Atsiliepimai apie Autologija, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.8
Fantastiškai Atsiliepimai: 3
10.0
9.7
10.0
10.0
9.0
10.0
9.7

Visi atsiliepimai

Augustinas

9.7 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Pylimo g. 41

"Šaunūs instruktoriai"

-

Gintautas labai geras instruktorius, išmokys jūs kaip iš tikrųjų reikia vairuoti, kad nepasimestumėte, net sunkiausiose gatvėse.

Monika

10 / 10 Fantastiškai 27 B Vilnius, Pylimo g. 41

"Puikiai paruošia"

Neturiu nusiskundimu

Ernestas labai kantrus ir geležinių nervų instruktorius, paruošė sunkiausiams maršrutams ir išbandymams, todėl regitros egzaminas atrodė žymiai lengvesnis, nei tikėjausi.

Dovilė

9.6 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Lukšio g. 17

"Po mokymų Autologijoje - užtikrintas vairavimas kelyje/parkinge/kt."

-

Tiesiog noriu trumpai pasidalinti savo keliu teisių link. Visų pirma išanalizavau visų vairavimo mokyklų mokumus, atsiliepimus, instruktorius ir kitą informaciją kurią radau. Galiausiai išsirinkau Autologiją. Taigi atėjus pasitiko labai maloni administratorė, ir ji visą laiką LABAI greitai padėdavo išspręsti įvairiausius klausimus (pamokų tvarkaraščius, dokumentų tvarkymą, instruktorių keitimą (apie tai toliau)). Didelis ačiū jai! Prasidėjo kursai, kurie buvo kažkas TOKIO (vedė Kastytis)! Kiekviena pamoka buvo nuotaikinga, aiški, sklandi! Visa pateikta informacija tai buvo ne tik išsiaiškinimas kas ir kodėl, bet ir daugybė įdomių istorijų, kurios dar lengviau leido įsiminti visą teoriją! Pasakojo apie tai kaip buvo anksčiau, kokie pokyčiai įvyko, apie labai specifines situacijas, ir kaip nepakliūti į netinkamas aplinkybes! Tuo dar iki dabar dalinuosi su aplinkiniais, kuriuos stebina, kad dabar PAGALIAU gerai mokina teoriją. Ačiū Kastyčiui už tai! Tada buvo patogiu metu suorganizuoti pirmos pagalbos kursai. Prasidėjus vairavimo praktikai vairavau su instruktoriumi Juliumi, su kuriuo važinėjome gatvėmis ir išnyko nejaukumas vairuojant siaurais kelio vingiais. Tada jam išėjus, pakeistas į Ernestą. Su juo važinėjant tiek gatvėse tiek stovėjimo aikštelėse įgūdžiai buvo išlavinti taip, kad dabar vairuojant neretai išgirstu komplimentų dėl užtikrintumo kelyje, tikslaus parkavimosi, gero automobilių gabaritų jautimo... Ačiū vairavimo instruktoriams už tai! Taigi visus (mokyklinius, Regitros) egzaminus išlaikiau iš 1-o karto, o svarbiausia gerai jaučiuosi vairuodama! Todėl tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą! P. S. Beje už pažangumą Autologija padovanojo pasivažinėjimą su Ferrari.