„Red Bull“ F-1 komanda po 12 metų pertraukos vėl pasirodė Vilniuje

„Red Bull“ F-1 komanda po 12 metų pertraukos vėl pasirodė Vilniuje Arūnas Brasas

„Red Bull“ F-1 komanda po 12 metų pertraukos vėl pasirodė Vilniuje ir surengė fantastišką renginį.

Vakar atlikusi filmavimus Užupyje, šiandien F-1 komanda šou surengė Vilniaus širdyje, Konstitucijos prospekte.

Renginį pradėjo moto akrobatų „UTENA STUNT RIDERS“ komanda Šarūnas Kezys, Nerijus Malinauskas, Virgilijus Dikšas su Aras Gibieža priešakyje ir drifteriai Benediktas Čirba, Oliveris Randalu, Donatas Macpreikšas ir Tautvydas Gylys.

Apšildžius publiką, pirmąjį demonstracinį važiavimą atliko „Red Bull“ komanda. Su 2011 m. „Red Bull RB7“ F-1 bolidu į Konstitucijos prospektą išvažiavo ir į renginį atvykusius žiūrovus pradžiugino Patrickas Friesacheris. Austras dar 2005 metais debiutavo „Formulėje-1“ ir tuomet atstovavo „Minardi“ komandai. O nuo 2013 m. pilotuoja „Red Bull“ F-1 bolidus demonstraciniuose važiavimuose.

Renginio metu taip pat buvo pagerintas pasaulio Gineso rekordas. „Red Bull“ sportininkas Aras Gibieža su motociklu, važiuodamas tik ant galinio rato ir rankomis neliesdamas vairo, nuvažiavo 580 metrų. Anksčiau užsienyje pasiektas rekordas buvo 567 m.

Po to Konstitucijos prospekte vėl pasirodė P. Friesacheris su F-1 bolidu ir atliko 4 demonstratinius važiavimus. Paskutinio važiavimo metu jis atsisveikino su žiūrovais iškėlęs Lietuvos vėliavą.