varžovu, A. Rossi trenkėsi į apsauginę sieną ir pasitraukė iš varžybų. Tuo tarpu F. Rosenqvistas tęsė pasirodymą.

Dėl incidento trasoje pasirodė saugos automobilis. Tai padėjo J. Newgardenui sumažinti atsilikimą nuo lyderių iki minimumo. Tiesa, vėliau amerikietis prarado nemažai svarbaus laiko, kai susidūrė su problemomis sustojimo metu.

Vėliau saugos automobilio trasoje prireikė dar du kartus - dėl pažeistos trasos dangos ir dėl J. Johnsono bei Kyle‘o Kirkwoodo susidūrimo.

Lenktynės buvo pratęstos iki finišo likus 20 ratų. C. Hertai taip ir nepavyko rimčiau pasipriešinti S. Dixonui, kuris nugalėjo lenktynėse.

Varžovo spaudimą paskutiniuose ratuose atlaikęs C. Herta liko antras. O ant paskutinio apdovanojimo laiptelio užlipo į incidentą varžybose įsivėlęs ir nenubaustas F. Rosenqvistas.

Iš keturioliktos pozicijos startavęs Grahamas Rahalas sugebėjo finišuoti ketvirtas. O penktas liko „Ganassi“ atstovas Macusas Ericssonas.

Puikiai lenktynėse pasirodė čempiono titulą ginantis Alexas Palou. Startavęs tik iš 22-os pozicijos, ispanas sugebėjo finišo liniją kirsti šeštoje vietoje.

Amerikos lietuvis Deividas Malukas, lenktynes pradėjęs iš penktos vietos, jas baigė dvyliktas.