Autotodis, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

7,6 Gerai Atsiliepimai: 50

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

9,1 / 10 Labai gerai 28 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū nuostabiai instruktoriai Sonetai"

Neturiu

Esu patenkinta viskuo nuo pat pradžių. Teorija labai greit gali išmokti to norėdamas ir išsilaikyti, nes teorijos mokymosi laikui limito nėra nustatyta. Svarbu turėti laiko ir noro. O pradėjus važinėti su instruktore Soneta, apsidžiaugiau gavusi, tokia nuostabia MOKYTOJA. Ji puikiai atlieka savo darbą, turi daug kantrybės ir supratimo. Išaiškina visas klaidas ir pamoko. ???? Pati geriausia instruktorė!

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Puikus instruktoriai. Kaip mokino taip ir buvo Regitros egzamine."

Viskas puiku

Instruktoriai superiniai. Teorija ir praktika aiskiai ir sklandziai praejo.

3,7 / 10 Blogai 20 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

2,9 / 10 Blogai 28 m. CE Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Labai bligai"

Viskaa bligai

Nieko gero

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Vien tik geri atsiliepimai!!!!"

Viskas puiku! Didžiausios sekmės AUTOTODŽIUI! ❤

Pradėkim nuo teorijos, Klaudijus paruošia puikiai, viską išaiškina kiekvieną smulkmeną tad ir lengvai ją išlaikiau. Apie Soneta iš vis daugeliui reiktų patylėti, iš kur jūs traukiat, kad rėkia? :D per visas važinėjimo pamokas, nesu girdėjus, kad šauktų.. tokio gerumo ir nuoširdumo insteuktorės sutikti neįmanoma! Bijojau pirmos pamokos, kuomet nieko nemokėjau, o ji manim tikėjo ir pasitikėjo kad baigsis viskas labai greitai, taip ir buvo. Soneta, viską iššaiškina, jei nrsupranti tuomet išaiškina tol kol suprasi. Nemanau, kad yra dar tokių instruktoriu kaip ji, nes regitrai ji paruošia puikiai, ėjau be jokios baimės laikyti ! Ir didžiulis AČIŪ, tik tai Sonetai!

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Puikiai paruošė regitrai!"

Neturiu nusiskundimų.

Puiki instruktorė, labai gerai išaiškina situacijas. Puiki mašina.

10,0 / 10 Fantastiškai 44 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Džiaugiuosi pasirinkes Autotodi "

Neturiu jokiu priekaištu

Labas,norėčiau padėkoti Autotodžio komandai už tai kad sugebėjo iš manes padaryti tikra vairuotoja.Malonu buvo bendrauti su savo darbą išmanančiu profesionalų komanda. Dėkui teorijos dėstytojui Klaudijui už puiku teorijos destima. Tai žmogus nestokojantis jumoro jausmo ir sugebantis aiškiai savais žodžiais ( o ne sausai iš KET knygutes pateikti informaciją) išaiškinti painias KET taisyklės ????. Ypač norėčiau padėkoti vairavimo instruktorei Sonetai,kuriai matosi kad tikrai rupi jos mokiniu mokimas. Padėkoti už jos begaline kantrybę mokant mus žioplius,už jos palaikima vairuojant,už išsamius jos paaiškinimus į jai užduotus klausimus,už jos patarimus.Man užsiminus,kad negaliu bet kada lankyti vairavimo pamokas ir esu išejas atostogų,jin man iškart pasiūlė lankstu lankimo grafika kuris atitiko mano poreikius ???? Manau toks ir turi būti tikras vairavimo instruktorius. Rezultate visi egzaminai iš pirmo karto ???? ir aš laimingas automobilio vairuotojas.Visi kas dar abejojete ar pasirinkti Autotodi ,net nedvejokite,tikrai nenusivilsit,nepagailėsit nevieno išleisto cento!!! Sėkmės jums Autotodi ruošiant kitus vairuotojus!!!

9,9 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū tiems du instruktoriams kurie mane išmokino!"

Pati mokykla yra labai gan gera, draugiška, išmokanti nemokamai teorija ir už paslaugas sumokama pigiai!
Soneta, jinai yra viena iš geresnių instruktorių ir su jos vardu turi būti rašoma su didžiąją raidę! Įsėdęs į automobilį buvau žalias prie vairo, ir po kelių savaičių su ja supratau viską ką reikėdavo daryti ką ne, tai patariu ją rinktis autotodi!
Klaudijus, jisai yra gan geras teorijos instruktorius išmokino viską ir išlaikyta iš pirmo karto!

