WRC ralyje Portugalijos trasoje K. Rovanpera iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

WRC ralyje Portugalijos trasoje K. Rovanpera iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

WRC ralyje Portugalijos trasoje „Toyota“ komandos lenktynininkas Kalle Rovanpera iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Dabar suomis lyderiauja čempionate ir artimiausią varžovą jau lenkia daugiau nei 40 taškų.

Portugalijos ralį pirmas turėjęs pradėti K. Rovanpera po pirmojo greičio ruožo buvo tik dešimtas. Suomis vėliau pakilo iki antrosios vietos, o šeštadienį po pietų greičiu pranoko ir iki tol pirmavusį komandos draugą Elfyną Evansą.

Tapęs lyderiu K. Rovanpera sėkmingai išsilaikė priekyje ir dar buvo greičiausias paskutiniame ralio greičio ruože. Tad suomis iškovojo ne tik pergalę, bet ir maksimalų papildomų taškų skaičių. Tai antras ralis šiemet, kai K. Rovamperai pavyko iškovoti 30 taškų.

E. Evansui šiandien taip ir nepavyko rimčiau pasipriešinti komandos draugui, tad teko pasitenkinti antra vieta. O dėl paskutinės prizinės vietos vyko atkakli kova iki pat ralio pabaigos. Tik paskutiniame greičio ruože „Hyundai“ atstovas Dani Sordo greičiu pranoko Takamoto Katsutą ir iškovojo trečią vietą.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė po pirmosios ralio dienos pirmavęs kitas „Hyundai“ sportininkas Thierry Neauville‘is. Penktą vietą iškovojęs belgas čempionate užima antrą vietą.

Kitas „Hyundai“ lenktynininkas Ottas Tanakas, nestokojęs greičio paskutinę dieną, Portugalijos ralį baigė šeštas.

Sebastienui Ogier sekėsi itin sunkiai ir pastarasis greičio ruože liko tik septintas, bei taškų neiškovojo. Prancūzas penktadienį pradūrė dvi padangas, o vakar patyrė avariją ir skundėsi problemomis su hibridine sistema.

Rezultatai