Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.7
Gerai Atsiliepimai: 97
7.6
7.6
7.7
8.9
8.8
7.7
7.7

Visi atsiliepimai

Ineta Snitkuviene

10 / 10 Fantastiškai 30 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Super :)"

Viskas super! :)

Ačiū visai komandai ! :) Teorijos ir praktikos egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Didžiausias ačiū Instruktorei Sonetai. Visada rami, kantri, ir tolerantiška su ziopliukais :) išaiškina viską suprantamai ir paprastai :) Ačiū ačiū ačiū !:)

Irma

2.4 / 10 Blogai 23 B Šiauliai, Aido g. 12

"Nesupratau"

Blogai kad mane neismokino. Su automatine moko savininkas mokyklos, bet jis nieko nemoko tik saiposi. Daugiau niekam nerekomenduoju. Tiek streso patyriau. Egzamina niekaip neislaikau. Kaip galima taip mokinti nesuvokiu.

Nieko

Žaneta Dovidaitytė

9 / 10 Labai gerai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Patys geriausi atsiliepimai."

-

Patys geriausi atsiliepimai. Didelis ačiū instruktorei Sonetai❤ Labai kantri ir gebanti ramiai išaiškinti klaidas, palaiko labai gerą ir jaukią atmosferą besimokant.

mokinė

3.3 / 10 Blogai 23 B Šiauliai, Aido g. 12

"Blogai..."

Viskas blogai, instruktorius su automatine pavaru deze tyciojasi... blogai ismoke regitroj niekaip neislaikau...

Nieko

Rytis Rudis

10 / 10 Fantastiškai 22 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Viskas Labai Puiku!!"

-

Norėčiau tarti dideli ačiū Sonetai, Labai puikiai viska išmokino!!! Aišku jeigu pats nori????Rekomenduoju visiems rinktis šią mokyklą!!!

Pašakarnis Evaldas

7.7 / 10 Gerai 20 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"super "

-

.

Augustė Adomaitytė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"!!!"

-

Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą. Teorijos instruktorius Klaudijus, visada maloniai padeda neaiškiais klausimais, stengiasi ne tik išmokinti, bet ir duoti supratimą kaip elgtis kelyje. Ir aišku, pats didžiausias AČIŪ šauniausiai praktikos instruktorei Sonetai už tokį nuoširdų ir malonų bendravimą, pastangas, kantrybę bei profesionalų darbą! Esu be galo dėkinga! Sėkmės!

Deividas

9.9 / 10 Fantastiškai 18 B Šiauliai, Vienybės a. 9, Linkuva

" Tai tokia mokykla į kuria vis noris gryšti gryšti. "

Tikriausiai kad vienas blogas dalykas tai buvau aš ????

Visi sutikti žmones dirbantis mokykloi labai malonųs , acako i visus kylančius klausimus. Geriausia mokykla kelmės rajone.

Greta

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū"

Nieko

Labai ačiū Sonetai, nemokėjau vairuoti visai. Bet jos dėka ir mano dideliu noru mes padarėm . Pravaziavimus visad stengėsi sudėlioti taip, kad man tiktu. Aiskina labai aiskiai ir konsultavo mano tėvus. Jeigu pats nesistengti , tai niekas neišmokys ir bus blogai visur. Tikrai išmokina gerai.

Deimux

9.7 / 10 Fantastiškai 26 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Joniskis-Puikiai!"

nieko

Teorija super-paprasta ir aiskiai suprantama mokiniams kalba, o ne sausa teorija, atmintinai iskalta is vadovelio. Mokytojas super. Pamokos prabegdavo nejucia ir linskmai. Didelis pliusas, kad mokykla pastoviai atidaryta, galima bet kada sprestis bilietus. Nereik laukt prie uzrakintu duru. Pravaziavimai, galiu pasakyt tik aciu, kantriai ir labai gerai instruktorei :) is visikai zalio virtau geru vairuotoju! Aciu, sekmes ir didziausios rekomendacijos!

Laura

10 / 10 Fantastiškai 29 B Šiauliai, Aido g. 12

"Viskas gerai (KELME)"

-

Kelmej Aivaro nebera, dirba kita maloni darbuotoja. Teorija gali mokytis ir bilietus spresti tiek kiek nori, o vairavimo instruktore Soneta irgi puiki! Kantri ir viska paaiskina. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju.

Anonimė (KELME)

2.7 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Teorijos mokytojas Aivaras ŽIAURUS "

Visiškai nemoka aiškinti, per,, pamokas" žiūri filmus, šnekasi telefonu, neina mokintis, nežinau kas, bet skaityti žmogus nelabai moka, taip pat ir paaiškinti nuoseklei nesugeba. Jo "pietų pertrauka" yra 13-14h, bet pietauja prie visų, nu žiauriai trugdo susikaupti (tai kam skirtos tos pietų pertraukos?) Ateini MOKYTIS, kokia 14:30 jis sako, kad nori pasidaryti pertraukėle, išeikit iš klasės, nueina parūko, mes laukiame koriduryje, grįžta su kvapu, šlykštu. Labai mėgsta kalbėti ir klausinėja apie asmeninį gyvenimą, šeima, draugą, draugus, kiek tau metų, seniai matyta. Net nejauku kai viena būni ir turi mokytis. Žodžiu. NEPATARIU, NEDUOK DIEVE PAS TOKĮ MOKYTOJA PAKLIŪTI, aš moku pinigus ne tam kad jis sėdėtų ir relax'uotu, o bent kad ką nors išmokytu, šneka apie savo buvusias, sako einam biški, man į lauką reikia išeiti, siūlosi namo parvešti, pasakai ne, nereikia, ačiū, tai jis dar laukia 20min kol persigalvosiu ir važiuosiu su juo, nu sorry, NEDARYKIT KLAIDOS, kankinuosi 3 mėnesius (čia teorija jeigu kas), tiesiog stumia laiką kiek tik gali. Apie klausimus nesneku, ten pas juos jeigu nesi baigęs mechanikos kursus/studijas arba neišmanai tokius dalykus (nešneku apie tus klausimus kur tikrai reikia žinoti), gali net neiti...

-

Eglė Šidlauskaitė

8.3 / 10 Gerai 21 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Esu patenkinta vairavimo mokykla. Puiki instruktorė Soneta????????"

-

-

Morkūns

10 / 10 Fantastiškai 20 B Šiauliai, Aido g. 12

"Puiki mokykla su gerai instruktoriais"

.

Tik patys geriausi atsiliepimai paciai geriausiai mokyklai. Is pirmo karto islaikiau teorija ir praktika. Rekomenduoju draugams, kurie irgi islaike is pirmo karto.

Eglė

1 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Pabėgau"

Viskas blogai, patyriau stresą, nebenorėjau vairuot iš po Jų mokymo... Žmonės apeikit šitą mokyklą. Sutaupysit nervų.

Nieko