Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.7
Gerai Atsiliepimai: 97
7.6
7.6
7.7
8.9
8.8
7.7
7.7

Visi atsiliepimai

Vaida

8.4 / 10 Gerai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

".-"

-

Apie šią mokykla galiu pasakyti tik tiek, nebūtų instruktorės Sonetos nerekomenduočiau niekam. Soneta ne tik sugeba puikiai išmokyti vairuoti bet ir profesionaliai bendrauti ir atitinkamai atlikti savo darbą. Kartu nerimauja ir sugeba gerai nuteikti iki pat Regitros.Ačiū Jai!

Amanda Kasperaviciute

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Džiaugiuosi kad pasirinkau šią mokyklą. Patariu ir kitiems."

-

Mokykloje draugiška atmosfera. Vairavimo instruktorė Soneta Černiauskienė gerai paaiškindavo kas būdavo neaišku. Teorijos mokytojas viską išaiškindavo paprastai ir suprantamai. Abu instruktoriai padėjo lengvai pasiekti gerų rezultatų ir išlaikyti iš pirmųjų kartų. Esu dėkinga šiai mokyklai

Viktorija

10 / 10 Fantastiškai 19 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Dekoji"

Viskas gerai

Labai norėčiau padėkoti Sonetai uz puiku mokyma, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ja ir nei truputi nesigailiu. Kiek įdejo pastangų, jos atsidavimas pamokose ir palaikymas man daug padėjom. Ačiū

Kamile

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Tikrai rekomenduoju"

Blogai nieko nebuvo

Teorija praėjo gerai, pravažiavimai taip pat. Tiek Soneta tiek mano draugas pas Tada mokėsi, abu reikalauja maksimumo. Tigi ateiname mokytis, mokam pinigus uz tai kad jie reikalautu maksimumo. Islaikiau regitroj is antro karto, bet tik per savo neatiduma,nes autobuso neišleidau , nors man kartodavo stebėk stebėk. O kad nuteikia jog blogai vairuoji - neišlaikysi netikiu, nes man sekėsi sunkiai, bet visad man sakydavo viskas bus gerai pamatysi tik nenuleisk rankų, surašydavo i ka atkreipti dėmesi tėvam, kai su jais važiuodavau.

Vaida

9.9 / 10 Fantastiškai 29 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Labai patenkina mokykla"

Blogai, tai , kad baigėsi pravaziavimai, kurie buvo superiniai.

Esu patenkinta Soneta, as ir mano grupes mokiniai ja tik rekomenduojam visad visiem. Musu nuostabiausia mokytoja, kuri labai daug išmokė, aiškino Kiekvienam ir po kelis kartus ta pati, žymisi kiekviena kam kur kas nesiseka. Skaitant anonimes komentarą, tai nelabai suprantu kam slėptis jeigu teisybe rašote. Sakote, kad Soneta nieko nemokė, neaiškino, bet Sonetos mokymo kokybe esate patenkinta? Tai ar mokė ji ar nemokė ? Šnekėjo nepagarbiai, įžeidinėjo- žinot is jos tokiu dalyku neišgirsite. Mes mokiniai jos buve, kurie jau ir su teisėmis esam, dažnai ja prisimename ir tik geru žodžiu minime. Jeigu sakote, kad regitroj sake jog gatvėse važiuojate laisvai atsiputus, tai kur jūsų teises ? Teko eiti ir pas Tada mano dviem draugėm, na jos islaike is pirmo karto regitroj.

Agne

10 / 10 Fantastiškai 29 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Super vairavimo instruktore-Soneta"

-

Pati sauniausia instruktore Soneta!Ismokino-padare tai,kas galvojau bus tikrai neimanoma-siandien teises jau mano rankose!;D Nuosirdus aciu uz kantrybe (o su manim jos daug reikejo).Rekomenduoju!!

Anonimas

6.1 / 10 Patenkinamai 22 B Šiauliai, Aido g. 12

"Labai gailiuosi pasirinkusi šią mokyklą.."

