Share

Kodėl KET testai naudingi visiems besiruošiantiems egzaminui?

Internetiniai kelių eismo taisyklių testai jau padėjo tūkstančiams vairuotojo pažymėjimą gauti norinčių asmenų, tačiau ne visi supranta, kokia gali būti jų nauda. Dėl KET testų naudos dažnai suabejoja tie, kurie mano labai gerai moką kelių eismo taisykles ir planuoja eiti laikyti teorinių žinių egzamino visai papildomai nesiruošę. Tai didelė klaida, kadangi mokėti taisykles yra viena, o atsakyti į KET klausimus – visai kas kita.

Tiek vairavimo mokyklos, tiek ir pati Regitra egzaminų metu pateikia gana painių klausimų, į kuriuos teisingai atsakyti įmanoma ne tik gerai žinant kelių eismo taisykles, bet ir gerai įsiskaitant į klausimą, įvertinant visus galimus atsakymus. Taip, tai sukti klausimai, kurių nauda abejoja dauguma, tačiau jie yra ir jų neišvengsite. KET testai Jums padės pasiruošti tokioms gudrybėms, todėl paspręsti keletą kartų tikrai nepamaišytų net ir tiems, kurie 100 proc. įsitikinę savo žiniomis. Dažnai gauti rezultatai nustebina. O nustebti bent jau nekainuoja tiek, kiek atsieina egzamino perlaikymas suklydus per daug.

Tuo tarpu tiems, kurie nėra taip gerai įsitikinę savo KET žiniomis testai turi kitą naudą – padeda lengviau įsiminti kai kurias detales, sudėtingesnius, painesnius atvejus analizuojant savo klaidas perprasti taip pat yra paprasčiau, todėl jei niekaip nepavyksta įsiminti skaitant vien tik teoriją iš knygelių – KET testai tikrai pagelbės.

KET teistai praverčia ir tuo atveju, jei po vairavimo mokyklos baigimo iki egzamino laikymo Regitroje atsiranda didesnis laiko tarpas, pavyzdžiui, išvykstate atostogauti ar padirbėti į kitą šalį. Laiko paspręsti KET testus turėtumėte atrasti, o tai padės išsaugoti mokykloje gautą informaciją, neatitrūkti nuo kelių eismo taisyklių. Laikas prieš egzaminą nėra didelis Jūsų draugas, verčiau pasirinkti egzaminą kuo greičiau po teorinių žinių gavimo, o ne laukti velniai žino ko.

Internete esantys KET testai – puiki priemonė, apie kurią vyresnės kartos žmonės galėjo tik pasvajoti – sprendi kada nori ir kur nori, pateikiami teisingi atsakymai, greitai galima rasti konkretų KET punktą ir įdėmiai į jį įsigilinti, o jei nepavyksta suprasti – kreiptis į kitus besimokančiuosius ar jau patyrusius vairuotojus ir gauti konsultaciją čia ir dabar diskusijų pavidalu.