Teorijos egzaminas

Valstybinį teorijos egzaminą, nepaisant gyvenamosios vietos, galima laikyti bet kuriame VĮ "Regitra" egzaminų centre. Egzaminams galite užsiregistruoti VĮ "Regitra" specialioje svetainėje (www.eregitra.lt) arba paskambinę į bet kurį egzaminų centrą (kontaktai pateikti žemiau).

Teorijos egzaminas laikomas prie kompiuterių ir susideda iš 30 klausimų, iš kurių teisingai reikia atsakyti bent 24. Testui spręsti skiriama 30 min. Egzaminavimo programa yra unikali. Portale www.automokyklos.lt yra parengti analogiški KET testai. Vairavimo mokyklose esamos programos yra panašios, tačiau skiriasi. Išlaikius valstybinį teorijos egzaminą, suteikiama teisė laikyti praktinį vairavimo egzaminą.

Atvykdami į teorijos egzaminą turėkite:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • mokymo kurso baigimą patvirtinantį dokumentą arba dokumentą, patvirtinantį, kad galite laikyti egzaminą pasirengęs (-usi) savarankiškai;
  • galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, kad Jūsų sveikatos būklė ir psichofiziologiniai gebėjimai yra tinkami vairuoti atitinkamos (-ų) kategorijos (-ų) transporto priemones;
  • sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, kad baigėte mokymą pagal privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą;
  • galiojantį vairuotojo pažymėjimą, jei anksčiau buvote jį gavęs (-usi).

Savarankiškai mokytis ir laikyti teorijos egzaminą galite:

Pasiruošę teorijos egzaminui savarankiškai ir tris kartus jo neišlaikę, privalo baigti teorijos ir praktinio vairavimo mokymo kursą vairavimo mokykloje ir tik po to laikyti egzaminus bendra tvarka.

Liudijimas, patvirtinantis mokymo kursų baigimą, suteikia teisę laikyti egzaminus VĮ „Regitra“. Egzaminą galima laikyti neribotą kiekį kartų (tol kol išlaikysite).

Teorijos egzaminą galima laikyti šiuose VĮ „Regitra“ filialuose: