Atsiliepimai apie Dorkanas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

6.9
Pakankamai Atsiliepimai: 13
6.8
10.1
7.5
8.2
12.5
7.8
7.2

Visi atsiliepimai

Algirdas Barkauskas

2.4 / 10 Blogai 40 C Vilnius, Antakalnio g. 54

"Blogiausia mokykla Vilniuje"

Teorija desto zmogus, kuris 90% mokymo laiko kalba apie savo problemas. Transporto parkas senas. Pries pasirasant sutarti jums pasakys daug grazaus, paskui kai iskils kokia nors problema jus busite apkaltinti. Sita kontora visada apgaus!

Greitai paeme pinigus

Lina

9.4 / 10 Labai gerai 29 B Vilnius, Antakalnio g. 54

"Rekomenduoju"

Šioje mokykloje buvau pas dar vieną intruktorių, vardo neminėsiu, nes kaip ir nebuvo labai blogai, bet man kaip "sunkiai" mokinei pritrūko aiškinimo, bandymo išaiškinti pratimus, kad suprasčiau.

Noriu padėkoti instruktoriui Sauliui Snitkai - jei ne šis instruktorius, turbūt dar dabar teisių neturėčiau. Buvau ta "sunki" mokinė, ypač nesisekė parkuotis, mieste važinėti taip pat sunku buvo, o šis instruktoius ramiai viską išaiškino. Kažko nesupratus, nekartojo nuolat tų pačių žodžių, o ramiai paaiškino man suprantama "kalba". Iš viso esu važinėjusi su trimis intruktoriais, šis buvo pats geriausias. Negaila nei vienos kapeikos tokiom produktyviom pamokom:) eilės nemažos, tačiau buvo stengtasi surasti man tinkamą laiką. Teorijos pamokos irgi vyko tinkamu metu.

Gabrielia

4.4 / 10 Blogai 18 B Vilnius, L. Asanavičiūtės g. 17

"Nerekomenduoju"

Nerekomenduoju. Atlankiau 15 pamokų, per 16 pamoką laikiau mokyklos egzaminą. Išlaikiau iš 1 karto. Atrodo viskas gerai, paklausiau pas instruktorių ar man reikia prieš regitrą pasiimti pamoką jis man atsakė nežinau. Kiek kalbėjau su kitais mokiniais iš kitų mokyklų, jų instruktoriai domėjosi apie egzaminą, kada jis bus ir ar išlaikė. Nuo savo nieko neišgirdau, toks jausmas jog svarbiausia yra sumokėti pinigai, o ar moku vairuot ar nemoku čia dzin. Prieš egzaminą nusprendžiau pabandyti pas kitą instruktorių, galvojau gal duos kokių nors naujų patarimu. Atėjau pas ji pradėjom važinet ir supratau jog Dorkano instruktorius manes net neišmokimo parkuotis tarp linijų, sakydavo stoti kartu su kita mašina (o nieko, kad kiti žmones bele kaip meto savo mašinas?). Regitroje tai klaida jeigu nedavažiuoji iki linijos. Vairo taip pat pasirodo manes neišmokimo laikyti ir aplamai sukti.Parkavausi irgi nelabai gerai. Apie ką galima kalbėti jeigu manęs net neatveže prie maximos bazes kur pastoviai vyksta egzaminai. Ačiū dievui naujas instruktorius mane išmokino ko reikia i regitra ir net pasieme prieš pat regitra 7 ryto. Naujas instruktorius mane pažinojo viena diena, tačiau stengėsi man padėti kaip galėjo ir tik dėka jo išlaikytas egzaminas Regitroje is 1 karto. Rezultatas- kruva ašaru ir ismestu pinigu, kai supranti jog iškart galėjai eiti ten kur tave visko išmokintu. Beje mokiausi automatui, todel 15 pamoku neturetu buti per mažai visko išmokinti. Mokiausi Karoliniškese, instruktorius Saulius

-

Ema

4.7 / 10 Silpnai 22 B Vilnius, Ateities g. 1F

"Apibendrintai nerekomenduoju"

