Kainos


Renkamos grupės


Transporto priemonės


Kalbos


Nuotraukos

Pas Ąžuolą, vairavimo mokykla
Pas Ąžuolą, vairavimo mokykla 2
Pas Ąžuolą, vairavimo mokykla 3
Pas Ąžuolą, vairavimo mokykla 4
Pas Ąžuolą, vairavimo mokykla 5

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Uždaroji akcinė bendrovė "Pas Ąžuolą"
Įmonės kodas
169233285
Įmonės adresas
Palėvenės g. 18, Pasvalys

Aprašymas

Mokykloje dirba profesionalūs vairuotojų mokytojai instruktoriai neturintys žalingų įpročių sveikatai, bet turintys kelių dešimtmečių vairavimo patirtį, kurie stengsis, Jums, išaiškinti ne tik kelių eismo Taisykles, saugaus eismo keliuose pagrindus, bet ir perduoti daugiametę vairavimo patirtį, kad nepadarytumėte pažeidimų, sugebėtumėte išvengti eismo įvykių keliuose.
Mūsų mokyklos vairuotojų mokytojai instruktoriai, kelia kvalifikaciją aukštųjų mokyklų organizuojamuose seminaruose, skaito techninę literatūrą, naršo internete, dalyvauja visureigių varžybose. Nuo pat įsikūrimo, mokyklai vadovauja Ąžuolas J. Alekiūnas, mokantis vairuotojus nuo 1962 metų.

Mokymo pastatas Pasvalyje
Vairavimo mokykla "Pas Ąžuolą" yra pirmoji privati vairavimo mokykla Pasvalyje, rengianti vairiotojus vairuoti AM, A1, A2, A, B kategorijų transporto priemones, (dėl vairavimo aikštelės trūkumo C, CE, BE, D kategorijų laikinai nemokome) įkurta 1995 metais.
Per šį laikotarpį parengta daugiau kaip 3600 vairuotojų vairuoti įvairių kategorijų transporto priemones. Mūsų mokyklos paslaugomis naudojasi ne tik Pasvalio rajono gyventojai, bet ir Biržų, Pakruojo rajonų gyventojai.
Dažniausiai, mūsų vairavimo mokykloje renkasi pagal giminaičių, draugų, pažįstamų rekomendacijas, tai yra kokybiško mokymo rodiklis. Tarp buvusių mūsų mokinių sklinda kalbos ,,Jeigu nori gerai ir saugiai išmokti važinėti, eik mokytis "Pas Ąžuolą".


Padaliniai

Palėvenės g. 18,
Pasvalys

I - V: 8.00 - 12.00 ir 15.00 - 19.00
VI: 8.00 - 15.00

Telefonas (8 45..., 8 616... rodyti
El. paštas info@mokom... rodyti

Susisiekti

AM A1 A2 A B1 B