Esu pasibaisėjusi praktiniu vairavimo mokymu, nes beveik abu instruktoriai labai nemandagūs,o padarius menką klaidą, išsityčioja iš mokinio. Instruktoriai mokymų laiką išnaudoja neefektyviai: pamokos metu neaiškina mokiniui, o kalbasi telefonu ir aptarinėja savo asmeninius reikalus ~20-30 min.(Tadas). MAN TAI YRA DIDŽIULĖ NEPAGARBA MOKINIUI. Taip pat labai nemandagu, kuomet instruktorė (Soneta) beveik visą pamoką yra "įkritusi" į telefoną. Esu iš dalies patenkinta jos mokymu, tačiau ši savybė nuolat erzindavo. Instruktorė kaip žmogus labai gera ir nuoširdi, tačiau nepatikdavo, kuomet pamokos metu yra klasinėjami pašaliniai dalykai, nesusiję su vairavimu. Labiausiai pasibaisėjusi esu instruktoriumi Tadu. Prieš pasiimdama važiavimą buvau įsitikinusi, kad instruktorius bus malonus ir mandagus, tačiau nuomonė pasikeitė per pravažiavimą "aukštyn kojomis", kuomet teko patirti jo pažeminimus. Instruktorius labai tišsityšiojo iš manęs ir nesutinku su tais, kurie teigia, jog jo kantrybė auksinė, nes padarius mažą klaidelę, instruktorius šaukia kaip išprotėjęs, žemino mano orumą žodžiais, per kuriuos turėjau jaustis kaip visiška nevykele. Įžeidė taip, kad nenorėjau su instruktoriumi net kalbėti ar atsakinėti į jo užduodamus klausimus, susijusius su vairavimu. Instruktorius nepunktualus, vėluoja ~30 min. į vairavimo pamoką. Turėjau du pravažiavimus iš eilės. Turėjau važinėti 3 valandas, o važinėjau tik 2 val. Tai atsiprašant, "nukniso" valandą. Orientuojamasi tik į pinigus. Būtent dėl tokio instruktoriaus Tado "mandagumo" teko priešregitrinip vairavimo pamoką pirkti kitoje mokykloje. Ir nenusivyliau, nes instruktorius visą kelią aiškina, ką atlieki netaip, ar net suteikia net perdaug papildomos informacijos. Labai aiškiai aiškina, labai kantrus. Kalbant apie vairavimo mokyklą "Autotodis", instruktoriai nuolat kritikuodavo, toks jausmas, kad viską dariau ne taip, tačiau kuomet pirmą kartą laikiau pravažiavimą Šiaulių Regutroje, net Regitros instruktorius pasakė, jog mieste esu atvažinėjusi labai gerai. Tas padidino mano pasitikėjimą savimi, nes mokykloje "Autotodis" taip buvau palaužta, jog maniau, kad mokyklinęs įskaitos neišlaikysiu. Tai... Šios mokyklos nerekomenduoju. Džiaugiuosi, kad visi reikalai su šia mokykla PAGALIAU pasibaigė... Šiaulių administratorė gera, stengiasi padėti ir patarti, tačiau kartais pritrūksta mandagumo, nes dažnai gan pasijaučiu nejaukiai, kuomet sulaukiu "mandrių" administratorės atsakymų į paprastus ir mandagiai jai užduodamus klausimus.

Labai geras ir malonus teorijos mokytojas Klaudijus. Labai aiškiai išaiškina teoriją, jo humoras pralinksmina ir pakelia nuotaiką. Kiekviena teorijos pamoka buvo idomi ir laukiama. Teoriją Regitroje išlaikyta iš pirmo karto!

Raminta Aleknaviciute-Mickeviciene

10 / 10 Fantastiškai 29 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"Šauniausia mokykla"

-

Noriu pasakyti nuosirdu AČIŪ vairavimo mokyklai "AUTOTODIS" ir visam jo kolektyvui.Ypac dekinga instruktoriui,bei mokyklu savininkui Tadui.Esate pats sauniausias instruktorius!!!Viska tiksliai isaiskinantis,kantrus,niekada nekeliantis balso.Mokymo kokybe superine.Vazinejimu grafikas visada budavo pagal man tinkanti laika.Tik jusu mokymu deka,viskas pavyko is pirmo karto,teises jau mano rankose :) Rekomenduoju visiems,kas nori teises

vytautas

1 / 10 Blogai 20 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"eikit jei norit pinigus ismest "

visiskai nieko gero

masina gera

laura

6.4 / 10 Patenkinamai 42 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"viskas nieko gero pasakyti apie sia mokykla pasakyti negaliu"

tikrai nieko nemokino,tik laika tempe,nes viskas atsiremia i pinigus.Nesiulau niekam eit i sia mokykla.

-

Laura

1 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Isvare is kantrybes."

