„Peugeot“ pristatė savavaldį elektromobilį (VIDEO)

„Peugeot“ pristatė savavaldį elektromobilį (VIDEO)

Paryžiaus automobilių parodoje „Peugeot“ pristatė savavaldį elektromobilį „e-Legend Concept“.

Automobilis galės veikti keturiais vairavimo režimais, atsižvelgiant į sąlygas arba pageidavimus. Du iš jų yra savarankiško vairavimo režimai. „Soft“ yra skirtas tam, kad keleiviai jaustųsi patogiai, kai „Sharp“ yra skirtas aštresniam važiavimui bei suteikia daugiausiai išmanios veiklos galimybių.

Savarankiško vairavimo režime automobilio vairas pastumiamas po garso sistema, kad pasimatytų 49 colių skersmens ekranas. Priekinių sėdynių atlošai nuleidžiami žemyn ir ištraukiami porankiai, ant kuriųg alima susidėti daiktus. Taip pat ant jų galima krautis išmaniuosius telefonus be laidų.

Automobilyje taip pat yra įdiegta 17 kalbų bendraujanti dirbtinio intelekto technologija, kuri leidžia vairuotojui keisti važiavimo stilių, klausytis muzikos ar net atidaryti arba uždaryti elektra valdomas transporto priemonės duris. „Peugeot“ planuoja šią sistema įdiegti per dvejus metus įdiegti į kitus gaminamus modelius.

Automobilis turi elektrinį variklį ir 100 kWh talpos baterijas. Jo sukimo momentas yra 800 Nm, o 340 kilovatų galia paskirstyta visiems keturiems varomiesiems ratams. Elektromobilis iki 100 km/val įsibėgėja greičiau nei per 4 sekundes, o maksimalus greitis – 220 km/val.