Kaip reikia perregistruoti automobilį Regitroje internetu?

Kaip reikia perregistruoti automobilį Regitroje internetu? Pexels.com

Norint perregistruoti automobilį Regitroje internetu Įsigijęs Lietuvoje jau eksploatuotą transporto priemonę, asmuo savo vardu turi ją įregistruoti per 10 dienų po to, kai transporto priemonę pardavęs asmuo pranešė apie pasikeitusį savininką. Tai galima padaryti ir internetu.

Reikia atlikti III žinsgsnius. 

I žingsnis

Jei norite su transporto priemone važiuoti viešajame eisme, pasirūpinkite jos privalomąja technine apžiūra (kai negalioja). Techninių apžiūrų įmonių sąrašą rasite ČIA.

Pasirūpinkite transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

PASTABA. Jei transporto priemonė perdaryta neįgaliesiems, pasirūpinkite pažyma iš perdariusios įmonės. Jei įmonė kita, nei VKTI licencijuota, pasirūpinkite technine ekspertize. Techninės ekspertizės įmonių sąrašą rasite ČIA.

II žingsnis

Perregistruojant internetu sistemoje reikės prisegti pirkimo–pardavimo, dovanojimo sutarties ar kitokio įsigijimą patvirtinančio dokumento kopiją (fotografuotą, skenuotą ar pan.). Galite užsisakyti naujo registracijos liudijimo ir numerio ženklų (jei juos užsisakėte) pristatymo į namus paslaugą.

III žingsnis

Užsisakyti registracijos liudijimo ir numerio ženklų pristatymą, kurie bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus arba į siuntų savitarnos terminalus per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo.