J. Milleris kitame MotoGP sezone atstovaus KTM komandai

J. Milleris kitame MotoGP sezone atstovaus KTM komandai Ducati Corse Press

Ketvirtadienį buvo oficialiai paskelbta, kad Jackas Milleris kitame MotoGP sezone nebegins „Ducati“ garbės ir atstovaus KTM komandai.

Australas pasirašė dviejų metų trukmės sutartį, tad iki 2024 m. galo atstovaus austrų ekipai kartu su Bradu Binderiu. Tuo tarpu Miguelis Oliveira, pasibaigus šių metų sezonui, bus priverstas palikti komandą.

Galingiausioje klasėje 2015 m. debiutavęs ir „Honda“ motociklu lenktyniavęs J. Milleris, pastaruosius penkerius metus praleido važiuodamas „Ducati“ motociklu, o nuo 2021 m. atstovauja italų gamyklinei komandai.

„Ducati“ šiemet pasirašė naują ilgalaikę sutartį su Francesco Bagnaia. Jau kurį laiką sklido kalbos, kad italai greičiausiai atsisakys J. Millerio paslaugų, nes nori savo gretose matyti vieną iš jaunosios kartos sportininkų - Jorge Martiną arba Eneą Bastianinį.

Prieš debiutą galingiausioje klasėje, J. Milleris „Moto3“ klasėje lenktyniavo būtent KTM motociklu. Australas yra remiamas energetinių gėrimų gamintojo „Red Bull“, kuris taip pat remia „MotoGP“ KTM komandą.

Perėjus į KTM, vėl susikirs J. Millerio ir ekipos vadovo Francesco Guidotti keliai. Pastarieji du kartu praeityje dirbo „Pramac“ komandoje.

Lenktynininkų įskaitoje J. Milleris šiuo metu yra devintas. Savo ruožtu stipriausias KTM motociklininkas Bradas Binderis rikiuojasi šeštas.