„Regitra“ skelbia naują numerio ženklų derinių sąrašą iš L raidės

„Regitra“ skelbia naują numerio ženklų derinių sąrašą iš L raidės

Norintys savo automobiliui priskirti išskirtinius numerio ženkluas galės rinktis iš dar daugiau derinių, nes nuo  birželio 9 d., „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą. Vairuotojai galės rinktis iš daugybės naujų kombinacijų iš L raidės. 

Naujų derinių sąrašas Registracijos metu transporto priemonės dažniausiai yra paženklinamos automatiškai eilės tvarka išduodamais numerio ženklais. Tačiau, kaip rodo praktika, neretai pageidaujama ir išskirtinių numerio ženklų. Juos galima išsirinkti iš numatomų gaminti sąrašo, kuris papildomas maždaug kas ketvirtį

Išsirinkus raidžių derinį, tuomet reikia pasirinkti norimą skaičių kombinaciją nuo 001 iki 999. Pirmenybinė numerio ženklų rezervacija taikoma tiems, kurie užsisako juos internetu. Kaip ir minėta, tai jau bus galima padaryti šiandien, birželio 9 d., nuo 17 val. Tuo tarpu atvykusiems į „Regitros“ padalinį – kita darbo dieną, t. y. birželio 10 d.

Rezervuoti numerio ženklus internetu itin paprasta. Prisijungus prie eKETRIS sistemos reikia pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“, išsirinkti norimą raidžių ir skaičių derinį bei pateikti užsakymą. Numerio ženklai rezervuojami gavus apmokėjimą per 1 valandą ir pagaminami per 5 darbo dienas. Daugiau informacijos apie numerio ženklų rezervaciją pateikiama „Regitros“ interneto svetainėje.

Skaitykite daugiau (15min)