Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.8
Gerai Atsiliepimai: 100
7.7
7.7
7.7
8.9
8.7
7.7
7.7

Visi atsiliepimai

Irma

10 / 10 Fantastiškai 22 B Šiauliai, Aido g. 12

"Viskas puiku!"

-

Labai dideli ačiū sakau instruktorei Sonetai uz kantrybe su manimi, begalo esu patinkinta Jusu darbu. Del kiekvieno mokinio padarydavo viska is sirdies. Pasirinke vairavimo mokykla Autotodi tikrai nepasigailesit :) Ačiū mokyklai!

Aidas Lidžius

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Puiki mokykla "

Nieko nebuvo blogai

Viskas buvo labai puiku visiems siulau mokytis tik toi mokykloi instrokre moko labai gerai ir teorija moko gerai esu labai patenkitas šita mokykla!

Edgaras

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Ačiū už geriausias pamokas!"

-

Šioje vairavimo mokykloje patirtis man bus neužmirštama, ten laiką praleisdavau smagiai, bet tuo pačiu ir gaudavau labai daug patirties vairavime. Instruktorė čia draugiška ir kantri. Iš antro karto islaikiau pravaziavima, bet cia tik del savo nepastabumo, pats katltas buvau nepamaciau peščiajo ir nepraleidau.. o man vis sakydavo jog pesciuosius ziureciau.. taigi dar kart aciu! Jei prarasiu vaieuotojo pazymejima tai kreipsiuosi tik i jus!

Vaida

8.4 / 10 Gerai 24 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

".-"

-

Apie šią mokykla galiu pasakyti tik tiek, nebūtų instruktorės Sonetos nerekomenduočiau niekam. Soneta ne tik sugeba puikiai išmokyti vairuoti bet ir profesionaliai bendrauti ir atitinkamai atlikti savo darbą. Kartu nerimauja ir sugeba gerai nuteikti iki pat Regitros.Ačiū Jai!

Amanda Kasperaviciute

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Džiaugiuosi kad pasirinkau šią mokyklą. Patariu ir kitiems."

-

Mokykloje draugiška atmosfera. Vairavimo instruktorė Soneta Černiauskienė gerai paaiškindavo kas būdavo neaišku. Teorijos mokytojas viską išaiškindavo paprastai ir suprantamai. Abu instruktoriai padėjo lengvai pasiekti gerų rezultatų ir išlaikyti iš pirmųjų kartų. Esu dėkinga šiai mokyklai

Viktorija

10 / 10 Fantastiškai 19 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Dekoji"

Viskas gerai

Labai norėčiau padėkoti Sonetai uz puiku mokyma, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ja ir nei truputi nesigailiu. Kiek įdejo pastangų, jos atsidavimas pamokose ir palaikymas man daug padėjom. Ačiū

Kamile

10 / 10 Fantastiškai 19 B Šiauliai, Aido g. 12

"Tikrai rekomenduoju"

Blogai nieko nebuvo

Teorija praėjo gerai, pravažiavimai taip pat. Tiek Soneta tiek mano draugas pas Tada mokėsi, abu reikalauja maksimumo. Tigi ateiname mokytis, mokam pinigus uz tai kad jie reikalautu maksimumo. Islaikiau regitroj is antro karto, bet tik per savo neatiduma,nes autobuso neišleidau , nors man kartodavo stebėk stebėk. O kad nuteikia jog blogai vairuoji - neišlaikysi netikiu, nes man sekėsi sunkiai, bet visad man sakydavo viskas bus gerai pamatysi tik nenuleisk rankų, surašydavo i ka atkreipti dėmesi tėvam, kai su jais važiuodavau.

Vaida

9.9 / 10 Fantastiškai 29 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Labai patenkina mokykla"

Blogai, tai , kad baigėsi pravaziavimai, kurie buvo superiniai.

Esu patenkinta Soneta, as ir mano grupes mokiniai ja tik rekomenduojam visad visiem. Musu nuostabiausia mokytoja, kuri labai daug išmokė, aiškino Kiekvienam ir po kelis kartus ta pati, žymisi kiekviena kam kur kas nesiseka. Skaitant anonimes komentarą, tai nelabai suprantu kam slėptis jeigu teisybe rašote. Sakote, kad Soneta nieko nemokė, neaiškino, bet Sonetos mokymo kokybe esate patenkinta? Tai ar mokė ji ar nemokė ? Šnekėjo nepagarbiai, įžeidinėjo- žinot is jos tokiu dalyku neišgirsite. Mes mokiniai jos buve, kurie jau ir su teisėmis esam, dažnai ja prisimename ir tik geru žodžiu minime. Jeigu sakote, kad regitroj sake jog gatvėse važiuojate laisvai atsiputus, tai kur jūsų teises ? Teko eiti ir pas Tada mano dviem draugėm, na jos islaike is pirmo karto regitroj.

Agne

10 / 10 Fantastiškai 29 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Super vairavimo instruktore-Soneta"

-

Pati sauniausia instruktore Soneta!Ismokino-padare tai,kas galvojau bus tikrai neimanoma-siandien teises jau mano rankose!;D Nuosirdus aciu uz kantrybe (o su manim jos daug reikejo).Rekomenduoju!!

Anonimas

6.1 / 10 Patenkinamai 22 B Šiauliai, Aido g. 12

"Labai gailiuosi pasirinkusi šią mokyklą.."

