M. Verstappenas sukritikavo „Aston Martin“ saugos automobilį

M. Verstappenas sukritikavo „Aston Martin“ saugos automobilį

M. Verstappenas sukritikavo Melbourno trasoje pasirodžiusį „Aston Martin“ saugos automobilį. Melburne šiais metais pirmą kartą saugos automobilio funkciją atliko „Aston Martin“ ir po finišo Maxas Verstappenas liko nepatenkintas britiško superautomobilo lėtumu.

Maxas Verstappenas: „Itin sunku patikėti, bet Australijoje saugos automobilis važiavo vėžlio greičiu. Tiesiosiose jis įsibėgėdavo tik iki 140 km/h, nors tame ruože nebuvo sudaužytų bolidų. Nesuprantu, kodėl mes važiavome taip lėtai.

Reikės viską išsiaiškinti, bet nėra abejonių, kad „Mercedes“ yra daug greitesnis saugos automobilis, nes jis turi papildomą aerodinaminį paketą. O „Aston Martin“ yra labai lėtas. Važiuojant paskui jį, padangos atvėsta, būtent todėl restarto metu Charlesui iškilo pasukamumo problema. Tiesiog siaubinga, kaip lėtai mes važiavome paskui saugos automobilį.

Su Maxu sutinka ir „Mercedes“ pilotas George'as Russellas: „Mes neturėjome jokių problemų su „Mercedes“ saugos automobiliu – jis maždaug 5 sek. ratą nuvažiuoja greičiau nei „Aston Martin“. Tai gana didelis greičio skirtumas“.