C. Leclercas Naują F-1 sezoną Bahreine pradės „pole“ pozicijoje

C. Leclercas Naują F-1 sezoną Bahreine  pradės „pole“ pozicijoje

C. Leclercas Naują F-1 sezoną Bahreine pradės „pole“ pozicijoje. Sportininkas Bahreine surengtoje pirmoje šių metų F-1 kvalifikacijoje įveikė „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną. O Charleso komandos draugas Carlosas Sainzas liko trečias.

Paskutinėje važiavimų dalyje sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, du „Ferrari“ lenktynininkus ir M. Verstappeną skyrė vos 0,056 sek. Bet vėliau C. Sainzui nepavyko pagerinti savo rezultato. Tuo tarpu tai padaręs C. Leclercas užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių.

Dėl „pole“ pozicijos kovojęs M. Verstappenas kvalifikacijos pabaigoje taip pat pagerino savo rezultatą, bet C. Leclercui nusileido 0,123 sek. ir turėjo pasitenkinti antra vieta.

Antrasis „Red Bull“ komandos lenktynininkas Sergio Perezas važiavimus baigė ketvirtas. O greičiausias iš „Mercedes“ komandos Lewisas Hamiltonas užfiksavo penktą rezultatą.

Didžiąją kvalifikacijos dalį George‘as Russellas nedaug atsilikinėjo nuo L. Hamiltono. Bet važiavimų pabaigoje suklydo ir liko devintoje vietoje.

Valtteri Bottas, pernai atstovavęs „Mercedes“, o šiemet ginantis „Alfa Romeo“ komandos garbę, sugebėjo patekti į paskutinę kvalifikacijos dalį ir užfiksuoti šeštą rezultatą. O į čempionatą po pertraukos sugrįžęs Kevinas Magnussenas su „Haas“ bolidu startuos iš septintos pozicijos.

Pirmojo dešimtuko gale atsidūrė „Alpine“ ir „AlphaTauri“ sportininkai. Fernando Alonso liko aštuntas, o Pierre‘as Gasly - 10-as.

Blankiai pirmoje kvalifikacijoje pasirodė „McLaren“ komanda. Lando Norrisas užfiksavo tryliktą rezultatą, o Danielis Ricciardo pasirodymą baigė po pirmosios važiavimų dalies. Australas liko 18-as.

Čempionato naujokas Guanyu Zhou, užfiksavo penkioliktą rezultatą.Nico Hulkenbergas, kuris prie bolido vairo po ilgos pertraukos sėdo tik penktadienį, užfiksavo 17-ą rezultatą.