Kokius automobilius iki karo labiausiai mėgo vairuoti Ukrainos prezidentas V.Zelenskis?

Kokius automobilius iki karo labiausiai mėgo vairuoti Ukrainos prezidentas V.Zelenskis?

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje šios šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis savo ryžtu ir kovinga dvasia tapo daugelio žmonių herojumi visame pasaulyje. Portalas „Avtovzglyad“ atskleidė, kokias transporto priemones vairuoti anksčiau rinkosi Ukrainos prezidentas.

Pasak šio portalo, pirmoji V.Zelenskio transporto priemonė buvo motorizuotas dviratis. Kiek vėliau pastarasis buvo pastebėtas už visureigio „Suzuki Grand Vitara“ vairo. Teigiama, jog ši transporto priemonė buvo įsigyta paėmus paskolą.

Įsibėgėjus aktoriaus ir komiko karjerai, pastarasis pradėjo vairuoti „Škoda Superb“, o vėliau ir bavarišką krosoverį BMW X5 (E70).

V.Zelenskis 2014 metais viešai deklaravo „Mercedes-Benz S500 4MATIC“. Pasak portalo, ši transporto priemonė priklausė Ukrainos prezidento žmonai. Šeima teikė pirmenybę prabangiems Vokietijos pramonės automobiliams.

Tais pačiais 2014 metais V.Zelenskio automobilių parkas buvo papildytas „Range Rover“ su 4,4 litro V8 varikliu, kuris turėjo 340 arklio galių. Juo būsimasis prezidentas keliavo su vairuotoju.  Pastarasis pradėjęs rinkiminę kampaniją keliavo naudotu „Mercedes-Benz“ S klasės modeliu bei dviem jį lydinčiais automobiliais „Volkswagen Multivan T6“ ir „Toyota Sequoia“.

Ukrainos prezidentu tapęs V.Zelenskis liko prie „Mercedes-Benz“ S modelio transporto priemonės. Visgi pastarasis keliaudamas mažiau oficialiais reikalais iki prasidedant karui neretai rinkdavosi ir „Tesla Model X“ elektromobilį. Jis taip pat buvo pažadėjęs ateityje keliauti dviračiu.