Atsiliepimai apie Amplius, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.8
Fantastiškai Atsiliepimai: 27
10.0
9.7
10.0
9.9
9.0
9.9
9.8

Visi atsiliepimai

Jurga Dabkeviciene

8.6 / 10 Labai gerai 42 Papildomas Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Dėkui instruktoriui Lukui :)"

-

Noriu padėkoti instruktoriui Lukui - už super ramybę, gerą pamokos atmosferą, kai nebaisu užduot bet kokį klausimą ar net smarkiai prašovus pro šoną sureaguojama labai tolerantiškai. Atėjau niekada nevairavus viena (nors teises išlaikus jau 10 metų), tik su vyru (kuriems kartais pritrūksta kantrybės ;), su didele baime vairuot mieste, bet jau po pirmos pamokos pajutau, kad vairuot man patinka ir gali būti nebaisu. Dėkui, Jums, Lukai, kad patikėjau savimi ir pradedu vairuoti savarankiškai :)

Indrė

10 / 10 Fantastiškai 35 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Tik geriausios rekomendacijos "

-

Labai džiaugiuosi,jog man rekomendavo šią mokyklą,o ypatingai nuoširdus ačiū instruktoriui Andrėjui.Jis ir mokytojas,ir tuo pačiu puikus psichologas,o kiek kantrybes reikėjo su manimi????!Egzamino dieną atsiminiau visus jo patarimus ir išlaikiau iš pirmo karto(nors nelabai savimi tikėjau,o šis žmogus ramino,jog viskas pavyks!) P.s Teorija taip pat pavyko iš pirmo karto!

Artūras

10 / 10 Fantastiškai 25 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Instruktorius Lukaš"

-

Puiki mokykla. Puikus instruktorius Lukaš! Savo srities profesionalas, labai KANTRUS. Pastabas išsako labai aiškiai, po kurių supranti iš kur kildavo tos klaidos. Pamokos metu nėra baimės, kad neištvers ir pakels toną, tikrai NE. Kaip ir minėjau, mokytojas labai kantrus, paaiškina viską ramiai, nuo ko turbūt ir priklauso pasitikėjimas savimi. Suderinti pamokų laiko niekada nekildavo problemų. Kadangi turiu su kuo lyginti, Lukaš, be galo motyvuojantis, neleidžia nuleisti rankų, net tada, kai jau atrodydavo, kad geriau tikrai nebus. Jau po kelių pamokų kelyje jaučiausi vis geriau ir ramiau. Didžiausia padėka ir aukščiausias įvertinimas!

Laiminga Sandra

10 / 10 Fantastiškai 33 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Instruktorius Henrikas "

Nieko blogo

Labai džiaugiuosi kad pačiu reikalingiausiu metu pamačiau šį skelbimą :) iš visiškai žalios (tokia jaučiausi po mokyklos ir ilgesnės nevairavimo pertraukos) gerbiamas Henrikas padarė stebuklą ir per labai trumpą laiką mane pastatė į tiesų kelią ir jau turiu vairuotojo pažymėjimą ! Kantrybė beribė , profesionalumas neginčijamas , Aiškina tiek kartų kiek reikia , pamokų grafiko lankstumas puikus! Tik geriausi linkėjimai ir didžiausias AČIŪ ! P.S. Man Žarijų gatvė taip pat spėjo nusibosti , bet buvo verta ! Nemanau kad Henrikui reikia reklamos , bet jos reikia Jums būsimi klevukai ;) O aš kaip sakant lekiu į trasą ! Wrumm wrumm Sekmės !

Gintarė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Geriausia vairavimo mokykla Vilniuje"

_

Tobulai dirbantys instruktoriai Eidvilė ir Artūras. Profesionalūs ir atsidavę savo darbui. Džiaugiuosi, kad sūnus mokėsi būtent Amplius mokykloje. Rekomenduoju visiems.

Gintarė

9.9 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Instruktorius Henrikas 10 balų"

-

Tik geriausi žodžiai skirti instruktoriui Henrikui! Puikus mokytojas ir psichologas, kurio dėka įveikiau baimę vairuoti automobilį, išmokau priimti sprendimus įvairiose eismo situacijose. Regitroje egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, tad drąsiai galiu rekomenduoti šį savo srities specialistą! :)

Tautvydas Kuodys

9.1 / 10 Labai gerai 20 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Jokių priekaištų - mokykla patenkino visus lūkesčius"

-

Instruktorius Lukaš visų mokymų metu elgėsi labai profesionaliai. Netgi kelyje padarius kritines klaidas, instruktorius neprarasdavo kantrybės, ramiai paaiškindavo ką neteisingai padariau. Dėka to, du kartus tos pačios klaidos nekartodavau. Jau po dešimties pamokų vairuoti tapo smagu - kelyje jaučiausi gerai, valdyti automobilį ir orientuotis eisme nebereikėjo didelių pastangų. Suderinti pamokų laiką buvo paprasta.

