Kainos

A kategorija - 249 Eur

A kategorija (teoriją mokantis savarankiškai) - 239 Eur

AM kategorija - 49 Eur

kategorija - 359 Eur

B kategorijos papildomo praktinio vairavimo pamokos kaina:
1 ak. val. 13€
Perkant ne mažiau kaip 6 val. - 12€

BE kategorijos papildomo praktinio vairavimo pamokos kaina:
1 ak. val. -  24 €
Perkant ne mažiau kaip 6 val. - 22 €

A1, A2, A kategorijos papildomo praktinio vairavimo pamokos kaina:
1 ak. val. - 20 €
Perkant ne mažiau kaip 6 val. - 18 €


Renkamos grupės


Transporto priemonės


Kalbos

Lietuvių klb. 


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "4 RATAI"
Įmonės kodas
302861000
Įmonės adresas
Aušros al. 37, Šiauliai LT-76300

Aprašymas

Alberto vairavimo mokykla – tai vairavimo mokykla Šiauliuose, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius. Mokykloje taikomi naujausi ir saugiausi vairavimo mokymo metodai. Aukštos kvalifikacijos specialistai moko pagal specialiai sukurtą mokymo programą. O per pastaruosius metus paruošėme per 1000 naujų vairuotojų, kurie tapo įgudusiais vairuotojais, bei kelyje jaučiasi saugiai ir drąsiai, nes kiekvienam mokiniui yra perduodamos naujausios žinios formuojančios atsakingo ir kultūringo vairuotojo požiūrį.

Mums svarbiausias – klientas!

Mūsų vizija – geriausius vairuotojus ruošianti vairavimo mokykla Šiauliuose, palaipsniui plečianti teikiamų paslaugų ratą.

Mūsų misija – kantriai, atkakliai ir atsakingai dirbant paruošti savimi pasitikintį, atsakingą, tolerantišką kelyje, gebantį orientuotis ir reaguoti į eismo situacijas vairuotoją.

Mūsų vertybės:

  • Profesionalumas. Mokykloje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai, kuriems ne tik suteikiamos sąlygos, bet ir skatinama tobulėti, mokytis ar keltis kvalifikaciją.
  • Kantrybė ir atkaklumas. Užtikriname, kad teorijos mokytojai bei vairavimo instruktoriai kantriai dirbs su Jumis tol, kol bus užtikrinti, kad esate pasiruošęs vairuotojas.
  • Inovatyvumas. Stengiamasi dėl klientų: specialiai sukurtos mokymo programos, nuolat atnaujinama ket mokymo programa, atnaujinamas mokyklos dizainas bei interjeras.

Padaliniai

Aušros al. 37,
Šiauliai

I-V: 10:00 - 18:00

Telefonas 8 682... rodyti
El. paštas info@alber... rodyti

Susisiekti