Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.8
Gerai Atsiliepimai: 100
7.7
7.7
7.7
8.9
8.7
7.7
7.7

Visi atsiliepimai

Aiste

3.6 / 10 Blogai 30 B Šiauliai, Aido g. 12

"Nieko gero"

GERAI BENDRAUJA TIK SU TAIS MATYT KURIE TURI GALIMYBE SU TEVAIS VAZINETI NES YRA JAU PRAMOKE NEMAZAI O JEI PRADEDI NUO NULIO INSTRUKTORIAMS REIKIA DAUGIAU DARBO IDETI TAI MAT JIEMS SUNKU. JEIGU TADAS TAIP SAKO, KAD SPAUSK GREICIAU KIEK CIA GALI LETAI VILKTIS TAI KA ZINAU KOKS PAS JI IR MANDAGUMAS, NESIMATO KAD TURI KANTRYBES MOKINTI MOKINIUS. Suprasciau kad pasakytu ramiai ir graziai o ne mandromis frazemis ir rektu ant manes.

TEORIJOS MOKYTIJAS IR SONETA. Su tadu geriau nevaziuoti, sugadina nervus nuotaika ir padidina nepasitikejima savimi tik. toliau imi bijoti imtis pravaziavimus nes jautiesi visisku nevykeliu.

Aivaras

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū Sonetai"

-

Ačiū Sonetai už pravažiavimus, mokytoja iš didžiosios raidės. Buvo aiskiai viskas išdėstyta, labai kantri. Įdėjo daug darbo, stengėsi kuo aiškiau išaiškinti. Nebegarink, kad šaukia, klaidų nesako ? Gal nematei kaip ji žymisi klaidas ? Visų mokinių spragas zymisi, jau negaruok vėjus rašydamas. Ji tiek padėdavo ne tik man, bet ir kitiem kiek padeda, kurie važinėjasi su tėvais papildomai, tėvus konsultuoja, dėl važiavimo taisyklingo, prieš regitra koks palaikymas. Ten nuostabus žmogus. Ir beto mūsų ketvertukas, kuris važinėjome kartu iš pirmo karto paėmėm teises.

pASLAPTIS

2.7 / 10 Blogai 24 B Šiauliai, Aido g. 12

"Lieva mokykla"

Tadas nemandagus ir negerbiantis savo klientu (pradedanciuju vairuotoju). Nuostabi instruktore Soneta. Taciau kartais jai reiketu labiau susikoncentruoti i mokinio daromas klaidas, o ne ant jo saukti. Noredama islaikyti gera mokyklos varda mokyklos vadovas turetu buti mandagesnis ir kantresnis o jei toks nesugeba buti, lai neuzsiima tokiu darbu. Tadui svarbu tik pasipinigauti, jei kiekvienas mokinys jauciasi strese i tokia mokykla siulyciau neiti.

Nuostabus teorijos mokytojas Klaudijus.

Regina

5.1 / 10 Silpnai 32 B Šiauliai, Aido g. 12

"Pritariu frazei - KUO TOLIAU NUO TOKIOS MOKYKLOS"

O dėl pravažiavimų - Tadas labai nekompetetingas, nori pasiimti tik pinigus, o mokinių nesaugo ir negerbia. Teko važinėt tik kelias pamokas, net buvau pakraupus, buvo šokas, tikrai norėdavosi raminančių. Vietoj to kad paaiškintų klaidas, įsilindęs į telefoną žiūri klipus ir žvengia. Mašina visa barškanti, dar turi gėdos šaukti kad jam greičių dėžę suvarysiu. Palinkėčiau gerbti ir saugoti mokinius, jei norit toliau turėti mokyklą.

Išaiškinta gerai tik teorija. Tadas kaip teorijos mokytojas geras.

Antanelis

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Super instruktoriai"

Nieko blogo

Teorija is pirmo karto, praktika is pirmo karto Regitroj. Mokinausi pas Tada, super instruktorius. Mano draugai pas jy mokinos irgi is pirmo karto islaike. Klaudijus teorija sauniai isdeste. Jei mokyciau is naujo tai tik Autotodis.

Samanta Jomantaitė

4.1 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Apie save laikantį idealiu Tadą Šilinską"