Dominykas

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Konstitucijos pr. 23 - 516

"Gera mokykla, teises išlaikiau."

-

-

Emilija Valancauskaite

10 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Puiki mokykykla, savo darba mylintys ir ismanantys instruktoriai"

-

Apie sia mokykla galiu atsiliepti tik paciais geriausiais atsiliepimais. Labai lankstus tvarkarascio atzvilgiu,pasitikintys klientais, gerbiantys tavo laika, patogios pamoku pradzios vietos, labai malonus ir kokybiskas aptarnavimas, tvarkingi automobiliai. Instruktore Eidvile yra labai kompetetinga, puikiai aiskina ir mokina, kupina pozityvumo bei kantrybes. Jei reikia, atvaziuoja i pamoka 7val ryto. Zodziu, labai atsidavusi savo darbui ir pasiryzusi padaryti viska kad pasiektum rezultatu. Visiem rekomenduoju!

Adelė Tamošiūnaitė

9.9 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Likau be galo patenkinta šios mokyklos teikiamomis paslaugomis."

-

Iš tiesų, tai gerai buvo viskas. Užsirašiau į vairavimo kursus tikėdamasi spėti išsilaikyti vairavimo egzamina per mažiau nei menesį, teoriškai įmanoma, o praktiškai? O gi tikrai imanoma su šios mokyklos instruktoriais. Pirmasis instruktorius negalejo skirti mūsų pamokoms pakankamai laiko, tačiau nedelsdamas pasiūlė savo kolegą Henriką Kazakauską. Šis instruktorius be galo atsidaves savo darbui, yra profesionalus, su juo pamokose nelikdavo neaiškių klausimų. Už vairo nesijaučiau nedrąsiai, kaip daugelis kitų mokyklų mokinių, o be klaidų išlaikius vairavimo egzaminą supratau, kad instruktorius H. Kazakauskas ištesėjo savo pažadą 100%, ne tik išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, bet išmokau ir gerai vairuoti, sekti kelių eismo taisykles, bei pasitikėti savimi! Tariu dideli ačiū šiai mokyklai ir jos instruktoriams!

Justina Šimkutė

10 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Pirkau papildomas pravažiavimo pamokas"

-

Instruktorius Henrikas buvo labai lankstus, prisitaikydavo prie mano galimų laikų. Taip pat greit išmokė visko iš naujo, nes buvau vairavusi prieš gerus metus. Ir per 3 papildomas pamokas priminė ką buvau pamiršusi ir regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

Aliona Ovcinikova

10 / 10 Fantastiškai 27 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Nuostabi mokykla :)"

-

Noriu padėkoti vairavimo instruktoriui Henrikui už kantrybę ir suteiktas žinias. Pravažiavimai buvo įdomūs, instruktorius bendravo kaip su draugu, nešaukė dėl daromų klaidų (dažniausia kvailų :)) ir puikiai paruošė egzaminui. Didžiulis ačiū!!

Ieva Zaveckyte

10 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"SUPER LIUKS!"

Taip ir nesužinojau, kas yra stresas prieš vairavimo egzaminą :))

Kompetencija, profesionalumas, kantrybė (!!!). Išmoko ne važiuoti, o vairuoti, mąstyti ir apskaičiuoti :) Artūrui dėkinga būsiu visada, ir minėsiu tik geruoju! Rekomenduoju (ir visad rekomenduosiu) kiekvienam! Ir į ralį važiuosiu tik po šio nuostabaus trenerio pamokymų :)

Dainė

10 / 10 Fantastiškai 49 B Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Vairavimo mokymas ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui, superinė mokykla"

-

Puiki vairavimo mokykla, profesionalus mokymas- ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui, be baimių ir streso. Instruktoriai sugeba viską išaiškinti be rėkavimų, kantriai ir suprantamai, ir humoro jausmas nėra svetimas. Viskas labai puiku!

Aiste

10 / 10 Fantastiškai 31 Papildomas Vilnius, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė

"Labai patiko tiek mokykla, tiek ir instruktorius Arturas Pakenas"

Nebuvo

Profesionalus vairavimo mokymas, naudingi praktiniai patarimai.