Esu pasibaisėjusi praktiniu vairavimo mokymu, nes beveik abu instruktoriai labai nemandagūs,o padarius menką klaidą, išsityčioja iš mokinio. Instruktoriai mokymų laiką išnaudoja neefektyviai: pamokos metu neaiškina mokiniui, o kalbasi telefonu ir aptarinėja savo asmeninius reikalus ~20-30 min.(Tadas). MAN TAI YRA DIDŽIULĖ NEPAGARBA MOKINIUI. Taip pat labai nemandagu, kuomet instruktorė (Soneta) beveik visą pamoką yra "įkritusi" į telefoną. Esu iš dalies patenkinta jos mokymu, tačiau ši savybė nuolat erzindavo. Instruktorė kaip žmogus labai gera ir nuoširdi, tačiau nepatikdavo, kuomet pamokos metu yra klasinėjami pašaliniai dalykai, nesusiję su vairavimu. Labiausiai pasibaisėjusi esu instruktoriumi Tadu. Prieš pasiimdama važiavimą buvau įsitikinusi, kad instruktorius bus malonus ir mandagus, tačiau nuomonė pasikeitė per pravažiavimą "aukštyn kojomis", kuomet teko patirti jo pažeminimus. Instruktorius labai tišsityšiojo iš manęs ir nesutinku su tais, kurie teigia, jog jo kantrybė auksinė, nes padarius mažą klaidelę, instruktorius šaukia kaip išprotėjęs, žemino mano orumą žodžiais, per kuriuos turėjau jaustis kaip visiška nevykele. Įžeidė taip, kad nenorėjau su instruktoriumi net kalbėti ar atsakinėti į jo užduodamus klausimus, susijusius su vairavimu. Instruktorius nepunktualus, vėluoja ~30 min. į vairavimo pamoką. Turėjau du pravažiavimus iš eilės. Turėjau važinėti 3 valandas, o važinėjau tik 2 val. Tai atsiprašant, "nukniso" valandą. Orientuojamasi tik į pinigus. Būtent dėl tokio instruktoriaus Tado "mandagumo" teko priešregitrinip vairavimo pamoką pirkti kitoje mokykloje. Ir nenusivyliau, nes instruktorius visą kelią aiškina, ką atlieki netaip, ar net suteikia net perdaug papildomos informacijos. Labai aiškiai aiškina, labai kantrus. Kalbant apie vairavimo mokyklą "Autotodis", instruktoriai nuolat kritikuodavo, toks jausmas, kad viską dariau ne taip, tačiau kuomet pirmą kartą laikiau pravažiavimą Šiaulių Regutroje, net Regitros instruktorius pasakė, jog mieste esu atvažinėjusi labai gerai. Tas padidino mano pasitikėjimą savimi, nes mokykloje "Autotodis" taip buvau palaužta, jog maniau, kad mokyklinęs įskaitos neišlaikysiu. Tai... Šios mokyklos nerekomenduoju. Džiaugiuosi, kad visi reikalai su šia mokykla PAGALIAU pasibaigė... Šiaulių administratorė gera, stengiasi padėti ir patarti, tačiau kartais pritrūksta mandagumo, nes dažnai gan pasijaučiu nejaukiai, kuomet sulaukiu "mandrių" administratorės atsakymų į paprastus ir mandagiai jai užduodamus klausimus.

Labai geras ir malonus teorijos mokytojas Klaudijus. Labai aiškiai išaiškina teoriją, jo humoras pralinksmina ir pakelia nuotaiką. Kiekviena teorijos pamoka buvo idomi ir laukiama. Teoriją Regitroje išlaikyta iš pirmo karto!

Raminta Aleknaviciute-Mickeviciene

10 / 10 Fantastiškai 29 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"Šauniausia mokykla"

-

Noriu pasakyti nuosirdu AČIŪ vairavimo mokyklai "AUTOTODIS" ir visam jo kolektyvui.Ypac dekinga instruktoriui,bei mokyklu savininkui Tadui.Esate pats sauniausias instruktorius!!!Viska tiksliai isaiskinantis,kantrus,niekada nekeliantis balso.Mokymo kokybe superine.Vazinejimu grafikas visada budavo pagal man tinkanti laika.Tik jusu mokymu deka,viskas pavyko is pirmo karto,teises jau mano rankose :) Rekomenduoju visiems,kas nori teises

vytautas

1 / 10 Blogai 20 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"eikit jei norit pinigus ismest "

visiskai nieko gero

masina gera

laura

6.4 / 10 Patenkinamai 42 B Pakruojis, Vienybės a. 2A

"viskas nieko gero pasakyti apie sia mokykla pasakyti negaliu"

tikrai nieko nemokino,tik laika tempe,nes viskas atsiremia i pinigus.Nesiulau niekam eit i sia mokykla.

-

Laura

1 / 10 Blogai 18 B Šiauliai, Aido g. 12

"Isvare is kantrybes."

Pritariu, kad si mokykla nieko gero, prastai mokino, nebeuztekau pinigu papildomoms pamokoms, teko mesti viska...

-

Dovydas

9.7 / 10 Fantastiškai 20 B Šiauliai, Aido g. 12

"Juokinga net skaityto"

Viskas gerai

Teorija puikiai, pravaziavimai puikiai! Viskas is pirmo karto ir beja mokiausi pas baisųjį Tada