WEC kvalifikacijoje Le Mano trasoje „pole“ išplėšė B. Hartley

WEC kvalifikacijoje Le Mano trasoje „pole“ išplėšė B. Hartley Toyota Gazoo Racing

WEC kvalifikacijoje Le Mano trasoje „pole“ išplėšė „Toyota“ lenktynininkas Brendonas Hartley.

Kivis važiavimų pabaigoje vieną trasos ratą įveikė per 3 min. 24,408 sek. ir 0,177 sek. pranoko antroje vietoje likusį K. Kobayashį.

Japonas vieną ratą įveikė per 3 min. 24,585 sek. ir kurį laiką pirmavo. Jo geriausias rezultatas laikinai buvo dingęs iš rezultatų lentelės, bet po kurio laiko vėl buvo grąžintas. Vis dėlto K. Kobayashi nepavyko iškovoti „pole“ trečius metus iš eilės, nes pačioje važiavimų pabaigoje jo rezultatą pagerino B. Hartley.

Kurį laiką važiavimuose pirmavo „Alpine“ atstovas Nicolas Lapierre, vieną ratą įveikęs per 3 min. 24,850 sek. Bet vėliau jo rezultatą pagerino abu „Toyota“ sportininkai ir nustūmė į trečią vietą.

Ketvirtoje ir penktoje vietose liko „Glickenhaus“ komandos sportininkai - Ryanas Briscoe ir Olivier Pla.

LMP2 klasėje kova dėl „pole“ pozicijos nebuvo tokia atkakli, kaip „Hypercar“. WRT atstovas Robinas Frijnsas klasėje užfiksavo geriausią rezultatą, 1,3 sek. pranokęs komandos draugą Normaną Nato.

Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, klasėje pirmavo Antonio Felixas da Costa. Bet vėliau jį greičiu pranoko ne tik minėti du WRT sportininkai, bet ir Filipe Albuquerque iš „United Autosports“ komandos.

GTE-Pro klasėje pirmas dvi vietas iškovojo taip pat tos pačios komandos sportininkai. „Corvette“ automobiliu važiavęs Nickas Tandy dviem dešimtosiomis sekundės dalimis pranoko komandos draugą Antonio Garcią. O trečioje liko „Porsche“ atstovas Fredas Makowiecki.

GTE-Am klasėje greičiausi buvo „Ferrari“ sportininkai, tarp kurių pirmas buvo Vincentas Abrilas, greičiu pranokęs antroje vietoje likusį „Kessel“ komandos atstovą Mikkelį Jenseną.

Rezultatai