Keliuose savaitgalį buvo sužeisti 48 žmonės, o nemažai įvykių sukėlė jauni vairuotojai

Keliuose savaitgalį buvo sužeisti 48 žmonės, o nemažai įvykių sukėlė jauni vairuotojai

Pirminiais duomenimis, rugpjūčio 24–26 d. (penktadienį–sekmadienį), Keliuose savaitgalį buvo sužeisti 48 žmonės, o nemažai įvykių sukėlė jauni vairuotojai. 14 eismo įvykių dalyvavusių vairuotojų amžius buvo nedidesnis kaip 25 metai, o 3 iš šių vairuotojų buvo neblaivūs.

Neblaivūs vairuotojai savaitgalį sukėlė 5 eismo įvykius, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės, dar 14 neblaivių vairuotojų sukeltų eismo įvykių metu žmonės nenukentėjo. Per tris paras pareigūnai išaiškino 120 neblaivių vairuotojų, 53 iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė dėl nustatyto daugiau nei 1,5 promilės girtumo. Pėstieji ir dviračių vairuotojai patraukti atsakomybės dėl 304 įvairių pažeidimų, nustatyti 102 asmenys, vairavę dviračius, apsvaigus nuo alkoholio, 56 iš jų nustatytas didesnis, kaip 1,5 promilės, girtumas.

Pareigūnai per tris paras užregistravo 14 eismo įvykių, kuriuose transporto priemonės susidūrė su laukiniais gyvūnais. Pasisekė, kad šių eismo įvykių metu žmonės sužeisti nebuvo, 3 tokie įvykiai įvyko Molėtų rajone, 2 – Vilniaus rajone.