M. Brundlo manymu L. Hamiltonas gali išeiti

M. Brundlo manymu L. Hamiltonas gali išeiti

Dabartinis L. Hamiltono kontraktas su „Mercedes“ galioja iki 2023 metų pabaigos. Bet po aštuonių sezonų, kuomet „Mercedes“ komanda buvo vienareikšmiškai pati stipriausia pasaulio čempionate, reglamento pasikeitimas atėmė iš vokiečių koncerno komandos lyderio statusą. Pagal jau įvykusių Bahreino ir Saudo Arabijos GP etapų nėra abejonių, kad šiemet gali dominuoti „Ferrari“ ir „Red Bull“ ekipos.

Verta priminti, kad Džidoje Lewisas nepateko net į antrąją kvalifikacijos dalį.

Buvusio „Formulės-1“ piloto, dabar „Sky Sports“ kanalo komentatoriaus Martino Brundle'o nuomone, toks įvykių vystymasis gali iš esmė pakeiti L. Hamiltono karjeros kryptį.

„Jis lenktyniaus tol, kol išsaugos motyvaciją ir susidomėjimą šiuo sportu, - kalbėjo M. Brundle'as, nuvažiavęs 165 etapus F-1. - Valandos interviu po kiekvienos sesijos, labai didelis spaudos konferencijų skaičius... Pilotai nekenčia to. Jie nori tik vieno – daugiau lenktyniauti.

Bet kol jis gauna malonumą iš šio darbo, kol visa tai persveria kitas sudedamąsias, meilė lenktynėms verčia jį pasilikti.

Bet jei „Mercedes“ bus tik trečia pagal greitį viso šio sezono metu ir jei kiti varžovai pradės vytis čempionų komandą, tai, mano nuomone, perspektyvos bus visai kitokios: Lewisas jau nejaus malonumo“.

Martinas Brundle'as pridūrė: „Kiek žinau, pas Lewisą dabar viskas tvarkoje su motyvacija. Jam 37 metai, jis yra karjeros viršūnėje. George'as Russellas smarkiai skatina Lewisą ir tai taip pat duoda rezultatą. Hamiltonas yra vis dar labai stiprus.

Visi mes F-1 esame adrenalino narkomanai. O kaip dar galima gauti adrenalino? Kur jam reikės daugiau nukreipti savo energiją?

Lewisas turi labai rimtų ambicijų, jis nori labai daug ką pakeisti šiame pasaulyje. O „Formulė-1“ kol kas lieka ta platforma, kurioje jis gali realizuoti save.

Kol jis išlaiko šį balansą ir patiria malonumą, matydamas bolido greitį, jis tęs pasirodymus. Bet kai tik dings motyvacija, jis iš karto išeis“.