Atsiliepimai apie Autotodis, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.7
Gerai Atsiliepimai: 99
7.6
7.6
7.7
8.9
8.8
7.7
7.7

Visi atsiliepimai

Pijus

3.6 / 10 Blogai 22 B Naujoji Akmenė, Žalgirio g. 7-3

"Tiesiog baisu.jokio lankstumo.nieko gero.aciu Dievui viskas baigta."

Viskas.tiesiogine prasme.

Nieko nebuvo gero.

Samanta

6 / 10 Patenkinamai 21 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Nusivylusi Autotodis direktoriumi!!! "

Esu labai pasipiktinusi direktoriumi Tadu! Tokio žmogaus neteko matyti. Pas ji laikiau vairavimo įskaita, elgesi labai negražiai pries įskaita buvo like viena pamoka, važinėjant su juo klausinėjau ka kaip geriau daryti jis man liepe mažiau kalbėti daugiau dirbti ir neacakinejo i mano klausimus... Nuteikė mane jog net nelaikyčiau įskaitos. Aisku pas ji ir neišlaikiau, kamera išjungęs pradejo kritiniu vardinti begalybe! Sako tikiuosi supranti, kad tau truksta nusipirkti labai daug pamoku! As nesutikau kadangi žinau, kad vaziavau tikrai neprastai kaip jis ivertino. Išėjau iš karto iš šios mokyklos. Sulaukiau reikiamu dokumentu ir iškarto i kita mokykla, kitoi mokykoi per pirma syki išlaikiau įskaita be jokiu vairavimo pamoku sake mano instruktorius, kad labai puikiai moku vaziuoti ir jog laikyčiau regitroi, prisiregistravau tenais ir išlaikiau is pirmo karto! Žodžiu supratau viena uzsisedes zmogus buvo ir tiek. Nepatiko jam tai jog buvau ilga laika sustabdžius mokslus ir mokinausi vairavimo savarankiskai... Masinos svirtis kuri turi pakelti sėdyne sugedusi as zemo ugio net nemaciau normaliai kapoto aiskino jog taip turi buti ir nera tokio ale gali tik prisistumti Geda, kad toks žmogus ten dirba ir dar direktorium ! Labai gražiai čia žada bet nieko ten panašaus nera. O tie kurie rašo jog labai gerai tikriausiai nera mate ir geriau. Dvi savaites po jo žodžiu jog "reikia daug pamoku,, turejau teises jai regitroi butu vietos anksčiau bučiau turėjus!!!!

Viskas buvo pakankamai gerai, neskaitant bjauraus direktoriaus elgesio.

Gytis Slibinas

9.4 / 10 Labai gerai 17 B Naujoji Akmenė, Žalgirio g. 7-3

"Labai patinka, nes dirba superiniai instruktoriai ir administratorė"

Nieko

Labai gerai išaiškina teoriją Klaudijus Jankūnas, nes kai pralekia pamokos net nesijaučia, vairavimo instruktoriui Olegui Volodinui dėkojam už kantrybę. Administratorei Rasai už palaikymą. Smagu ir džiugu, kad mokomės būtent čia. Kokybė super

Kristina

9.9 / 10 Fantastiškai 27 B Šiauliai, Aido g. 12

"Pati geriausia instruktore "

Viskas gerai

Nuostabi dirba instrukore, kantrybe auksine turi. Visada išaiškina taip aiškiai, kad darėsi kiekviena pamoka vis smagesne ir laukiama. Šiltas, mielas zmogus dirba ši darba, pastangų įdejo labai daug norėdama išmokyti mane, Išmokau-vairuoju ir džiaugiuosi sutikusi toki nuostabu žmogų. Ačiū autotodziui.

ALEX

10 / 10 Fantastiškai 51 B Šiauliai, Aido g. 12

"puiki mokykla"

nieko blogo

Visko, ko tikejaus ir dar geriau

Sandra

10 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Vis mano draugai cia ejo "

-

-

Ignas

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Džiaugiuos, atėjęs į šią mokyklą"

Neigiamo įvertinimo nėra.

Visi labai malonūs, administratorė pasiruošusi paaiškinti, draugiška, su instruktorium buvo dažni pravažiavimai. Greit baigiau kursus, kas mane džiugino.

Dovilė

8.4 / 10 Gerai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Gera mokykla su šiek tiek minusiuku"

Dideli tarpai tarp pravažiavimu.

Superine instrukore, atsidavusi savo darbui, išaiškina labai aiskiai, jeigu toliau kas neaisku kartojam ir kartojam is naujo kol suprasim kaip pravažiuoti ta sankryža. Aiskina taip aiskiai ir kad įsitikintų ar tikrai supratom prašo paaiškinti patiems,kad tikrai supratom . Administratore joniskio nėra maloni, nuolat gąsdina, kad jeigu nesutiksim važiuoti kita karta nebe siūlys, daro pertraukas tarp pravažiavimu didelius.

Lina

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Joniškis, Žemaičių g. 1B

"Greitai perėjau mokymo kursą."

-

Maloni administratorė, kantrus instruktorius, paslaugus Autotodis kolektyvas