Blogai buvo tai, kad davė spręsti bilietus jų pačių instruktorių kurtus namuose. Kaip ir ok. Tačiau likus porai dienų iki regitros teorijos egzamino administratorė pasakė, kad namuose spręsti skirti bilietai yra per lengvi ir vargiai išlaikysiu. Taip ir buvo neišlaikiau, pirkausi ketbilietus.lt pasprendžiau savaite laiko ir išlaikiau. Toliau ėjo vairavimas, pirmomis pamokomis instruktorius iškarto davė važiuoti į miestą, visas autostradas, suteikė begalo daug pasitikėjimo savimi, lyg viskas lengva ir sklandu. Praėjus daugiau nei pusei pamokų pradėjom mokytis parkavimus ir visa kita, na tai ir liko silpnoji dalis nes buvo sugrusta ant galo viskas kas labai svarbu, o pirmos puse pamokų išvažinetos šeip sau, tais pačiais maršrutais. Reikėjo pačio instruktoriaus paskutine pamoka per mokyklinį egzaminą klausti kaip palikti automobilį ikalneje, nuokalneje klausti kur randasi techninės dalys kur kas pilasi ir kaip ką parodyti regitros egzamine. Manau, kad jei nebūčiau priminus to per paskutinį pasimatymą su instruktorium kuris buvo per mokyklinį egzaminą tai būtų visai nieko neparodęs. Nors instrukrorius ir pasirodė geras, bet išlaikius mokyklinį iš 1 karto ir einant į regitra supratau, kad labai daug ko nemoku ir puse tu pamoku paleista vėjais. Liko tik pirktis kruva papildomų pamokų, bet pirkau pas kitą instruktorių kitoje mokykloje, o ten man jau ir daug maršrutų parodė ir į parkavima dėmesio buvo pakankamai skirta, taigi vargais negalais iš 4to karto pavyko išlaikyti regitroje. O pažiūrėjus kaip po mokyklinio egzamino jaučiausi viską mokanti viską žinanti, o realiai tai buvo tik 50% ką žinojau. Dar 50% teko mokytis kitur, už pinigus. Apibendrintai jeigu rinktis dorkana tai teorija eiti eksternu, o per vairavimą nuo pat pirmų pamokų prašyti viską rodyti o ne šeip sau važinėtis ir pliurpti. Gal tada kasnors ir pavyks. Bet šeip rekomenduoju eiti į mažiau populiarias mokyklas, naujesnes. Ten daugiau dėmesio skiria kiekvienam žmogui individualiai, mašinos naujesnės ir daugiau šansų greičiau pasiruošti negu eiti į tokią mokykla kaip dorkanas kur sumoki pinigus ir jau visiems dzin ką tu mokėsi ko nemokesi puse dalykų susižinai ką tau reikia moketi iš ko nors išgirdęs.

Teorijos dėstytojas gal ir nieko, bet pamokos vyko vėlai vakare kas bent jau asmeniškai man yra nelabai gerai, nes sunku įsisavinti žinias, kada jau reikia ilsėtis, todėl bendrai pusė pamokų net negirdėjau, bet nepaisant to mokiausi savarankiškai o tas problemų nesukėlė, verčiau rinkčiausi eiti eksternu negu mokytis nuotoliniu namuose vakarais.

Vitalija

10 / 10 Fantastiškai 27 B Vilnius, L. Asanavičiūtės g. 17

"-"

-

Viskas buvo gerai.

Janina Meskunec

9.7 / 10 Fantastiškai 34 B Vilnius, L. Asanavičiūtės g. 17

"Mokslai praėjo lengviau nei maniau :) Lazdynų padalinys."

-

Nauji automobiliai, su automatine pavara puikūs hibridai :) . Instruktorius Robertas tiesiog super, labai rekomenduoju, ypač tiems, kurie turi vairavimo baimę, nuostabu, kai gali ją nugalėti su profesionaliu mokytoju ir automatinę pav. automobiliu :) .

Kamilė Černauskytė

8.9 / 10 Labai gerai 25 B Vilnius, Savanorių pr. 65

"Vairavimo instruktorius - Aloyzas"

Teorijos pamokos tikrai nebuvo vertos dėmesio. Dėstytojas pasakojo daugiau apie save ir savo pasaulio suvokimą, nei apie KET. Po trijų pamokų mečiau šį reikalą ir mokiausi eksternu.

Mano instruktorius buvo Aloyzas nuostabus žmogus ir puikiai moko vairuoti. Puikiai išmanė Regitros maršrutus, visas įmanomas klaidas, kurias daro mokiniai per praktikos egzaminus ir informuodavo apie tai. Laikas su juo prabėgdavo labai greitai, nes turėdavom įdomias diskusijas bei pokalbius. Jis buvo kantrus ir niekad nekeldavo balso. Labai gerai išaiškino kaip statyti automobilį ir atlikti kitus pratimus. Nuoširdžiai galiu rekomenduti Aloyzą.

Markas

9.4 / 10 Labai gerai 16 A1 Vilnius, Antakalnio g. 54

"Nuostabus instruktorius, laikiaus a1, viskas be priekaistu"

-

Instruktorius, aptarnavimas, bendravimas, aikstele, mokymo kokybe

henrikas

8 / 10 Gerai 37 CE Vilnius, Ateities g. 1F

"gera mokykla,rekomenduoju"

nera

viskai puikiai. regitroje islaikiau egzaminus is pirmo karto.

