Dorkanas, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Dorkanas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

4,8 Silpnai Atsiliepimai: 2

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

4,1 / 10 Blogai 25 m. A Vilnius, Antakalnio g. 54

"A kategorijos kursai "Dorkane" - mano didziausia klaida"

Esu labai nusivylęs A kategorijos mokymusi „Dorkanas“. Mokiausi teoriją eksternu, tad čia neturiu ką pasakyti, tik tiek, kad jų naudojama klausimyno programa internete yra nepatogi, neišsamūs atsakymai.
Bet, kad bus taip blogai su praktika tikrai negalėjau tikėtis... Itin neprofesionalus požiūris į klientą ir jo lūkesčius. Pamokos metu toje pačioje aikštelėje važinėja 3-4 motociklai, instruktorius vienas visiems, individualių komentarų ar priežiūros minimaliai. Turi laukti eilėje, kol gausi proga daryti vieną ar kitą pratimą. Aikštelės būklė – apgailėtina: pilna nelygumų, nužemėjimų, smėlio ir purvo, kartais pašalinis transportas trukdo važinėti. Komentarai apie pratimų teisingą darymą – skurdūs. Instruktorius pats niekada neparodė pavyzdžio kaip reiktų gerai važiuoti. Naudojamos ryšio priemonės kalbėjimui mieste prastos būklės, labai traška, sunku suprasti komandas. Praktika mieste, nors negalima to vadinti praktika, truko 3 kartus po +-15min(ilgiau nevalia, reikia grįžti pas likusius mokinius), vilkpėdės plente, naudos iš to nedaug (važiuoti tiesiai nereikia daug sugebėjimų). Ir vėlgi, komentarų apie tavo važiavimą ir klaidas minimaliai. Iš instruktoriaus pusės jokio entuziazmo.
Reziumuojant galiu pasakyti, kad A kategorijos vairavimo kursai Dorkano mokykloje veikia tokiu principu: tu duodi mums bapkes, mes tau – išrašą, kad gali laikyti egzaminą regitroje. Aš tikėjausi visiškai kitko iš mokyklos, kuri save laiko „viena iš pirmaujančių vairavimo mokymo paslaugų teikėjų“...

Nieko gero neturiu ką pasakyti

Dorkanas, vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, apgailestaujame dėl galimų nepatogumų. Kaip galime su Jumis susisiekti? Norime sužinoti visą situaciją, galbūt galėsime ištaisyti šią nemoloniai susidariusią padėtį? Visuomet siekiame geriausių rezultatų, todėl prašome Jus įvardinti savo tapatybę, kad galėtumėm susisiekti.
Pagarbiai,
UAB "Dorkanas" administracija

5,4 / 10 Silpnai 18 m. B Varėna, Vasario 16-osios g. 7

"Rolandas Petrušis.nevažiavom į Vilnių, todėl su regitra neišlaikiau."

Nevažiavom į Vilnių, todėl jau 3 kartus neišlaikiau valstybinio egzamino. Instruktorius vertė važinėti tik aikštelėje, o paskui kokias 10min Varėnoje. Trūko praktikos važiavimui mieste.

Mokymasis aikštelėje.

Dorkanas, vairavimo mokykla atsakė:
Gerbiama Monika,
Apgailestaujame, dėl patirtų nemalonumų. Dėl Jūsų išsakytų pretenzijų aiškinsimės. Prašome kreiptis į mūsų mokyklos Varėnos filialo administratorę, kad galėtume kuo greičiau išspręsti problemą.

Pagarbiai,
UAB "Dorkanas" administracija