Ispanijoje vykusiose WRC lenktynėse laimėjo S. Ogier, o „Toyota“ tapo čempione

Ispanijoje vykusiose WRC lenktynėse laimėjo S. Ogier, o  „Toyota“ tapo čempione Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Ispanijoje vykusiose WRC lenktynėse laimėjo Sebastienas Ogier, o „Toyota“ tapo čempione komandinėje įskaitoje.

Buvęs greičiausias aštuoniuose iš devyniolikos greičio ruožų, prancūzas ralio lyderiu tapo penktadienį. Po to, kai pagrindinis jo varžovas, komandos draugas, Kalle Rovanperą suklydo viename iš greičio ruožų ir prarado poziciją „Hyundai“ atstovui Thierry Neuville‘iui, S. Ogier sėkmingai užbaigė ralį finišuodamas pirmoje vietoje.

Kadangi S. Ogier ir K. Rovanpera finišavo pirmame trejetuke, „Toyota“ sezonui dar nepasibaigus užsitikrino čempionės titulą komandinėje įskaitoje.

Minėtasis T. Neuville‘is, kuriam didžiąją laiko dalį sunkiai sekėsi greičiu prilygti „Toyota“ sportininkams, ralį Ispanijoje baigė antroje vietoje.

Problemų su technika vėl neišvengęs kitas „Hyundai“ lenktynininkas Ottas Tanakas liko ketvirtas. Po to, kai K. Rovanpera viename iš greičio ruožų pradūrė padangą, estui buvo atsiradę vilčių pakovoti dėl prizinės, vietos. Bet jis neprilygo greičiu varžovui, jam galų gale nusileidęs 9 sek.

Vietos herojus Dani Sordo ralį baigė penktas ir tai yra pirmasis kartas nuo 2021 m. Graikijoje surengtų varžybų, kai ispanas neiškovojo prizinės vietos.