Atsiliepimai apie Autoeksternas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.3
Labai gerai Atsiliepimai: 15
9.1
9.3
8.9
9.6
9.3
9.9
9.1

Visi atsiliepimai

Antanas

4.1 / 10 Blogai 18 B Vilnius, Jeruzalės g. 24 / Mokyklos g. 3A

"Bloga mokykla"

Instruktorius Tomash, yra tikras tinginys, vietos niekada neturėjo, visada kildavo problemos dėl važiavimo

.

Gediminas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Lentvario g. 7

"Vazinejau autoekterne pro regitros kelius islaikiau is pirmo karto"

Nieko

Is pirmo karto islaikiau vazinedamas su olegu autoeksterne labai geras instruktorius regitros egzamina praktikos islaikiau is 1 karto

Samanta

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Lentvario g. 7

"Rekomenduoju šita mokykla, puikiai išmokina, instruktorius Olegas"

-

-

Klementina

10 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Ateities g. 21

"Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktoriu Olegą!"

-

Labai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Olegą, mokykla ir instruktoriai pasižymi lankstumu ir visada ras tinkamą laiką, instruktorius puikiai paruošia egzamino laikymui regitroje, skiriamas visapusiškas dėmesys ir palaikymas, o vairavimo pamokos vyksta be jokios įtampos. Džiaugiuosi, kad vairuoti išmokau būtent čia!

Raimonda

10 / 10 Fantastiškai 35 B Vilnius, Ateities g. 21

"Pati geriausia vairavimo mokykla ir Olegas nuostabus mokytojas"

NIEKO

Atsitiko taip, kad lankiau vieną mokyklą ir maldaudavau pamokų... siaubas kažkoks, o mokino 23 metų instruktorius, tai ir pamokos buvo nervai vieni... jokios atsakomybės. Radau Autoeksterną. Negyvenu Lt - iki egzamino Regitros liko 8 dienos. Tai nuo nulinio lygmens iki Egzamino su 0 KLAIDŲ - OLEGAI - AČIŪ JUMS! Dėl manęs važiavimai 3 val kiekvieną dieną buvo.

Inesa

10 / 10 Fantastiškai 55 B Vilnius, Ateities g. 21

"Patyręs, atidus, kantrus, instruktorius Olegas!"

-

Džiaugiuosi, kad teko ruoštis ezaminui su tokiu geranorišku, kantriu, atidžiu instruktorium, kuris niekad nepavargsta aiškinti visu situaciju kelyje, analizuoti klaidu ir moka nuteikti labai optimistiškai:) Ačiū instruktoriui Olegui! Inesa

Rasa

10 / 10 Fantastiškai 30 B Vilnius, Lentvario g. 7

"Papildomos pamokos pas instruktorių Olegą"

-

Prieš keletą metų mokiausi kitoje mokykloje ir, deja, bet nepakako įgūdžių išlaikyti egzaminą Regitroje. Paskambinus instruktoriui Olegui, jis nuramino ir užtikrintai pasakė, kad greitai atkursime prarastas žinias ir kad egzaminas bus išlaikytas iš pirmo karto. Nuo pat pirmos pamokos instruktorius kantriai ir su smulkmenomis pasakojo apie kiekvieną situaciją ir kaip galima pasielgti, o egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, kaip ir buvo žadėta. Tik geriausi atsiliepimai apie instruktorių Olegą!

Ramunė

9.9 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Ateities g. 21

"Kokybiškos, greitai ir naudingais maršrutais pravažinėtos pamokos"

