Atsiliepimai apie Dariaus Mikulio vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.6
Fantastiškai Atsiliepimai: 7
9.6
9.6
9.3
10.0
9.9
9.1
10.0

Visi atsiliepimai

Sigita

10 / 10 Fantastiškai 19 B Garliava, Liepų g. 6

"Ačiū"

-

Mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, kurioje visus vairavimus važiavau vienu maršrutu. Nutraukiau ten sutartį ir atėjau į Dariaus Mikulio įmonę. Mokėmės vairuoti, o ne zubrinom vieną ir tą patį kelią. Egzaminas Regitroje iš pirmo karto. Labai AČIŪ Dariui Mikuliui, kuris permokino blogus įpročius, įgytus netinkamai mokius kitiems. Sėkmės jūsų vairavimo mokyklai.

Vytautė

10 / 10 Fantastiškai 22 B Garliava, Liepų g. 6

"Ačiū už pamokas"

Viskas OK

Puikiai atitinka įmonės aprašymą-tikras mokymas.Dėkoju instruktoriui D.Mikuliui už kantrybę ir ne tik puikius patarimus vairuojant,bet ir gyvenimiškus patarimus.Rekomenduoju visiems būtent šią mokyklą,na, o ir pasirinkus mokytis čia,turbūt visos avarijos pasibaigtų Kaune :P Sėkmės ir dar kartą ačiū :)

Asta

9.9 / 10 Fantastiškai 38 B Garliava, Liepų g. 6

"Džiaugiuose pasirinkusi būtent šia vairavimo mokyklą. Rekomenduoju."

Nieko blogo, viskas labai OK.

Jei norit išmokti vairuoti - tai naudokitės Dariaus Mikulio įmonės paslaugomis. Čia mokoma vairuoti, aiškinamos gyvenimiškos situacijos, o ne ruošiama Regitros maršrutams.

Ugnė

9.7 / 10 Fantastiškai 19 B Garliava, Liepų g. 6

"Apginsiu nuo tokių negražių komentarų"

Viskas gerai, blogo nieko :)

Viskas šioje įmonėje yra super. Teorijos pamokas lankyti reikia, o tavęs daug kartų nebuvo, mokėmės kartu, toje pačioje grupėje, todėl žinau. Jie visi taikosi prie mokinių, jokių prašymų nereikėjo. Jei tik kartą neatėjai, tai skambina ir ieško. Tik mes, busimi vairuotojai, mokslus baigėm per keturis mėnesius, o tu tempei daugiau nei metus. Jei taip sunkiai sekėsi pamokos, tai kaltinti kitų nereikia. O praktika su savais tik į naudą. Pamokos visos buvo labai aiškios, vairavimas be streso.

Ugnė

7.9 / 10 Gerai 18 B Garliava, Liepų g. 6

"Teko nusivilti"

Pati mokykla gana jauki, tačiau visai nesiskaitoma su klientais, tarsi, kai sumoki pinigus, nebesi reikalingas. Teorijos pamokų teko reikalauti, nes sutartyje nurodyta, kad jos bus, bet be reikalavimų niekas nesiruošė jų mums dėstyti. Vairavimo pamokos su D. Mikuliu informatyvios, jomis skųstis tikrai negaliu, tačiau maršrutai ne tie patys, kaip regitroje, todėl papildomų pamokėlių tikrai reiks arba dar teks nemažai treniruotis su tėvais:) Mokytojas Petras, taip pat gana geras instruktorius, tačiau mėgstantis greičio pedalą, teks greitį labai prižiūrėti. (K. Mindaugo prospektu važiavome 80 greičiu, nes mokytojas spaudė greičio pedalą, teigė, kad reikia visaip mokėti vairuoti.)Taip išeina, mokiniai mokomi nuo pradžių nepaisyti saugaus vairavimo taisyklių. Kitai mokinei išlaikius praktikos egzaminą, duomenis nebuvo suvesti iš karto, mat direktorė neturėjo laiko. Dėl tokių klaidų buvo mėnesiui užblokuotas registravimasis į regitros praktikos egzaminą (apie duomenų nebuvimą sužinojo tik atvykus į egzaminą, todėl buvo laikoma, kad apie neatvykimą nepranešė per 24h). Savo klaidos mokykla nepripažino, o atlyginti ar skirti kelių papildomų pamokų (nes po kelių mėnesių laukimo iki egzamino, daug kas pasimiršta) niekas net nesiruošė. Mokykla esu nusivylusi, jos nerekomenduoju norintiems kokybės. Geriau sumokėti daugiau pinigėlių, negu po mokyklos baigimo dar leisti šimtus eurų papildomoms pamokoms kitoje mokykloje. Sėkmės renkantis sau geriausią vairavimo mokyklą, tikiuosi, pasirinksite teisingai :)

Pati mokykla gana jauki, gana gerai instruktoriai paaiškina kaip ką daryti.

Jolanta

10 / 10 Fantastiškai 36 B Garliava, Liepų g. 6

"Viskas puiku!!!"

Priekaištų nėra.

Nuostabus kolektyvas. Labai malonus ir nuoširdus bendravimas. Ačiū

Arnas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Garliava, Liepų g. 6

"-"

-

Aptarnavimas - 10 balų. Aiškiai viską aiškina, malonu buvo bendrauti. Svarbiausiai JIE SĄŽININGI.