MotoGP lenktynėse T. Nakagami pavyko išvengti rimtų traumų, o A. Rinsui lūžo riešas

MotoGP lenktynėse T. Nakagami pavyko išvengti rimtų traumų, o A. Rinsui lūžo riešas Suzuki MotoGP

MotoGP lenktynėse, Barselonos trasoje avariją sukėlusiam Takaaki Nakagami pavyko išvengti rimtų traumų, tačiau nuo situacijos nukentėjusiam Alexui Rinsui lūžo kairys riešas.

Puikiai iš dvyliktos pozicijos startavęs Takaaki Nakagami aplenkė ne vieną varžovą, bet artėdamas prie pirmojo posūkio galiniu ratu kliudė Polo Espargaro priekinį ratą. Japonas krito nuo motociklo ir šalmu trenkėsi į Francesco Bagnaios motociklo galinį ratą. Nuo motociklo tada krito ne tik italas, bet ir Alexas Rinsas, kurį pargriovė trasa slystantis T. Nakagami motociklas.

Praleidęs naktį Barselonos ligoninėje, T. Nakagami teigė, kad išvengė rimtesnių traumų ir atsiprašė varžovų už sukeltą avariją.

„Visų pirma norėčiau atsiprašyti Alexo Rinso ir Peco Bagnaios už vakar sukeltą incidentą. Tai buvo mano kaltė. Linkiu Rinsui kuo greičiau pasveikti ir tikiuosi, jog jis galės startuoti lenktynėse Vokietijoje“, - rašoma LCR komandos pranešime spaudai.

„Po vakar įvykusios avarijos jaučiu, kad man pasisekė, nes nepatyriau jokių rimtų traumų, jokių kaulų lūžių. Man viskas gerai. Naktį praleidai intensyvios terapijos skyriuje, bet man viskas gerai. Tad pasistengsiu tinkamai pasiruošti lenktynėms Sachsenring trasoje.“

Tuo tarpu incidente sudalyvavęs „Suzuki“ sportininkas Alexas Rinsas buvo priverstas praleisti šiandien Barselonoje vykusius bandymus, nes vakar paaiškėjo, kad avarijos metu jam lūžo kairys riešas.

Vakar „Dexeus“ universitetinėje ligoninėje sportininkui buvo nustatytas riešo lūžis. Atlikus magnetinio rezonanso tyrimą raiščių pažeidimų nebuvo nustatyta, o papildomai patikrinus kairę čiurną paaiškėjo, kad ten yra tik uždegimas.

Xavieras Miras, nuolatinis „MotoGP“ chirurgas ir „Dexeus“ mikrochirurgijos skyriaus vadovas, sakė, kad A. Rinsas bus gydomas 10 dienų, o po to vėl bus patikrintas prieš lenktynes Sachsenringo trasoje.

Po lenktynių A. Rinsas neslėpė pasipiktinimo „MotoGP“ teisėjais, kurie nusprendė, kad japonas nenusipelnė būti nubaustas. Ispanas rėžė, kad pastarieji „blogai atlieka savo darbą“ ir „akivaizdu, kad jie visi turėtų būti pakeisti“.