Apsvaigęs MotoGP lenktynininkas F. Bagnaia pateko į avariją

Apsvaigęs MotoGP lenktynininkas F. Bagnaia pateko į avariją Ducati Corse Press

Apsvaigęs MotoGP lenktynininkas, „Ducati“ motociklininkas Francesko Bagnaia pateko į avariją Ibizoje. Atlikus girtumo testą, jo alkoholio kiekis daugiau nei tris kartus viršijo leistiną normą.

Į avariją, apie kurią pranešė vietos naujienų tinklalapis „Periodico de Ibiza“, taip pat paskelbė įvykio nuotraukas. Teigiama, kad į įvykio vietą Sant Josep miestelyje, esančiame salos pietvakariuose, kuriame vasarą lankosi „MotoGP“ komandos nariai, atvyko vietos policija.

Pranešama, kad įvykio vietoje F. Bagnaia buvo patikrintas alkotesteriu ir jo iškvėptame ore rasta 0,87 mg/l alkoholio. Ispanijoje leistina riba yra 0,25 mg/l.

Italas socialiniame tinkle patvirtino pasirodžiusią informaciją, pripažindamas, kad dalyvavo avarijoje ir po jos jam buvo nustatytas didesnis nei leistinas girtumas.

„Praėjusį vakarą, „MotoGP“ vasaros pertraukos metu, buvau lbizoje su draugais vakarėlyje“, - rašė sportininkas.

„Kartu šventėme ir kėlėme tostus už mano pergalę Olandijos GP. Išvažiuodamas iš vakarėlio 03:00 val. nakties, prieš žiedinę sankryžą priekiniais ratais atsidūriau griovyje. Incidente nedalyvavo kitos transporto priemonės, žmonės.“

„Policijos atliktas alkoholio testas parodė, kad alkoholio kiekis kraujyje buvo didesnis nei leidžiama pagal Ispanijos įstatymus. Apgailestauju dėl to, kas įvyko. Aš praktiškai negeriu. Tai buvo labai neatsargu iš mano pusės ir tai neturėjo įvykti. Atsiprašau visų ir galiu patikinti, kad pasimokiau. Niekada nesėskite prie vairo išgėrę alkoholio.“

Paskutinis lenktynininkas, kuriam buvo pateikti kaltinimai dėl vairavimo išgėrus, buvo buvęs „MotoGP“ lenktynininkas Hectoras Barbera, kurį 2018 m. sustabdė policija. Tai buvo antras kartas, kai jis buvo pagautas už šį nusižengimą ir dėl jis to neteko vietos „Pons Racing“ komandoje, „Moto2“ klasėje.

„Ducati“ komanda atsisakė komentuoti F. Bagnaios incidento.