-

Labai rekomenduoju šią mokyklą. Atėjau nieko nesitikėdama, nežinojau, ar pavyks, praeityje mokiausi kitoje mokykloje, kur mane demotyvavo ir po neišlaikytų egzaminų regitroje maniau, jog vairuoti man tiesiog "nelemta". Tik po keleto metų prisiryžau pradėti iš naujo - renkantis mokyklą pagrindinis kriterijus buvo, kad viską praiečiau kuo greičiau, pripažinsiu, didelės kokybės nesitikėjau, tačiau buvau labai maloniai nustebinta. Administratorė Zita greitai ir šiltai priėmė, jau kitą dieną po skambučio pradėjau pamokas pas instruktorių Giedrių. Turbūt labiau atsidavusio ir profesionaliau dirbančio savo darbą žmogaus dar nesu mačiusi. Instruktorius mane motyvavo pradėti iš naujo, buvo kantrus, išsamiai paaiškindavo klaidas, pravažiavome naudingais maršrutais, po kelių pamokų baimė vairuoti dingo ir labai greitai jaučiausi pasiruošusi egzaminui. Jo individualiai pritaikyti mokymo metodai padeda gerai pasiruošti egzaminui, o svarbiausia - jaustis tvirtai kelyje ir tapti savarankišku, atsakingu bei atidžiu vairuotoju. Esu be galo dėkinga bei rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių - tai tokia vieta, kur galima pasiruošti ir greitai, ir kokybiškai, ypač abejojantiems savo jėgomis žmonėms.

Rasa

10 / 10 Fantastiškai 19 B Vilnius, Ateities g. 21

"Vairavimo pamokos pas instruktorių Giedrių"

-

Vairavimo pamokas lankiau pas instruktorių Giedrių, kuris yra nuostabus instruktorius, puikus pedagogas! Pamokų metu paaiškindavo padarytas klaidas ir kaip jų vengti, taip pat pasakydavo, kas buvo padaryta gerai. Tikrai labai rekomenduoju šį instruktorių!

Marius

10 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Ateities g. 21

"Super mokykla"

-

Lankiau vairavimo pamokas pas instruktorių Giedrių. Likau labai patenkintas pamokom ir jų kokybę. Paaiškindavo tiek kur klaidas dariau, tiek kur gerai važiuodavau. Labai rekomenduoju!

Brigita

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Ateities g. 21

"Geriausia mokykla ir geriausias instruktorius!"

-

Labai rekomenduoju šią mokyklą ir instruktorių Giedrių!!! Buvau jau užmetusi mokslus, tačiau jis mane motyvavo ir tik jo dėka išlaikiau regitroj praktikos egzaminą! Instruktorius, kuris tikrai puikiai išmano savo darbą! Vertinu 10+!

Gintarė

10 / 10 Fantastiškai 21 B Vilnius, Ateities g. 21

"Puiki mokykla"

-

Viskas buvo super! Labai rekomenduoju instruktorių Giedrių! Viskas išlaikyta iš pirmo karto!

a.k.liekis

10 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Ateities g. 21

"Pasiėmiau dvi pamokas pas šios mokyklos instruktorių Giedrių"

-

Man buvo likę diena iki regritos praktikos egzamino, instruktorius aprodė apylinkes prie Regritos centrą Vilniuje(vairuoti išmokau Palangoje, man tik reikėjo pasiruošti pravažiavimui Vilniuje), puikiai paruošė egzaminui, kurį sekančią dieną išlaikiau.

Tomas

6.9 / 10 Pakankamai 19 B Vilnius, Jeruzalės g. 24 / Mokyklos g. 3A

"Pirmas ispudis melavo"

Instruktorius Giedrius pirmas 5 pamokas mokino puikiai. Veliau pradejo dirbti pagal mokyklos politika "pirkti papildomas pamokas". Likusios pamokos neatnese jokiu vaisiu. Tik kritikavo, jokiu bent maziausiu pagyrimu, neisaiskina eismo situacijos, specialiai spaudzia ant pedalo ir kaltina tave. Paskutinias pamokas buvo begalo negatyvus, net pabaigoj sekmes nepalinkejo. Labai nemalonu is tiesu, praejau visas pamokas ir paemiau papildomu pamoku kitoje automokykloje - mokyklinis ir regitra islaikyti is 1 karto :) Bet tikrai ne Giedriaus deka islaikyta.

Instruktorius Giedrius pasirode geras, pozytyvus. Pasirodo klydau.

Kristoferis

8.7 / 10 Labai gerai 18 B Vilnius, Ateities g. 21

"-"

Kai išvis autoeksterne gali but blogai? Viskas labai gerai, jokių problemų nebuvo.

Viskas patiko, jokių priekaištų. 100 iš 100, idomu, linksma, mokytojai viska paaiškina gerai ir suprantamai, visada padeda kilus klausimui.