Kainos


Renkamos grupės


Transporto priemonės


Kalbos


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
IĮ "Autotodis"
Įmonės kodas
302893375
Įmonės adresas
Draugystės g. 5-37, Joniškis

Aprašymas

2012.10.17. energingai į vairavimo mokyklų gretas įsiliejusi IĮ “Autotodis” jau treti metai sėkmingai tęsia savo veiklą. Atšventusi vienerių metų gimtadienį steigėjo gimtinėje, Joniškyje, ir padrąsinta puikių savo mokinių atsiliepimų bei rezultatų, vis dar trykštanti energija ir entuziazmu vairavimo mokyklos komanda savo veiklos ribas 2013 m. praplėtė iki Linkuvos, 2014 m. – atkeliavo į Šiaulius, o 2015m. ir Naujoje Akmenėje. Taigi mus patogiai gali pasiekti mokiniai net iš keturių skirtingų rajonų – Joniškio, Pakruojo, N. Akmenės ir Šiaulių.

“Autotodis” vairavimo mokykla – lanksti, inovatyvi ir atvira Jūsų pasiūlymams bei pageidavimams. Tik drąsiai mokiniams reiškiant pastabas, užduodant klausimus, šiltai, tačiau tuo pačiu dalykiškai bendraujant, mūsų mokykla pasiekia puikių rezultatų: įskiepija savo mokiniui ne tik ekonomiško, ekologiško, tačiau kartu ir praktiško, saugaus bei etiško vairavimo įgūdžius. Mūsų tikslas – paruošti savo mokinį ne tik vairavimo egzaminui, bet ir išugdyti puikų ir tuo pačiu metu žmogišką, atsakingą, gerbiantį save ir kitus eismo dalyvį. Juk mes siekiame, kad vairavimo pažymėjimas Jums taptų raktas ne į skaudžią nelaimę kelyje, o į nenusakomą saugios kelionės džiaugsmą. Būtent todėl „Autotodis“ jaučia ir prisiima didžiulę atsakomybę už itin gerą mokymo kokybę.

Didelę vairavimo patirtį tarptautiniuose keliuose, vairavimo mokyme turintys teorijos mokytojai bei kantrūs, lankstūs, itin gerus išlaikomumo reitingus pasiekę vairavimo instruktoriai padarys viską, kad ne tik kuo greičiau ir lengviau Jūsų rankose atsidurtų vairuotojo pažymėjimas, bet ir taptumėte geru bei atsakingu vairuotoju. Ko reikės? Didelio noro! Visa kita patikėkite profesionalams. Juk kaip vairuoti, kas parodys? Žinoma, tik „Autotodis“!

Be to, svarbu pažymėti, kad vairavimo instruktorius Tadas ekovairavimo žinias gilina dalyvaudamas Lietuvos ir tarptautinėse mokslo konferencijose, organizuojamose Kauno technologijos universiteto, bei studijuodamas Kauno technologijos universitete Transporto inžinerijos magistrantūrą, o įgytomis žiniomis dalinasi su savo kolektyvu bei mokiniais. Instruktorių perteikti ekovairavimo įgūdžiai padės Jums išmokti ne tik saugiai, bet ir ekonomiškai bei ekologiškai vairuoti automobilį.

Į kursus užsirašę mokiniai bet kuriuo mokyklos darbo metu gali ateiti nemokamai spęsti kelių eismo taisyklių bilietų, kurie yra analogiški VĮ „Regitra“ teorijos egzamino bilietams ir gerinti praktinio vairavimo įgūdžius Joniškyje, Kriukuose, Ventoje ir Šiauliuose esančiose vairavimo mokymo aikštelėse. Kursai, atsižvelgiant į mokyklų atstovų pastabas, bei dirbančių mokinių pageidavimus, vyksta labai patogiu laiku.

Vairavimo mokyklos „Autotodis“ privalumas dar ir tas, kad su vairavimo instruktoriais lanksčiai galėsite derinti savo vairavimo pamokų grafiką – Jums nereikės ilgai laukti kitos vairavimo pamokos.
Maloniai kviečiame registruotis