Registracija į egzaminus

Registracija į teorijos bei praktikos (vairavimo) egzaminus yra tiesiogiai internetu www.eregitra.lt svetainėje.

Registruotis eregitra.lt svetainėje

Galite registruotis, jeigu:

  • esate sulaukęs (-usi) Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme nustatyto amžiaus, nuo kurio leidžiama įgyti atitinkamos kategorijos transporto priemonės vairavimo teisę;
  • galioja išlaikytas teorijos egzaminas;
  • praėjo 1 mėnuo, jei anksčiau buvote užsiregistravęs (-usi) ir neatvykote į egzaminą. (Jeigu nepranešęs (-usi) neatvykote į egzaminą arba pranešėte likus mažiau negu 24 val. iki egzamino pradžios, į kitą egzaminą galite registruotis ne anksčiau, kaip po 1 mėn. nuo neatvykimo į egzaminą dienos).

Užsiregistruoti į egzaminą galima tik tuo atveju, jei tenkinamos visos minėtos sąlygos.

Registracija į teorijos egzaminą

Registruotis internetu galite į vienos ar kelių kategorijų transporto priemonių teorijos egzaminą.

Norėdami užsiregistruoti, parašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą ir pasirinkite tą valstybės įmonės „Regitra” filialą, kuriame pageidaujate laikyti egzaminą.

Pasirinkite pageidaujamą transporto priemonių kategoriją arba jų derinį, jei laikyti egzaminą norėsite daugiau nei vienai kategorijai. Būkite atidūs pasirinkdami transporto priemonių kategoriją, o ypač jų derinį!

Prašome nurodyti kontaktinę informaciją (telefono numerį, el. pašto adresą), kad, esant būtinybei, galėtume su Jumis susisiekti. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tikrinami su Gyventojų registro tarnybos duomenų bazės duomenimis.

Jei užsiregistravote sėkmingai, gausite apie tai informuojantį pranešimą. 

Registracija į praktikos egzaminą

Registruojantis būtina įrašyti išlaikyto teorijos egzamino kortelės numerį, asmens kodą, vardą ir pavardę, pasirinkti laikomą kategoriją, pavarų dėžės tipą ir filialą, kuriame norėsite laikyti egzaminą.

Jūsų pateikti duomenys bus patikrinami su VĮ „Regitra“ duomenų bazėje esančia informacija. Po to Jums bus pateikiama informacija apie laisvas vietas.

Išsaugokite savo prašymo numerį. Jis bus reikalingas norint atsisakyti egzamino arba pakeisti egzamino datą bei laiką.

Atsisakyti rezervuoto egzamino galima įrašius savo asmens kodą, egzamino datą, filialą, prašymo numerį.