Autoeksternas, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Autoeksternas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

9,5 Fantastiškai Atsiliepimai: 8

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Kokybiškos, greitai ir naudingais maršrutais pravažinėtos pamokos"

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Atėjau nieko nesitikėdama, nežinojau, ar pavyks, praeityje mokiausi kitoje mokykloje, kur mane demotyvavo ir po neišlaikytų egzaminų regitroje maniau, jog vairuoti man tiesiog "nelemta". Tik po keleto metų prisiryžau pradėti iš naujo - renkantis mokyklą pagrindinis kriterijus buvo, kad viską praiečiau kuo greičiau, pripažinsiu, didelės kokybės nesitikėjau, tačiau buvau labai maloniai nustebinta. Administratorė Zita greitai ir šiltai priėmė, jau kitą dieną po skambučio pradėjau pamokas pas instruktorių Giedrių. Turbūt labiau atsidavusio ir profesionaliau dirbančio savo darbą žmogaus dar nesu mačiusi. Instruktorius mane motyvavo pradėti iš naujo, buvo kantrus, išsamiai paaiškindavo klaidas, pravažiavome naudingais maršrutais, po kelių pamokų baimė vairuoti dingo ir labai greitai jaučiausi pasiruošusi egzaminui. Jo individualiai pritaikyti mokymo metodai padeda gerai pasiruošti egzaminui, o svarbiausia - jaustis tvirtai kelyje ir tapti savarankišku, atsakingu bei atidžiu vairuotoju. Esu be galo dėkinga bei rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių - tai tokia vieta, kur galima pasiruošti ir greitai, ir kokybiškai, ypač abejojantiems savo jėgomis žmonėms.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Vairavimo pamokos pas instruktorių Giedrių"

Vairavimo pamokas lankiau pas instruktorių Giedrių, kuris yra nuostabus instruktorius, puikus pedagogas! Pamokų metu paaiškindavo padarytas klaidas ir kaip jų vengti, taip pat pasakydavo, kas buvo padaryta gerai. Tikrai labai rekomenduoju šį instruktorių!

10,0 / 10 Fantastiškai 28 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Super mokykla"

Lankiau vairavimo pamokas pas instruktorių Giedrių. Likau labai patenkintas pamokom ir jų kokybę. Paaiškindavo tiek kur klaidas dariau, tiek kur gerai važiuodavau. Labai rekomenduoju!

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Geriausia mokykla ir geriausias instruktorius!"

Labai rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių Giedrių!!! Buvau jau užmetusi mokslus, tačiau jis mane motyvavo ir tik jo dėka išlaikiau regitroj praktikos egzaminą! Instruktorius, kuris tikrai puikiai išmano savo darbą! Vertinu 10+!

10,0 / 10 Fantastiškai 21 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Puiki mokykla"

Viskas buvo super! Labai rekomenduoju instruktorių Giedrių! Viskas išlaikyta iš pirmo karto!

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"Pasiėmiau dvi pamokas pas šios mokyklos instruktorių Giedrių"

Man buvo likę diena iki regritos praktikos egzamino, instruktorius aprodė apylinkes prie Regritos centrą Vilniuje(vairuoti išmokau Palangoje, man tik reikėjo pasiruošti pravažiavimui Vilniuje), puikiai paruošė egzaminui, kurį sekančią dieną išlaikiau.

6,9 / 10 Pakankamai 19 m. B Vilnius, Jeruzalės g. 24 / Mokyklos g. 3A

"Pirmas ispudis melavo"

Instruktorius Giedrius pirmas 5 pamokas mokino puikiai. Veliau pradejo dirbti pagal mokyklos politika "pirkti papildomas pamokas". Likusios pamokos neatnese jokiu vaisiu. Tik kritikavo, jokiu bent maziausiu pagyrimu, neisaiskina eismo situacijos, specialiai spaudzia ant pedalo ir kaltina tave. Paskutinias pamokas buvo begalo negatyvus, net pabaigoj sekmes nepalinkejo. Labai nemalonu is tiesu, praejau visas pamokas ir paemiau papildomu pamoku kitoje automokykloje - mokyklinis ir regitra islaikyti is 1 karto :) Bet tikrai ne Giedriaus deka islaikyta.

Instruktorius Giedrius pasirode geras, pozytyvus. Pasirodo klydau.

8,7 / 10 Labai gerai 18 m. B Vilnius, Ateities g. 21

"-"

Kai išvis autoeksterne gali but blogai? Viskas labai gerai, jokių problemų nebuvo.

Viskas patiko, jokių priekaištų. 100 iš 100, idomu, linksma, mokytojai viska paaiškina gerai ir suprantamai, visada padeda kilus klausimui.