Pritariu, kad si mokykla nieko gero, prastai mokino, nebeuztekau pinigu papildomoms pamokoms, teko mesti viska...

-

Dovydas

9.7 / 10 Fantastiškai 20 B Šiauliai, Aido g. 12

"Juokinga net skaityto"

Viskas gerai

Teorija puikiai, pravaziavimai puikiai! Viskas is pirmo karto ir beja mokiausi pas baisųjį Tada

Antanas

1 / 10 Blogai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"NORIU PERSPĖTI, NEIKITE Į ŠIĄ MOKYKLĄ!"

Nežinau kaip kitur, tačiau Šiaulių filiale instruktorius bei pats savininkas Tadas Šilinskas yra pasibaisėtinas! Žvelgia tik į pinigus, jokios mokymo kokybės, suinteresuotas. kad mokinys išmoktų kuo mažiau ir kad neišlaikytų bei imtų papildomų pamokų! Tiesiogine to žodžio prasme dergiasi iš mokinių. Kai pradėjau mokytis, važinėdavome po 4 vienu metu, nes pradėjau mokytis vairuoti bei užsiregistravau mokykloje Pakruojyje, pamokos vykdavo Šiauliuose, o pradėdavome vairavimą nuo Pakruojo, mūsų pamokų principas - vairavimas tiesiame kelyje Pakruojis - Šiauliai ir Šiauliai - Pakruojis, mieste beveik net nevažiuodavome. Pamokos būdavo ne pilnos, sėdėdavome 4 mokiniai, vairavimo kiekvienam priklausydavo po 1 val. 30 min., tačiau išvažiavę 13:00 val. iš Pakruojo, 16:00 jau būdavome grįžę atgal. Dviese iš keturių gaudavo pavažiuoti tik tiesiame kelyje, vienas važiuojant į Šiaulius, o kitas - grįžtant. Kiti du važinėdavo tik aikštelėje, ir po ~10 min. mieste, buvo beveik neįmanomą ką nors išmokti. Įsivaizduokite, taip važinėjau maždaug 10 pamokų, kol nepersikrausčiau į Šiaulius. Instruktorius nervingas, šaiposi, tyčiojasi, bando psichiškai palaužti, šaukia kaip išprotėjęs. Viena mergina, su kuria važinėjau, net bijojo sėsti už vairo, nes dėl bet kokios smulkmenos pradeda rėkti į ausį ir tyčiotis, kokia nevykusi ji yra. Man buvo problemos su sankaba, nemokėjau gražiai pereiti nuo sankabos prie akseleratoriaus pedalo, todėl mašina drebėdavo, o jam atsibodus jis pradėdavo pats trypčioti ant sankabos pedalo ir rėkti "nu palaužykim, palaužykim sankabą", išvadindavo mane "ligoniu", ir sakydavo, kad man kažkas negerai su kojomis, kad reikia eiti pas daktarus, nes nemoku gražiai atleisti sankabos pedalo. Provokuodavo mus, tiesiog dergdavosi, liepdavo atlikinėti klaidingus ir neleistinus veiksmus kelyje, ir jeigu nesusivokdavom, pradėdavo šaipytis bei dergtis "nu tai dabar suk į griovį, ko nesuki", "spausk gazą, viršyk greitį". Vienintelis pliusas, tai kad mašina Šiaulių filialo bent jau normali buvo... kiek girdėjau, mergina važinėjusi su manimi, nebe atlaikė įtampos ir metė kursus, apie kitus du važinėjusius su manimi negirdėjau, aš pas jį išlaikiau iš 4 karto mokyklinį, tačiau teko imtis pamokų kitoje mokykloje. Pasiėmiau 4 pamokas JAGO vairavimo mokykloje, pas instruktorių Darių Švėgžda, tikrai rekomenduoju šią mokyklą, instruktoriai nuostabūs, koncentruojamasi į daromas klaidas ir mokoma suprasti kaip ir kodėl jų reikia išvengti. 4 pamokos pas šį instruktorių buvo nepalyginamos, per 4 pamokas JAGO mokykloje išmokau daugiau nei AUTOTODIS mokykloje per 15 pamokų. AUTOTODIS mokyklos savininkas bei instruktorius tiesiog norėjo pasipelnyti, per pamokas visą laiką pratylėdavo, nesakydavo kaip ir ką reikia daryti, tiesiog nurodinėdavo kur važiuoti, o padarius klaidą apšaukdavo ir išsityčiodavo, jeigu ko nors paklausdavau, tylėdavo, arba padarius klaidą pats paklausdavo manęs -"kaip čia reikėjo daryti", atsakius -"nežinau", pareikšdavo -"jei nežinai, tai važiuok toliau". Per pamokas beveik visada darydavom vienodus maršrutus, likus 5 pamokoms pradėjau važinėti vienas ir kartais nuvažiuodavome iki mokyklos, arba dar kurs nors ir jis paprašydavo 5 minutes palaukti, mašinoje pralaukus ~40 min., važiuodavome toliau, tačiau tas laikas man išsiminusuodavo. Yra buvę net taip, kad nuvažiavome pas jį į namus ir jis liepė pūsti jo garaže stovinčios mašinos padangą, kadangi ji buvo išsileidus, per pamokas derindavo verslo reikalus, laukdavau mašinoje, kol jis aptarinėja parduodamos mašinos kainą ar derina kitus reikalus kokiame nors užkampyje. Vienu žodžiu NEIKITE Į ŠIĄ MOKYKLĄ, nežinau kaip kiti instruktoriai, esu girdėjęs, kad taip pat Šiaulių filiale mokanti moteris, vieną merginą vadindavo "durne, nesveika" už tai, kad daro klaidas. O ypač įmonės direktorius Tadas Šilinskas, nežinau kas jam žmogui negerai, tačiau jokiais būdais neikite pas jį! Be reikalo išmečiau pinigus, labai gailiuosi, kad pasirinkau šią mokyklą, ačiū Dievui, kad išlaikiau mokyklinį egzaminą, ir jau baigiau visus reikalus su šia mokykla. Jeigu norite sužinoti kodėl niekur nesikreipiau ir neskundžiau mokyklos, tai tik todėl, jog jis yra pats įmonės savininkas, jeigu būčiau netylėjęs, būčiau gyvenime pas jį nebe išlaikęs, nusileidau, nes nenorėjau veltis į teismus ir kitas nesąmones, norėjau tiesiog viską kuo greičiau užbaigti.