Viskas buvo tobula, kol neprasidėjo pravažiavimai, įvardinsiu pas (Tadą Šilinską)! Pirmas pravažiavimas buvo šūdo vertas! Pirmą kartą turi būti mokinama kas yra mašina, kur yra kokie tepalai, kokios padangos ir panašiai. Tačiau per pirmą pravažiavimą aš gavau važiuoti sudėjus gal kokius 30km pirmyn ir atgal kur jis nurodė važiuoti, kai grįžau parėjau namo, buvau paveikta jo griežtų žodžių, pradėjau verkti ir mamai sakyti, kad aš nenoriu lankyti šios mokyklos, tačiau ji įtikino tęsti pravažiavimus, nes pinigai į balą nėra metami. Visi kiti pravažiavimai buvo dar didesnis mėšlas į kurį įklimpau, nes po beveik kiekvieno pravažiavimo grįždavau namo apsiverkusi. Paskutinis pravažiavimas buvo Mažeikiuose, (Tadas Šilinskas) su dideliu sarkazmu ir griežtu tonu sakė, kad viskas blogai, aš nieko nemoku, visą kelią grįžtant namo verkiau ir su juo nebekalbėjau. Į kiekvieną pravažiavimą eidavau drebančiomis rankomis, kaip ir dvi moterys iš mano grupės (grupėje buvo 4 žmonės, kurie darė pravažiavimus) eidavo į pravažiavimus išgėrusios raminamųjų, kitaip buvo neįmanoma. Per kiekvieną pravažiavimą grobia vairą iš rankų, kai reikėjo sukti į kairę ar į dešinę, niekada neišsukau pati, nes buvo grobiamas vairas iš rankų ir sakoma, kad už manęs stovi mašinos, nors keletą kartų buvo taip, kad nei vienos mašinos nebuvo. Aš ir mano vaikinas išejome iš šios mokyklos pačiu laiku. Pravažiavau pusę akademinių valandų ir išejau iš tos mokyklos, pinigų už likusius pravažiavimus niekas negrąžino, tad mokėjau kitai mokyklai papildomus pinigus už likusias valandas, kurioje tikrai gerai išmoko važiuoti, niekas nerėkia ir negrobia vairo. Esu pasibaisėkusi instruktoriumi Tadu Šilinsku, moterys grįžta iš pravažiavimų skęstančios ašarose, ne tik aš. NEREKOMENDUOJU!! KUO TOLIAU NUO TOKIO INSTRUKTORIAUS! Mes esame mokiniai ir mokomės važiuoti, jūs turite mus mokinti, už tai jums mokami pinigai! Kaip galima neturėti sąžinės! Pagalvokit ar norėtumėt, kad jūsų vaikai taip būtų mokinami!!!

Nuostabus buvo tik teorijos pamokas dėstęs mokytojas Klaudijus, pateikė pavyzdžių kaip gali nutikti tam tikrose situacijose, viskas ką aiškino buvo konkretu ir aiškiai išdėstyta. Nuostabiausias žmogus! Paspausčiau dešinę, jei susitikčiau dar kartą!

Tomas

1 / 10 Blogai 23 B Šiauliai, Aido g. 12

"Bekit kuo toliau nuo tokiu mokyklu"

Bekite nuo tokiu mokyklu kuo toliau. Instruktorius Tadas izulus, nemandagus ir neprofesonalus. Klaidu neisaiskina, tiesiog vaziuoja ir dejuoja kaip blogai vairuoji. Vis rekia i ausi o naudos is to nera. Pastovi ytampa, jokio malonumo vairuoti. Jis linkes zeminti kitus, "alfa patinas" norintis uzdominuoti. Graudus variantas. Pagailekit savo nervu, laiko ir pinigu.

Nieko gero

Antanas

6.7 / 10 Pakankamai 40 B Šiauliai, Aido g. 12

"Pajibat tokia vm"

VISKAS KITA https://www.youtube.com/watch?v=I80QUN86TxU&feature=youtu.be stai vienas is autotodzio pamoku

kas buvo gerai tai tik SONETA

Greta Kybartaitė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Autotodis yra labai puiki mokykla. "

-

Viskas buvo labai šaunu, džiaugiuosi, kad pakliuvau pas instruktorę Soneta, puiki mokytoja!

Ernestas Aleksejevas

9.9 / 10 Fantastiškai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"labai gera mokykla patariu visiem"

nieko nebuvo

gerai ismoko

Ovidijus

10 / 10 Fantastiškai 21 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Super instruktoriai"

Viskas idealu.

Geriausia vairavimo mokykla nuo pirmos iki paskutines mokymo minutes. O kad konkuretai pavydi tai jau senai aisku. Ypac aurisvos administratore, kuri saukia ant mokiniu kiek draugai pasakojo... Autotodis tikras lyderis :)

ovidijus

9.6 / 10 Fantastiškai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"esu patekintas "

-

esu patenkintas instrukture Soneta

K

4.4 / 10 Blogai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Jei nenorit nervų gadintis, neikit :)"

Praktinių vairavimų metu instruktorė būdavo dažnai pikta, "įlindusi" į savo telefoną, be noro aiškindavo kokias klaidas darau, kartais net supykdavo ir vos ne rėkte išrėkdavo. Dažnai vėluodavo į pravažiavimus, kiekvieną kart po 5-15 minučių. Mokyklinio šioje mokykloje neišlaikiau 3 kartus, parašiau prašymą išeiti iš šios mokyklos (prieš tai buvo bandoma įkalbėti dar pasidaryti kelis pravažiavimus, kitaip - buvo norima pasipelnyti, nes, pasirodo, nebuvau nusipirkusi PAKANKAMAI pravažiavimų, todėl negaliu išlaikyti). Apsisukau ir nuėjau į Kriščiūno mokyklą, ten per dvi pamokas buvo ištaisytos mano klaidos, kurių instruktorė nesivargindavo taisyti. Mokyklinį pravažiavimą išlaikiau iš pirmo karto (padariau tris klaidas), o regitroje - iš pirmo (viena klaida).

Teorijos mokytojas Klaudijus. Viską išaiškina suprantamai, pakartoja kelis kartus, jeigu reikia. Pamokos tiesiog lėkte pralėkdavo. Puikus mokytojas, mokantis vietoje ir laiku naudoti humorą.

Rita Kančauskiene

10 / 10 Fantastiškai 28 B Šiauliai, Aido g. 12

"Labai puiki mokyklą!"

-

Mokykla puiki!

Nepatiko

1 / 10 Blogai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Nepatiko. Instruktorius nemandagus ir įžūlus. Nejauki atmosfera"

instruktorius, pati mokykla kažkoks chaosas atrodo.

niekas