Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.7
Gerai Atsiliepimai: 95
7.6
7.6
7.6
8.8
8.7
7.6
7.6

Visi atsiliepimai

Samanta Jomantaitė

4.1 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Apie save laikantį idealiu Tadą Šilinską"

Viskas buvo tobula, kol neprasidėjo pravažiavimai, įvardinsiu pas (Tadą Šilinską)! Pirmas pravažiavimas buvo šūdo vertas! Pirmą kartą turi būti mokinama kas yra mašina, kur yra kokie tepalai, kokios padangos ir panašiai. Tačiau per pirmą pravažiavimą aš gavau važiuoti sudėjus gal kokius 30km pirmyn ir atgal kur jis nurodė važiuoti, kai grįžau parėjau namo, buvau paveikta jo griežtų žodžių, pradėjau verkti ir mamai sakyti, kad aš nenoriu lankyti šios mokyklos, tačiau ji įtikino tęsti pravažiavimus, nes pinigai į balą nėra metami. Visi kiti pravažiavimai buvo dar didesnis mėšlas į kurį įklimpau, nes po beveik kiekvieno pravažiavimo grįždavau namo apsiverkusi. Paskutinis pravažiavimas buvo Mažeikiuose, (Tadas Šilinskas) su dideliu sarkazmu ir griežtu tonu sakė, kad viskas blogai, aš nieko nemoku, visą kelią grįžtant namo verkiau ir su juo nebekalbėjau. Į kiekvieną pravažiavimą eidavau drebančiomis rankomis, kaip ir dvi moterys iš mano grupės (grupėje buvo 4 žmonės, kurie darė pravažiavimus) eidavo į pravažiavimus išgėrusios raminamųjų, kitaip buvo neįmanoma. Per kiekvieną pravažiavimą grobia vairą iš rankų, kai reikėjo sukti į kairę ar į dešinę, niekada neišsukau pati, nes buvo grobiamas vairas iš rankų ir sakoma, kad už manęs stovi mašinos, nors keletą kartų buvo taip, kad nei vienos mašinos nebuvo. Aš ir mano vaikinas išejome iš šios mokyklos pačiu laiku. Pravažiavau pusę akademinių valandų ir išejau iš tos mokyklos, pinigų už likusius pravažiavimus niekas negrąžino, tad mokėjau kitai mokyklai papildomus pinigus už likusias valandas, kurioje tikrai gerai išmoko važiuoti, niekas nerėkia ir negrobia vairo. Esu pasibaisėkusi instruktoriumi Tadu Šilinsku, moterys grįžta iš pravažiavimų skęstančios ašarose, ne tik aš. NEREKOMENDUOJU!! KUO TOLIAU NUO TOKIO INSTRUKTORIAUS! Mes esame mokiniai ir mokomės važiuoti, jūs turite mus mokinti, už tai jums mokami pinigai! Kaip galima neturėti sąžinės! Pagalvokit ar norėtumėt, kad jūsų vaikai taip būtų mokinami!!!

Nuostabus buvo tik teorijos pamokas dėstęs mokytojas Klaudijus, pateikė pavyzdžių kaip gali nutikti tam tikrose situacijose, viskas ką aiškino buvo konkretu ir aiškiai išdėstyta. Nuostabiausias žmogus! Paspausčiau dešinę, jei susitikčiau dar kartą!

Tomas

1 / 10 Blogai 23 B Šiauliai, Aido g. 12

"Bekit kuo toliau nuo tokiu mokyklu"

Bekite nuo tokiu mokyklu kuo toliau. Instruktorius Tadas izulus, nemandagus ir neprofesonalus. Klaidu neisaiskina, tiesiog vaziuoja ir dejuoja kaip blogai vairuoji. Vis rekia i ausi o naudos is to nera. Pastovi ytampa, jokio malonumo vairuoti. Jis linkes zeminti kitus, "alfa patinas" norintis uzdominuoti. Graudus variantas. Pagailekit savo nervu, laiko ir pinigu.

Nieko gero

Antanas

6.7 / 10 Pakankamai 40 B Šiauliai, Aido g. 12

"Pajibat tokia vm"

VISKAS KITA https://www.youtube.com/watch?v=I80QUN86TxU&feature=youtu.be stai vienas is autotodzio pamoku

kas buvo gerai tai tik SONETA

Greta Kybartaitė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Autotodis yra labai puiki mokykla. "

-

Viskas buvo labai šaunu, džiaugiuosi, kad pakliuvau pas instruktorę Soneta, puiki mokytoja!

