WRC ralyje Portugalijoje pirmame greičio ruože greičiausiu tapo T. Neuville‘is

WRC ralyje Portugalijoje pirmame greičio ruože greičiausiu tapo T. Neuville‘is Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

WRC ralyje Portugalijoje pirmame greičio ruože greičiausiu tapo „Hyundai“ komandos sportininkas Thierry Neuville‘is. 

Šiame ralyje pirmą kartą prie „Hyundai“ „Rally1“ klasės automobilio vairo sėdo Dani Sordo. Kuris jau pirmąją dieną susidūrė su problemomis. Sportininkui iškilo bėdų su varikliu, jo nustatymais. Dėl to ispanas pirmame greičio ruože lyderiui nusileido 7,2 sek.

Kitiems „Hyundai“ sportininkams pirmoji ralio diena susiklostė itin gerai. T. Neuville‘is užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių, o vos 0,6 sek. atsilikęs belgo komandos draugas Ottas Tanakas liko antras.

Trečią ir ketvirtą vietas pasidalino „M-Sport“ komandos sportininkai. Craigas Greenas užfiksavo trečią rezultatą. O Gusas Greensmithas pirmąjį greičio ruožą baigė ketvirtas.

Greičiausias tarp „Toyota“ sportininkų buvo į čempionatą trumpam sugrįžęs Sebastienas Ogier. Prancūzas užfiksavo penktą rezultatą. Sportininkas 0,6 sek. pranoko komandos draugą ir čempionato lyderį Kallę Rovanperą.

Septintą rezultatą užfiksavo kitas „Toyota“ komandos sportininkas Takamoto Katsuta, pirmąją ralio dieną greičiu pranokęs į čempionatą taip pat trumpam sugrįžusį Sebastieną Loebą.

Nors „Toyota“ atstovas Elfynas Evansas tapo greičiausiu apšilime, pirmąjame greičio ruože jam sekėsi sunkiai ir jis finišavo tik devintas.

Rezultatai po pirmojo greičio ruožo:

  1. T. Neuville‘is (Hyundai) 2:37.9
  2. O. Tanakas (Hyundai) +0.6
  3. C. Breenas (M-Sport Ford) +1.4
  4. G. Greensmithas (M-Sport Ford) +1.8
  5. S. Ogier (Toyota) +2.1
  6. K. Rovanpera (Toyota) +2.7
  7. T. Katsuta (Toyota) +2.8
  8. S. Loebas (M-Sport Ford) +3.4
  9. E. Evansas (Toyota) +3.5
  10. A. Fourmaux (M-Sport Ford) +4.4