MotoGP lenktynininkas F. Quartararo ir toliaus atstovaus „Yamaha“ komandai

MotoGP lenktynininkas F. Quartararo ir toliaus atstovaus „Yamaha“ komandai Yamaha Racing

MotoGP lenktynininkas Fabio Quartararo ir toliaus atstovaus „Yamaha“ komandai. Prancūzas ekipai atstovaus iki 2024 m. sezono galo.

F. Quartararo „MotoGP“ galingiausioje klasėje debiutavo 2019 m. su „Petronas Yamaha SRT“ komanda, o po sėkmingų pirmų sezonų, pernai tapo gamyklinės „Yamaha“ ekipos motociklininku ir iškovojęs penkias pergales tapo „MotoGP“ čempionu. Prieš tai „Yamaha“ čempiono titulu paskutinį kartą džiaugėsi 2015 metais.

Priešsezoninių bandymų metu F. Quartararo buvo nusivylęs „Yamaha“ progresu ruošiant naują motociklą ir jo greičio stoka, tad sklido kalbos, jog prancūzas gali palikti komandą pasibaigus šių metų sezonui. O ir pats sportininkas neslėpė, kad ketina apsvarstyti įvairius jam pateiktus pasiūlymus.

Šiandien tapo aišku, kad F. Quartararo, kuris kol kas pirmauja šių metų sezone, liks „Yamaha“ komandoje dar du metus.

„Pas save į komandą Fabio pasikvietėme praėjusiais metais. Jis ypatingas talentas, kuris viršijo mūsų lūkesčius. Tokio kalibro sportininkų retai pasitaiko. Mes žinome, kad jis visada dės maksimalias pastangas, jog pasirodytų kuo geriau. Mes jį patikinome, kad dėl jo taip pat labai stengsimės ir daugiau investuosime, jog kartu iškovotume dar ne vieną čempionų titulą“, - teigė „Yamaha MotoGP“ vadovas Linas Jarvis.

Pats F. Quartararo prisipažino, kad priešingai nei anksčiau, šį kartą buvo sunkiau apsispręsti dėl naujos sutarties su „Yamaha“.

„Yamaha“ tikėjo manimi nuo pat pradžių. Aš tai labai vertinu. Tačiau priimti šį sprendimą nebuvo lengva. Esu aukščiausiame karjeros taške, tad šį kartą sugaišau daugiau laiko prieš priimdamas sprendimą“, - sakė F. Quartararo.

„Tikiu „Yamaha“ projektu ir manau, kad jie labai motyvuoti. O dabar, kai paskelbėme apie savo tolimesnį bendradarbiavimą, galėsime sutelkti visą savo dėmesį ties šių metų sezonu.“

Tuo tarpu, Franco Morbidelli ir toliau F. Quartararo komandos draugu. Tačiau čempionate bus matomi tik du „Yamaha“ motociklai. RNF ekipa, šiame sezone naudojanti japonų motociklus, jau pranešė, kad nuo kitų metų bendradarbiaus su „Aprilia“.