4,4 / 10 Blogai 28 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

Nemandagus instruktoriai, uzsiimantys pasaliniais dalykais praktiniu pamoku metu. Instruktoriui truksta pagarbos mokiniui. Tadas saukia, yra nekantrus, nemoka zmogiskai ismokyti ir nuteikti geriausiam, jei nemoki puikiai vaziuoti, kritikuoja taip, lyg noretu pazeminti. Su juo vazinedama jauciau stresa sir itampa, ko neturetu buti. Ko neismoke sioje mokykloje, ismokau kitur. Zodziu, nusivylusi labai.

Teorijos mokymas

10,0 / 10 Fantastiškai 27 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Ačiū instruktorei Sonetai už pastangas ir kantrybę, paruoštas jos, egz"

Viakas gerai

Ačiū instruktorei Sonetai už pastangas ir kantrybę, paruoštas jos, egzamina islaikiau is pirmo karto, pati geriausia instruktore ????????????

3,6 / 10 Blogai 30 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

GERAI BENDRAUJA TIK SU TAIS MATYT KURIE TURI GALIMYBE SU TEVAIS VAZINETI NES YRA JAU PRAMOKE NEMAZAI O JEI PRADEDI NUO NULIO INSTRUKTORIAMS REIKIA DAUGIAU DARBO IDETI TAI MAT JIEMS SUNKU. JEIGU TADAS TAIP SAKO, KAD SPAUSK GREICIAU KIEK CIA GALI LETAI VILKTIS TAI KA ZINAU KOKS PAS JI IR MANDAGUMAS, NESIMATO KAD TURI KANTRYBES MOKINTI MOKINIUS. Suprasciau kad pasakytu ramiai ir graziai o ne mandromis frazemis ir rektu ant manes.

TEORIJOS MOKYTIJAS IR SONETA. Su tadu geriau nevaziuoti, sugadina nervus nuotaika ir padidina nepasitikejima savimi tik. toliau imi bijoti imtis pravaziavimus nes jautiesi visisku nevykeliu.

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū Sonetai"

Ačiū Sonetai už pravažiavimus, mokytoja iš didžiosios raidės. Buvo aiskiai viskas išdėstyta, labai kantri. Įdėjo daug darbo, stengėsi kuo aiškiau išaiškinti. Nebegarink, kad šaukia, klaidų nesako ? Gal nematei kaip ji žymisi klaidas ? Visų mokinių spragas zymisi, jau negaruok vėjus rašydamas. Ji tiek padėdavo ne tik man, bet ir kitiem kiek padeda, kurie važinėjasi su tėvais papildomai, tėvus konsultuoja, dėl važiavimo taisyklingo, prieš regitra koks palaikymas. Ten nuostabus žmogus. Ir beto mūsų ketvertukas, kuris važinėjome kartu iš pirmo karto paėmėm teises.

2,7 / 10 Blogai 24 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Lieva mokykla"

Tadas nemandagus ir negerbiantis savo klientu
(pradedanciuju vairuotoju). Nuostabi instruktore Soneta. Taciau kartais jai reiketu labiau susikoncentruoti i mokinio daromas klaidas, o ne ant jo saukti. Noredama islaikyti gera mokyklos varda mokyklos vadovas turetu buti mandagesnis ir kantresnis o jei toks nesugeba buti, lai neuzsiima tokiu darbu. Tadui svarbu tik pasipinigauti, jei kiekvienas mokinys jauciasi strese i tokia mokykla siulyciau neiti.

Nuostabus teorijos mokytojas Klaudijus.

5,1 / 10 Silpnai 32 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Pritariu frazei - KUO TOLIAU NUO TOKIOS MOKYKLOS"

O dėl pravažiavimų - Tadas labai nekompetetingas, nori pasiimti tik pinigus, o mokinių nesaugo ir negerbia. Teko važinėt tik kelias pamokas, net buvau pakraupus, buvo šokas, tikrai norėdavosi raminančių. Vietoj to kad paaiškintų klaidas, įsilindęs į telefoną žiūri klipus ir žvengia. Mašina visa barškanti, dar turi gėdos šaukti kad jam greičių dėžę suvarysiu. Palinkėčiau gerbti ir saugoti mokinius, jei norit toliau turėti mokyklą.

Išaiškinta gerai tik teorija. Tadas kaip teorijos mokytojas geras.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Super instruktoriai"

Nieko blogo

Teorija is pirmo karto, praktika is pirmo karto Regitroj. Mokinausi pas Tada, super instruktorius. Mano draugai pas jy mokinos irgi is pirmo karto islaike. Klaudijus teorija sauniai isdeste. Jei mokyciau is naujo tai tik Autotodis.

