Atsiliepimai apie Autoketas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.9
Fantastiškai Atsiliepimai: 5
9.8
9.8
10.0
10.0
10.0
10.0
10.0

Visi atsiliepimai

Valerija

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Žalgirio g, 97 Vilnius

"Rekomenduoju šia mokykla!!!"

-

Labai džiaugiuosi kad pataikiau būtent i šia mokykla. Pradėjau mokymus prieš karantiną . Pasibaigus teorijų pamokos išlaikiau egzamina iš pirmo karto mokykloi o regitroi iš antro o išlaikiau dėl to kad dėstytoja Edita ko puikiausiai išmananti savo darbą mokejo paaiškint nežinančių momentu. Visados galima buvo prieit ir paklaust ir visados su melu noru gaudavau malonu paaiškinimą! Vairavimas taip pat buvo geras nes instruktore irgi buvo Edita. Puikiausiai išmokė visko. Paskutinį karta vairavau prieš karantiną kovo mėnesį du mėnesius prabuvau be praktikos o tik atsidarė mokykla skubejau i ja kad išlaikyt egzamina ir išlaikiau iš pirmo karto ir kita diena nuėjau i Regitra ir irgi išlaikiau iš pirmo karto. Tuomet tikrai rekomenduoju šia mokykla. Nes joje tikrai dirba išmanantis savo darbą žmones! Ir tariu jiems Dideli AČIU!

Mark

9.7 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Žalgirio g, 97 Vilnius

"Gera mokykla, adekvatus ir profesionalus instruktoriai. Rekomenduoju!"

-

-

Giedrius

10 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Žalgirio g, 97 Vilnius

"Rekomenduoju"

-

Vairavimo mokykla patenkino visus turetus lukescius. Instruktoriai tiek vairavimo tiek teorijos puikiai ismano savo darba. Automobiliai tvarkingi ir priziureti. Tikrai rekomenduoju sia mokykla.

Tania

10 / 10 Fantastiškai 25 B Vilnius, Žalgirio g, 97 Vilnius

"-"

-

Puikus aptarnavimas, jaukios klases, greitai sutvarkomi visi reikalingi dokumentai. Instruktoriai-savo srities profesionalai! Kas renkasi šiuo metu vairavimo mokyklą ir galvoja pradėt mokytis vairuot, tai tikrai rekomenduoju būtent šią mokyklą! :)

Laura Kisieliute

10 / 10 Fantastiškai 25 B Vilnius, Žalgirio g, 97 Vilnius

"Instruktoriai siekiantis uzbrestu tikslu."

Nieko

Supratingumas ir lankstumas kliiento poreikiams.