„Neste“ tieks švaresnį benziną degalinėse

„Neste“ tieks švaresnį benziną degalinėse

„Neste“ tieks švaresnį benziną degalinėse. Degalinių tinklas pradėjo prekybą naujos kartos „Neste Futura“ benzinu, nulemiančiu mažesnį degalų suvartojimą ir švaresnes emisijas, teigiama „Neste“ išplatintame pranešime. 

„Sparčiai vystantis variklių technologijoms, nuolat tobulėti turi ir degalai. Mūsų tyrimų centras Porvoo mieste, Suomijoje, rūpinasi, kad užtikrintume savo klientams pažangius produktus, kurie yra švaresni ir nulemia mažesnes emisijas. Ši „Futura“ – tai nauja benzino karta, padedanti automobilio variklį išlaikyti švaresnį ir sumažinti degalų suvartojimą, taip sumažinant ir į aplinką išmetamas emisijas“, – sako Panu Kopra, „Neste“ vykdomasis viceprezidentas atsakingas už rinkodarą ir paslaugas.

Pasak P. Kopra, naujoji „Futura“ praturtinta trintį automobilio variklyje sumažinančiais priedais – jie padeda suformuoti ploną plėvelę tarp stūmoklio ir cilindro sienos. Tuomet variklis degalų suteikiamą energiją gali naudoti efektyviau, o tai nulemia mažesnį jų suvartojimą. Be to, naujieji priedai palaiko variklio švarą, prailgindami jo tarnavimo laiką.

Tinka hibridiniams automobiliams

Palyginti su įprastu benzinu, naujoji „Futura“ nulemia ir mažesnes šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Tam įtakos turi mažesnis šio benzino sunaudojimas bei švariau dirbantis variklis.

Pildantys degalų baką naujuoju „Futura“ benzinu padeda sumažinti į aplinką patenkančių šiltnamio efektą sukeliančių kenksmingų dujų emisijas. Abiejų rūšių „Futura“ benzinas yra itin rekomenduojamas hibridiniams automobiliams. „Futura“ benzinas nulemia sklandų variklio darbą, o savo gerąsias savybes degalų bake išlaiko ilgiau nei įprastas benzinas. Taip pat – apsaugo nuo korozijos.

Naujasis „Futura“ benzinas pardavinėjamas daugiau kaip 1000 „Neste“ degalinių Baltijos šalyse, Rusijoje (Sankt Peterburgo srityje) ir Suomijoje.