Medikai įvardijo kokios yra dažniausios motociklininkų traumos avarijų metu

Medikai įvardijo kokios yra dažniausios motociklininkų traumos avarijų metu

Dažniausiai žmonės važinėjantys motociklu ir nedėvintys specialių apsaugos rūbų patiria minkštųjų audinių pažeidimus. Nukritus nuo motociklo avarijos metu vairuotojas dėl kinetinės energijos čiuožia ant asfalto ir yra dideli minkštųjų audinių sužalojimai, paviršinių audinių nutrynimas ir giliųjų audinių pažeidimas. Gijimas yra dažniausiai ilgas, nes pažeidžiamas plotas yra didėlis, dažniausiai lieka ir randai. Taip pat, apsauga apsaugo ne tik nuo paviršinių pažeidimų, bet ir nukritus nuo motociklo apsaugoma nuo nervų pažeidimo ar kraujagyslių sužalojimo.

Tačiau esant dideliam greičiui apsauga neapsaugo nuo kaulo lūžių, nes žmogus slysdamas keliu ir atsitrenkęs į, pavyzdžiui, medį ar stulpą patiria, dažniausiai ilgųjų kaulų lūžius ir vidaus organų pažeidimą.

Medikai pataria, kiekvieną kartą galvoti, jog važiuojate pirmą kartą ir visada dėvėti aprangą, nežinome kada gali įvykti autoįvykis ir kada galime būti sužaloti. Visada reikia rinktis saugų greitį, nes didžiausia problema ne tik, kad nemato mūsų eismo dalyviai, bet ir greitis.

Skaitykite daugiau (15min.lt)