PRILO transporto užsakymų platforma – užsisakykite automobilių transportą visoje Europoje!

PRILO transporto užsakymų platforma – užsisakykite automobilių transportą visoje Europoje! prilo.com

Krovinių pervežimas iš pažiūros gali atrodyti kaip paprasta procedūra, tačiau jos organizavimas ir koordinavimas gali atimti labai daug laiko, be ir resursų. Dar sunkiau, jei jūsų krovinys yra sunkiau gabenamas ar pakankamai brangus, kaip, pavyzdžiui, automobiliai. 

Automobilių pervežimu užsiima toli gražu ne visos logistikos bendrovės, todėl įmonėms dažnai kyla sunku suorganizuoti tokį pervežimą. Vis tik nuo šiol šių klausimų sprendimas jūsų įmonėje gali tapti kur kas paprastesniu, jei nuspręsite naudotis https://prilo.com/lt paslaugomis. 

PRILO – itin patogi platforma, kuri padeda įmonėms surasti vežėjus, kurie galėtų pergabenti jų automobilius. Ši platforma patogi ne tik įmonėms, kurios ieško pagalbos automobilio transportavimui, bet vežėjams, kurie teikia tokias paslaugas. 

Kaip naudotis PRILO platforma? 

PRILO naudotis yra labai paprasta. Jums tereikia įvykdyti paprastą registracijos procesą ir nurodyti, ar jūs ieškote vežėjo, ar teikiate šias paslaugas. Jei jūs ieškote vežėjo, jums reikia pateikti informaciją apie pervežimą ir tada laukiate pasiūlymų iš pervežėjų. Svarbu tai, kad jūs galite matyti visus jums teikiamus pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris priimtiniausias jūsų kompanijai. 

Svarbu ir tai, kad visą procesą ir užsakymo vykdymą galėsite kontroliuoti pačioje PRILO platformoje. Tai leis nesunkiai sekti visą pervežimo procesą ir greitai reaguoti į iškilusius nesklandumus, kurių, dažnu atveju, tiesiog nepatirsite. 

Kodėl verta rinktis PRILO automobilių pervežimo paslaugą? 

Ši platforma yra revoliucinė automobilių pervežimo rinkoje. Viską galite sutvarkyti kelių mygtukų paspaudimu ir visą procesą sekti toje pačioje vietoje.  

Vežėjams tai yra puiki galimybė rasti užsakymus pagal pageidaujamus maršrutus bei pasiūlyti geriausią įmanomą kainą.  

Kadangi viskas atliekama vienoje platformoje, sumažėja administravimo kaštai, kadangi jiems reikia mažiau išteklių ir pats procesas užima gerokai mažiau laiko. 

Na o visų svarbiausia – PRILO savo paslaugas teikia visoje Europoje, todėl net jei jums reikalingas tarptautinis pervežimas, viską rasite būtent čia. 

Tai yra tik maža dalis privalumų, kuriuos gausite naudodamiesi savo automobilių pervežimui PRILO platforma. Su visomis teikiamomis platformos naudomis galite susipažinti prisijungę prie https://prilo.com/lt. 

Apibendrinimas 

Jei ieškote galimybės transportuoti automobilį ar siūlote tokią paslaugą, nebegaiškite laiko ir tiesiog prisijunkite prie PRILO ir raskite naujus savo partnerius ar tęskite bendradarbiavimą su senaisiais kur kas patogesniu būdu.  

PRILO žengia iki šiol nematytą žingsnį automobilių logistikos srityje ir yra pasiruošę palengvinti jūsų gyvenimą ir verslo procesus. Neabejojame, kad ši platforma atvers naujas galimybes jūsų verslui.