KET testai (bilietai)

Norėdami įgyti vairuotojo pažymėjimą kiekvienas būsimas vairuotojas neišvengiamai privalo išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą. Siekdami užtikrinti kokybišką pasiruošimą, mes daug laiko investuojame į KET testų ruošimą.

KET testai - tai tūkstančiai klausimų, kuriuos kuria ir atnaujina profesionalai.

KET bilietai - tai atsitiktine tvarka parinktų klausimų rinkinys iš visų mokymo skyrių. Priklausomai nuo pasirinktos vairavimo kategorijos (ar keletos iš jų), jie sudaryti iš 30, 35 arba 40 klausimų. Norėdami išlaikyti egzaminą jums būtina teisingai atsakyti bent į 80%.

Mes esame sukūrę dvi skirtingas programas spręsti KET testams:

Pagal šiuo metu galiojančias Kelių eismo taisykles bei Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą vairavimo teorijos pasiruošimas yra svarbus net jau ir turint vairuotojo pažymėjimą. Jeigu dėl kokių nors priežasčių jums bus atimta teisė vairuoti, jūs privalėsite išklausyti papildomą teorijos kursą ar baigti papildomus mokymus. KET testai jums leis tą padaryti daug greičiau ir sklandžiau. Beskeičiant įstatymams jums taip pat privalu atnaujinti savo žinias. Rekomenduojame tą daryti bent kartą per metus ir būtinai pasikeitus taisyklėms.

Mokami KET testai

Šia nuotolinio mokymo KET testų programa naudojasi daugelis vairavimo mokyklų, ruošdamos vairuotojus ir išduodamos teorijos baigimo liudijimą.

Ši programa skirta užtikrinti kokybišką pasiruošimą valstybiniam vairavimo teorijos egzaminui VĮ "Regitra". Klausimai specialiai sukurti taip, kad būtų kuo panašesni į tikrąjį teorijos egzaminą "Regitroje".

Pilną KET testą išsprendę teigiamai bent 10 kartų, galite užtikrintai, pasitikėdami savimi laikyti egzaminą.

  • Testai atnaujinti 2024-06
  • Lietuvių, rusų (Русский) ir anglų (English) kalbomis
  • Veikia su visais įrenginiais
  • Galite spręsti kontrolinius testus
  • Neribojamas prisijungimų skaičius

Pirkti KET kodą arba išbandykite nemokamą versiją

Nemokami vairavimo teorijos testai

Išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą ir jaustis ramiai kelyje yra du skirtingi dalykai. Dėl šios priežasties šalia mokamų KET testų pateikiame nemokamus vairavimo teorijos testus. Jie apima daugiau ir įvairesnių situacijų nei sutiksite "Regitros" egzamine.

Taip puikus būdas pradėti ruoštis egzaminui arba reguliariai atnaujinti jau turimas žinias.

Vienas iš pagrindinių šių testų tikslų yra skatinti saugų eismą, vairuotojų budrumą ir atsakingumą kelyje, pateikiant realias gyvenimiškas situacijas - realias sankryžas, žiedus ir kitas situacijas, kurios dažniausiai pasikartoja miestuose ar užmiestyje bei kelia daugiausiai nesisupratimų ar pavojų. Spręsdami rasite ir netradicinių klausimų apie automobilių ekploataciją, ekstremalias situacijas ir kt.

Skatiname šiuos testus spręsti ir visus jau esančius vairuotojus. Kelių eismo taisyklės, Saugaus eismo įstatymai ir kiti reglamentai nuolat keičiami ir tobulinami, todėl itin svarbu kuo dažniau pasitikrinti savo žinias.

Kiekvienas turi savo profilį, gali pasidalinti nuorodomis į bilietus. Apima daugiau nei reikia egzaminui.

Spręsti vairavimo teorijos testus

Pasigirk draugams savo KET žiniomis

Testus sukūrėme taip, jog galėtumėte lengvai pasidalinti pabaigto testo rezultatais su draugais ar instruktoriumi. Prie kiekvieno testo ar klausimo galite diskutuoti, palikti komentarą ar pastabas.