Darius

3.3 / 10 Blogai 18 CE Vilnius, Antakalnio g. 54

"Mokiausi C,CE ir D.Pastebėjau, kad nėra tarpų tarp pravažiavimų"

Instruktorius apibūdinčiau nekompetetingais: Ponas Jurgis uždavus klausimų išvedžioja ir neatsako tiesiogiai, matosi kad nesimėgauja savo darbu, kartais duoda važiuoti maršrutais kurie labai toli nuo regitros, kad tik greičiau praeitų jo darbo laikas. Vasilijus manau yra "sovietinis" mokytojas kuriam rėkimas ir putojimasis ant kito žmogaus normali mokymo priemonė. Vienintelis Serapinas pasirodė rimtesnis mokytojas neskaitant, kad nežino jog automobilyje rūkyti negražu kai sėdi mokinys. Bet taip buvo ne tik su juo vienu, turbūt normali praktika... :) Mindaugas, vietoj to kad dėstytų teoriją jis geriau užsiima savo nuomonės brukimu ir pasakoja apie politiką, prezidentę bei ekonomiką. Manau jis dirba netinkamoje įstaigoje.

Pagirtinas ir pavyzdingas yra Lauros požiūris į klientą, suprantinga, paslaugi ir dar sugeba visada šypsotis! Taip pat šioje įmonėje dirba labai stiprus ir profesionalus teorijos mokytojas Ričardas, kuris sugeba kiekvieną kartą dėstyti tą pačia teoriją su užsidegimu. Del B kategorijos pastebėjau jog instruktoriai protingi, bei turintys nemazai profesinių žinių. Negaliu rekomenduoti, nes nesimokiau. Tikiuosi atsiliepimas sudarys šiokį tokį vaizdą, gerų mokslų!

patenkinta

10 / 10 Fantastiškai 34 C Vilnius, Antakalnio g. 54

"esu visiskai patenkinta paruosimo kokybe.aciu jums labai."

-

visas personalas labai lankstus, bet didziausias aciu Jurgiui Vyliui, uz kantrybe ir didziules pastangas kuo geriau paruosti vairuotoja.

Nusivyles Akursais

4.1 / 10 Blogai 25 A Vilnius, Antakalnio g. 54

"A kategorijos kursai "Dorkane" - mano didziausia klaida"

Esu labai nusivylęs A kategorijos mokymusi „Dorkanas“. Mokiausi teoriją eksternu, tad čia neturiu ką pasakyti, tik tiek, kad jų naudojama klausimyno programa internete yra nepatogi, neišsamūs atsakymai. Bet, kad bus taip blogai su praktika tikrai negalėjau tikėtis... Itin neprofesionalus požiūris į klientą ir jo lūkesčius. Pamokos metu toje pačioje aikštelėje važinėja 3-4 motociklai, instruktorius vienas visiems, individualių komentarų ar priežiūros minimaliai. Turi laukti eilėje, kol gausi proga daryti vieną ar kitą pratimą. Aikštelės būklė – apgailėtina: pilna nelygumų, nužemėjimų, smėlio ir purvo, kartais pašalinis transportas trukdo važinėti. Komentarai apie pratimų teisingą darymą – skurdūs. Instruktorius pats niekada neparodė pavyzdžio kaip reiktų gerai važiuoti. Naudojamos ryšio priemonės kalbėjimui mieste prastos būklės, labai traška, sunku suprasti komandas. Praktika mieste, nors negalima to vadinti praktika, truko 3 kartus po +-15min(ilgiau nevalia, reikia grįžti pas likusius mokinius), vilkpėdės plente, naudos iš to nedaug (važiuoti tiesiai nereikia daug sugebėjimų). Ir vėlgi, komentarų apie tavo važiavimą ir klaidas minimaliai. Iš instruktoriaus pusės jokio entuziazmo. Reziumuojant galiu pasakyti, kad A kategorijos vairavimo kursai Dorkano mokykloje veikia tokiu principu: tu duodi mums bapkes, mes tau – išrašą, kad gali laikyti egzaminą regitroje. Aš tikėjausi visiškai kitko iš mokyklos, kuri save laiko „viena iš pirmaujančių vairavimo mokymo paslaugų teikėjų“...

Nieko gero neturiu ką pasakyti

Monika

5.4 / 10 Silpnai 18 B Varėna, Vasario 16-osios g. 7

"Rolandas Petrušis.nevažiavom į Vilnių, todėl su regitra neišlaikiau."

Nevažiavom į Vilnių, todėl jau 3 kartus neišlaikiau valstybinio egzamino. Instruktorius vertė važinėti tik aikštelėje, o paskui kokias 10min Varėnoje. Trūko praktikos važiavimui mieste.

Mokymasis aikštelėje.