Ernestas Aleksejevas

9.9 / 10 Fantastiškai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"labai gera mokykla patariu visiem"

nieko nebuvo

gerai ismoko

Ovidijus

10 / 10 Fantastiškai 21 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Super instruktoriai"

Viskas idealu.

Geriausia vairavimo mokykla nuo pirmos iki paskutines mokymo minutes. O kad konkuretai pavydi tai jau senai aisku. Ypac aurisvos administratore, kuri saukia ant mokiniu kiek draugai pasakojo... Autotodis tikras lyderis :)

ovidijus

9.6 / 10 Fantastiškai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"esu patekintas "

-

esu patenkintas instrukture Soneta

K

4.4 / 10 Blogai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Jei nenorit nervų gadintis, neikit :)"

Praktinių vairavimų metu instruktorė būdavo dažnai pikta, "įlindusi" į savo telefoną, be noro aiškindavo kokias klaidas darau, kartais net supykdavo ir vos ne rėkte išrėkdavo. Dažnai vėluodavo į pravažiavimus, kiekvieną kart po 5-15 minučių. Mokyklinio šioje mokykloje neišlaikiau 3 kartus, parašiau prašymą išeiti iš šios mokyklos (prieš tai buvo bandoma įkalbėti dar pasidaryti kelis pravažiavimus, kitaip - buvo norima pasipelnyti, nes, pasirodo, nebuvau nusipirkusi PAKANKAMAI pravažiavimų, todėl negaliu išlaikyti). Apsisukau ir nuėjau į Kriščiūno mokyklą, ten per dvi pamokas buvo ištaisytos mano klaidos, kurių instruktorė nesivargindavo taisyti. Mokyklinį pravažiavimą išlaikiau iš pirmo karto (padariau tris klaidas), o regitroje - iš pirmo (viena klaida).

Teorijos mokytojas Klaudijus. Viską išaiškina suprantamai, pakartoja kelis kartus, jeigu reikia. Pamokos tiesiog lėkte pralėkdavo. Puikus mokytojas, mokantis vietoje ir laiku naudoti humorą.

Rita Kančauskiene

10 / 10 Fantastiškai 28 B Šiauliai, Aido g. 12

"Labai puiki mokyklą!"

-

Mokykla puiki!

Nepatiko

1 / 10 Blogai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Nepatiko. Instruktorius nemandagus ir įžūlus. Nejauki atmosfera"

instruktorius, pati mokykla kažkoks chaosas atrodo.

niekas

Irma

10 / 10 Fantastiškai 22 B Šiauliai, Aido g. 12

"Viskas puiku!"

-

Labai dideli ačiū sakau instruktorei Sonetai uz kantrybe su manimi, begalo esu patinkinta Jusu darbu. Del kiekvieno mokinio padarydavo viska is sirdies. Pasirinke vairavimo mokykla Autotodi tikrai nepasigailesit :) Ačiū mokyklai!

Aidas Lidžius

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Puiki mokykla "

Nieko nebuvo blogai

Viskas buvo labai puiku visiems siulau mokytis tik toi mokykloi instrokre moko labai gerai ir teorija moko gerai esu labai patenkitas šita mokykla!

Edgaras

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū už geriausias pamokas!"

-

Šioje vairavimo mokykloje patirtis man bus neužmirštama, ten laiką praleisdavau smagiai, bet tuo pačiu ir gaudavau labai daug patirties vairavime. Instruktorė čia draugiška ir kantri. Iš antro karto islaikiau pravaziavima, bet cia tik del savo nepastabumo, pats katltas buvau nepamaciau peščiajo ir nepraleidau.. o man vis sakydavo jog pesciuosius ziureciau.. taigi dar kart aciu! Jei prarasiu vaieuotojo pazymejima tai kreipsiuosi tik i jus!

Vaida

8.4 / 10 Gerai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

".-"

-

Apie šią mokykla galiu pasakyti tik tiek, nebūtų instruktorės Sonetos nerekomenduočiau niekam. Soneta ne tik sugeba puikiai išmokyti vairuoti bet ir profesionaliai bendrauti ir atitinkamai atlikti savo darbą. Kartu nerimauja ir sugeba gerai nuteikti iki pat Regitros.Ačiū Jai!

Amanda Kasperaviciute

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Džiaugiuosi kad pasirinkau šią mokyklą. Patariu ir kitiems."

-

Mokykloje draugiška atmosfera. Vairavimo instruktorė Soneta Černiauskienė gerai paaiškindavo kas būdavo neaišku. Teorijos mokytojas viską išaiškindavo paprastai ir suprantamai. Abu instruktoriai padėjo lengvai pasiekti gerų rezultatų ir išlaikyti iš pirmųjų kartų. Esu dėkinga šiai mokyklai