V. Bottas teigia, kad G. Russelui neįmanoma nugalėti L. Hamiltono

V. Bottas teigia, kad G. Russelui neįmanoma nugalėti L. Hamiltono

Šių metų sezone „Formulėje-1“ Valtteri Bottą „Mercedes“ sudėtyje pakeis George'as Russellas. Vieni galvoja, kad G. Russelas turi šansų aplenkti Hamiltoną, kiti teigia priešingai.

Interviu britų leidiniui „The Sun“ į „Alfa Romeo“ išėjęs Valtteri Bottas pažymi, kad nelabai tiki Russello sėkme. Suomio nuomone, nugalėti Hamiltoną yra praktiškai neįmanoma.

„Nematau, kad kas nors artimiausiu metu galėtų nugalėti L. Hamiltoną, vairuojančiu tokią pačią mašiną kaip Lewisas, - sakė V. Bottas. - George'ui pavyks neblogai adaptuotis naujoje komandoje, nes jis jau kelerius metus dirba su „Mercedes“. Bet nugalėti Lewisą itin sunku, aš tai patyriau savo kailiu. Visa esmė jo stabilume per visą sezoną. Net kai Hamiltonui būna prasta diena, tai dar nereiškia, kad jis pasiduos – jo „vidutinis“ pasirodymų lygis yra labai aukštas.

Dar viena iš esminių Lewiso savybių – mokėjimas prisitaikyti prie skirtingų sąlygų, ar tai būtų nustatymų pakeitimai, ar prastas oras. Jo sugebėjimas kontroliuoti padangas – tai ypatinga patirtis, kaip ir kiti sugebėjimai, susiję su jo talentu.

Didžiuojuosi, kad kartais man pavykdavo nugalėti Lewisą. Bet to nepakako, kad aplenkčiau jį pagal viso sezono rezultatus“.