Autotodis, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

7,5 Gerai Atsiliepimai: 59

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū"

Nieko

Labai ačiū Sonetai, nemokėjau vairuoti visai. Bet jos dėka ir mano dideliu noru mes padarėm . Pravaziavimus visad stengėsi sudėlioti taip, kad man tiktu. Aiskina labai aiskiai ir konsultavo mano tėvus. Jeigu pats nesistengti , tai niekas neišmokys ir bus blogai visur. Tikrai išmokina gerai.

9,7 / 10 Fantastiškai 26 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Joniskis-Puikiai!"

nieko

Teorija super-paprasta ir aiskiai suprantama mokiniams kalba, o ne sausa teorija, atmintinai iskalta is vadovelio. Mokytojas super. Pamokos prabegdavo nejucia ir linskmai. Didelis pliusas, kad mokykla pastoviai atidaryta, galima bet kada sprestis bilietus. Nereik laukt prie uzrakintu duru.
Pravaziavimai, galiu pasakyt tik aciu, kantriai ir labai gerai instruktorei :) is visikai zalio virtau geru vairuotoju!
Aciu, sekmes ir didziausios rekomendacijos!

10,0 / 10 Fantastiškai 29 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Viskas gerai (KELME)"

Kelmej Aivaro nebera, dirba kita maloni darbuotoja. Teorija gali mokytis ir bilietus spresti tiek kiek nori, o vairavimo instruktore Soneta irgi puiki! Kantri ir viska paaiskina. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju.

2,7 / 10 Blogai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Teorijos mokytojas Aivaras ŽIAURUS "

Visiškai nemoka aiškinti, per,, pamokas" žiūri filmus, šnekasi telefonu, neina mokintis, nežinau kas, bet skaityti žmogus nelabai moka, taip pat ir paaiškinti nuoseklei nesugeba. Jo "pietų pertrauka" yra 13-14h, bet pietauja prie visų, nu žiauriai trugdo susikaupti (tai kam skirtos tos pietų pertraukos?) Ateini MOKYTIS, kokia 14:30 jis sako, kad nori pasidaryti pertraukėle, išeikit iš klasės, nueina parūko, mes laukiame koriduryje, grįžta su kvapu, šlykštu. Labai mėgsta kalbėti ir klausinėja apie asmeninį gyvenimą, šeima, draugą, draugus, kiek tau metų, seniai matyta. Net nejauku kai viena būni ir turi mokytis. Žodžiu. NEPATARIU, NEDUOK DIEVE PAS TOKĮ MOKYTOJA PAKLIŪTI, aš moku pinigus ne tam kad jis sėdėtų ir relax'uotu, o bent kad ką nors išmokytu, šneka apie savo buvusias, sako einam biški, man į lauką reikia išeiti, siūlosi namo parvešti, pasakai ne, nereikia, ačiū, tai jis dar laukia 20min kol persigalvosiu ir važiuosiu su juo, nu sorry, NEDARYKIT KLAIDOS, kankinuosi 3 mėnesius (čia teorija jeigu kas), tiesiog stumia laiką kiek tik gali. Apie klausimus nesneku, ten pas juos jeigu nesi baigęs mechanikos kursus/studijas arba neišmanai tokius dalykus (nešneku apie tus klausimus kur tikrai reikia žinoti), gali net neiti...

8,3 / 10 Gerai 21 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Esu patenkinta vairavimo mokykla. Puiki instruktorė Soneta????????"

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Puiki mokykla su gerai instruktoriais"

.

Tik patys geriausi atsiliepimai paciai geriausiai mokyklai. Is pirmo karto islaikiau teorija ir praktika. Rekomenduoju draugams, kurie irgi islaike is pirmo karto.

1,0 / 10 Blogai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Pabėgau"

Viskas blogai, patyriau stresą, nebenorėjau vairuot iš po Jų mokymo... Žmonės apeikit šitą mokyklą. Sutaupysit nervų.