4,1 / 10 Blogai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Apie save laikantį idealiu Tadą Šilinską"

Viskas buvo tobula, kol neprasidėjo pravažiavimai, įvardinsiu pas (Tadą Šilinską)! Pirmas pravažiavimas buvo šūdo vertas! Pirmą kartą turi būti mokinama kas yra mašina, kur yra kokie tepalai, kokios padangos ir panašiai. Tačiau per pirmą pravažiavimą aš gavau važiuoti sudėjus gal kokius 30km pirmyn ir atgal kur jis nurodė važiuoti, kai grįžau parėjau namo, buvau paveikta jo griežtų žodžių, pradėjau verkti ir mamai sakyti, kad aš nenoriu lankyti šios mokyklos, tačiau ji įtikino tęsti pravažiavimus, nes pinigai į balą nėra metami. Visi kiti pravažiavimai buvo dar didesnis mėšlas į kurį įklimpau, nes po beveik kiekvieno pravažiavimo grįždavau namo apsiverkusi. Paskutinis pravažiavimas buvo Mažeikiuose, (Tadas Šilinskas) su dideliu sarkazmu ir griežtu tonu sakė, kad viskas blogai, aš nieko nemoku, visą kelią grįžtant namo verkiau ir su juo nebekalbėjau. Į kiekvieną pravažiavimą eidavau drebančiomis rankomis, kaip ir dvi moterys iš mano grupės (grupėje buvo 4 žmonės, kurie darė pravažiavimus) eidavo į pravažiavimus išgėrusios raminamųjų, kitaip buvo neįmanoma. Per kiekvieną pravažiavimą grobia vairą iš rankų, kai reikėjo sukti į kairę ar į dešinę, niekada neišsukau pati, nes buvo grobiamas vairas iš rankų ir sakoma, kad už manęs stovi mašinos, nors keletą kartų buvo taip, kad nei vienos mašinos nebuvo. Aš ir mano vaikinas išejome iš šios mokyklos pačiu laiku. Pravažiavau pusę akademinių valandų ir išejau iš tos mokyklos, pinigų už likusius pravažiavimus niekas negrąžino, tad mokėjau kitai mokyklai papildomus pinigus už likusias valandas, kurioje tikrai gerai išmoko važiuoti, niekas nerėkia ir negrobia vairo. Esu pasibaisėkusi instruktoriumi Tadu Šilinsku, moterys grįžta iš pravažiavimų skęstančios ašarose, ne tik aš. NEREKOMENDUOJU!! KUO TOLIAU NUO TOKIO INSTRUKTORIAUS! Mes esame mokiniai ir mokomės važiuoti, jūs turite mus mokinti, už tai jums mokami pinigai! Kaip galima neturėti sąžinės! Pagalvokit ar norėtumėt, kad jūsų vaikai taip būtų mokinami!!!

Nuostabus buvo tik teorijos pamokas dėstęs mokytojas Klaudijus, pateikė pavyzdžių kaip gali nutikti tam tikrose situacijose, viskas ką aiškino buvo konkretu ir aiškiai išdėstyta. Nuostabiausias žmogus! Paspausčiau dešinę, jei susitikčiau dar kartą!

1,0 / 10 Blogai 23 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Bekit kuo toliau nuo tokiu mokyklu"

Bekite nuo tokiu mokyklu kuo toliau. Instruktorius Tadas izulus, nemandagus ir neprofesonalus. Klaidu neisaiskina, tiesiog vaziuoja ir dejuoja kaip blogai vairuoji. Vis rekia i ausi o naudos is to nera. Pastovi ytampa, jokio malonumo vairuoti. Jis linkes zeminti kitus, "alfa patinas" norintis uzdominuoti. Graudus variantas. Pagailekit savo nervu, laiko ir pinigu.

Nieko gero

6,7 / 10 Pakankamai 40 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Pajibat tokia vm"

VISKAS KITAhttps://www.youtube.com/watch?v=I80QUN86TxU&feature=youtu.be

stai vienas is autotodzio pamoku

kas buvo gerai tai tik SONETA

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Autotodis yra labai puiki mokykla. "

Viskas buvo labai šaunu, džiaugiuosi, kad pakliuvau pas instruktorę Soneta, puiki mokytoja!

9,9 / 10 Fantastiškai 24 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"labai gera mokykla patariu visiem"

nieko nebuvo

gerai ismoko