-

Pijus

3.6 / 10 Blogai 22 B Naujoji Akmenė, Žalgirio g. 7-3

"Tiesiog baisu.jokio lankstumo.nieko gero.aciu Dievui viskas baigta."

Viskas.tiesiogine prasme.

Nieko nebuvo gero.

Samanta

6 / 10 Patenkinamai 21 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Nusivylusi Autotodis direktoriumi!!! "

Esu labai pasipiktinusi direktoriumi Tadu! Tokio žmogaus neteko matyti. Pas ji laikiau vairavimo įskaita, elgesi labai negražiai pries įskaita buvo like viena pamoka, važinėjant su juo klausinėjau ka kaip geriau daryti jis man liepe mažiau kalbėti daugiau dirbti ir neacakinejo i mano klausimus... Nuteikė mane jog net nelaikyčiau įskaitos. Aisku pas ji ir neišlaikiau, kamera išjungęs pradejo kritiniu vardinti begalybe! Sako tikiuosi supranti, kad tau truksta nusipirkti labai daug pamoku! As nesutikau kadangi žinau, kad vaziavau tikrai neprastai kaip jis ivertino. Išėjau iš karto iš šios mokyklos. Sulaukiau reikiamu dokumentu ir iškarto i kita mokykla, kitoi mokykoi per pirma syki išlaikiau įskaita be jokiu vairavimo pamoku sake mano instruktorius, kad labai puikiai moku vaziuoti ir jog laikyčiau regitroi, prisiregistravau tenais ir išlaikiau is pirmo karto! Žodžiu supratau viena uzsisedes zmogus buvo ir tiek. Nepatiko jam tai jog buvau ilga laika sustabdžius mokslus ir mokinausi vairavimo savarankiskai... Masinos svirtis kuri turi pakelti sėdyne sugedusi as zemo ugio net nemaciau normaliai kapoto aiskino jog taip turi buti ir nera tokio ale gali tik prisistumti Geda, kad toks žmogus ten dirba ir dar direktorium ! Labai gražiai čia žada bet nieko ten panašaus nera. O tie kurie rašo jog labai gerai tikriausiai nera mate ir geriau. Dvi savaites po jo žodžiu jog "reikia daug pamoku,, turejau teises jai regitroi butu vietos anksčiau bučiau turėjus!!!!

Viskas buvo pakankamai gerai, neskaitant bjauraus direktoriaus elgesio.