Nieko

10,0 / 10 Fantastiškai 34 m. CE Šiauliai, Aido g. 12

"C+CE+95kodas iš pirmo karto. Mokytojai superiniai."

Gaila kad baiges kursai :) eisiu mokytis autobusa.

Teorija liuks pas Klaudiju, praktika nereali, mokymo aikštelė 10m nuo regitros aikštelės. Viskas vietoj. Sunkvezimis naujausiais. Nemokamai laikiau regitroj su ta pacia fura. Instruktorius dave nemokamai pries pat egza prisiminti pasipraktikuoti. Laika visada suderindavom, be problemu.

1,0 / 10 Blogai 30 m. C Šiauliai, Aido g. 12

"Blogai"

Nesirinkit sios mokyklos, tas instruktorius Tadas Silinskas, man rodos jis ir direktorius, bendrauja nepagarbiai, neismoko, tiesiog pasiputes. Vargau sunkvezimi pas ji, visai nemoko taip kaip priklauso. Isejau i kita mokykla tai ten per viena pamoka ismoke tiek kiek per visas pamokas neismoke. Dar ir sunkvezimis kazkoks triperis.

Nieko

9,1 / 10 Labai gerai 28 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū nuostabiai instruktoriai Sonetai"

Neturiu

Esu patenkinta viskuo nuo pat pradžių. Teorija labai greit gali išmokti to norėdamas ir išsilaikyti, nes teorijos mokymosi laikui limito nėra nustatyta. Svarbu turėti laiko ir noro. O pradėjus važinėti su instruktore Soneta, apsidžiaugiau gavusi, tokia nuostabia MOKYTOJA. Ji puikiai atlieka savo darbą, turi daug kantrybės ir supratimo. Išaiškina visas klaidas ir pamoko. ???? Pati geriausia instruktorė!

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Puikus instruktoriai. Kaip mokino taip ir buvo Regitros egzamine."

Viskas puiku

Instruktoriai superiniai. Teorija ir praktika aiskiai ir sklandziai praejo.

3,7 / 10 Blogai 20 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

2,9 / 10 Blogai 28 m. CE Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Labai bligai"

Viskaa bligai

Nieko gero

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Vien tik geri atsiliepimai!!!!"

Viskas puiku! Didžiausios sekmės AUTOTODŽIUI! ❤

Pradėkim nuo teorijos, Klaudijus paruošia puikiai, viską išaiškina kiekvieną smulkmeną tad ir lengvai ją išlaikiau. Apie Soneta iš vis daugeliui reiktų patylėti, iš kur jūs traukiat, kad rėkia? :D per visas važinėjimo pamokas, nesu girdėjus, kad šauktų.. tokio gerumo ir nuoširdumo insteuktorės sutikti neįmanoma! Bijojau pirmos pamokos, kuomet nieko nemokėjau, o ji manim tikėjo ir pasitikėjo kad baigsis viskas labai greitai, taip ir buvo. Soneta, viską iššaiškina, jei nrsupranti tuomet išaiškina tol kol suprasi. Nemanau, kad yra dar tokių instruktoriu kaip ji, nes regitrai ji paruošia puikiai, ėjau be jokios baimės laikyti ! Ir didžiulis AČIŪ, tik tai Sonetai!

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Puikiai paruošė regitrai!"

Neturiu nusiskundimų.

Puiki instruktorė, labai gerai išaiškina situacijas. Puiki mašina.

