Vairuotojas liko pats kaltas po to, kai susidūrė su girtu ir be teisių važiavusiu vyru

Vairuotojas liko pats kaltas po to, kai susidūrė su girtu ir be teisių važiavusiu vyru

Su automobiliu „Opela Astra“ vykęs vairuotojas liko pats kaltas po to, kai susidūrė su girtu ir be teisių važiavusiu vyru. 

Vyras važiavo už „Opel Vectra“ automobilio, kuris jį aplenkė važiuojant per sankryžą. Automobiliai važiavo 40 km/val. greičiu, o toje pačioje juostoje važiavo ir sunkvežimis. Abudu automobiliai aplenkė jį ir važiavo apie 30-40 km/val. Tačiau tada, „Vectra“ vairuotojas staigiai stabdė be jokios priežasties ir už jo važiavęs vilnietis atsitrenkė į automobilio galą.

Kaip vairuotojas pasakojo portalui delfi.lt, priekyje važiavęs vairuotojas prašė nekviesti policijos ir siūlė pinigų. Tačiau „Opel Astra“ vairuotojas iškvietė policiją. Priekyje važiavęs vairuotojas pamatęs, kad atvyksta policija pradėjo bėgti, tačiau jį greitai sulaikė.

Buvo nustatyta, kad „Opel Vectra“ vairuotojas, kuris staigiai stabdė ,įpūtė net 2,94 promilės ir jam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Taip pat buvo išsiaiškinta, kad jis net neturi vairuotojo pažymėjimo.

Delfi.lt rašo, kad komisariate buvo nustatyta, jog abu pilotai buvo kalti: „Vectra“ vairuotojas dėl to, jog buvo neblaivus, o „Astra“, nes nesilaikė saugaus atstumo.

Vilnietis nuvarė savo automobilį į auto servisą, kur turėjo būti sutvarkytas „Opel Astra“ priekis, tačiau sužinojo draudimas žalos neapmokės, kadangi jam buvo teigta, kad  jis yra kaltas dėl auto įvykio. Nuvykus į policiją jis išgirdo, kad jie nieko nebegali patikrinti ir tai yra senas įvykis.