10,0 / 10 Fantastiškai 44 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Džiaugiuosi pasirinkes Autotodi "

Neturiu jokiu priekaištu

Labas,norėčiau padėkoti Autotodžio komandai už tai kad sugebėjo iš manes padaryti tikra vairuotoja.Malonu buvo bendrauti su savo darbą išmanančiu profesionalų komanda. Dėkui teorijos dėstytojui Klaudijui už puiku teorijos destima. Tai žmogus nestokojantis jumoro jausmo ir sugebantis aiškiai savais žodžiais ( o ne sausai iš KET knygutes pateikti informaciją) išaiškinti painias KET taisyklės ????. Ypač norėčiau padėkoti vairavimo instruktorei Sonetai,kuriai matosi kad tikrai rupi jos mokiniu mokimas. Padėkoti už jos begaline kantrybę mokant mus žioplius,už jos palaikima vairuojant,už išsamius jos paaiškinimus į jai užduotus klausimus,už jos patarimus.Man užsiminus,kad negaliu bet kada lankyti vairavimo pamokas ir esu išejas atostogų,jin man iškart pasiūlė lankstu lankimo grafika kuris atitiko mano poreikius ???? Manau toks ir turi būti tikras vairavimo instruktorius. Rezultate visi egzaminai iš pirmo karto ???? ir aš laimingas automobilio vairuotojas.Visi kas dar abejojete ar pasirinkti Autotodi ,net nedvejokite,tikrai nenusivilsit,nepagailėsit nevieno išleisto cento!!! Sėkmės jums Autotodi ruošiant kitus vairuotojus!!!

9,9 / 10 Fantastiškai 18 m. B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū tiems du instruktoriams kurie mane išmokino!"

Pati mokykla yra labai gan gera, draugiška, išmokanti nemokamai teorija ir už paslaugas sumokama pigiai!
Soneta, jinai yra viena iš geresnių instruktorių ir su jos vardu turi būti rašoma su didžiąją raidę! Įsėdęs į automobilį buvau žalias prie vairo, ir po kelių savaičių su ja supratau viską ką reikėdavo daryti ką ne, tai patariu ją rinktis autotodi!
Klaudijus, jisai yra gan geras teorijos instruktorius išmokino viską ir išlaikyta iš pirmo karto!

4,4 / 10 Blogai 28 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

Nemandagus instruktoriai, uzsiimantys pasaliniais dalykais praktiniu pamoku metu. Instruktoriui truksta pagarbos mokiniui. Tadas saukia, yra nekantrus, nemoka zmogiskai ismokyti ir nuteikti geriausiam, jei nemoki puikiai vaziuoti, kritikuoja taip, lyg noretu pazeminti. Su juo vazinedama jauciau stresa sir itampa, ko neturetu buti. Ko neismoke sioje mokykloje, ismokau kitur. Zodziu, nusivylusi labai.

Teorijos mokymas

10,0 / 10 Fantastiškai 27 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Ačiū instruktorei Sonetai už pastangas ir kantrybę, paruoštas jos, egz"

Viakas gerai

Ačiū instruktorei Sonetai už pastangas ir kantrybę, paruoštas jos, egzamina islaikiau is pirmo karto, pati geriausia instruktore ????????????

3,6 / 10 Blogai 30 m. B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

GERAI BENDRAUJA TIK SU TAIS MATYT KURIE TURI GALIMYBE SU TEVAIS VAZINETI NES YRA JAU PRAMOKE NEMAZAI O JEI PRADEDI NUO NULIO INSTRUKTORIAMS REIKIA DAUGIAU DARBO IDETI TAI MAT JIEMS SUNKU. JEIGU TADAS TAIP SAKO, KAD SPAUSK GREICIAU KIEK CIA GALI LETAI VILKTIS TAI KA ZINAU KOKS PAS JI IR MANDAGUMAS, NESIMATO KAD TURI KANTRYBES MOKINTI MOKINIUS. Suprasciau kad pasakytu ramiai ir graziai o ne mandromis frazemis ir rektu ant manes.

TEORIJOS MOKYTIJAS IR SONETA. Su tadu geriau nevaziuoti, sugadina nervus nuotaika ir padidina nepasitikejima savimi tik. toliau imi bijoti imtis pravaziavimus nes jautiesi visisku nevykeliu.